Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Od wczoraj Andrzej Duda jest naszym prezydentem, co o tym myślicie? Jesteście z niego zadowoleni na takim stanowisku?

 

Z ciekawości zajrzałem na profil pejsbukowy TVN24 i pod tekstami o Dudzie jeszcze chyba nigdy nie widziałem tylu lemingów plujących jadem z takim natężeniem. Oni by nawet otwarcie pozwolili na V rozbiór Polski, wywózki, mordy, byle by tylko PiS nie doszedł do władzy. Uszkodzenie mózgu. Masowa lobotomia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizualnie jest spoko, inteligentny, oczytany i elokwentny. No ale jako prezydent nie ma zbyt dużo do powiedzenia, natomiast trzeba też pamietac z jakiej frakcji pochodzi...

Ogólnie nic do niego nie mam, za oceny zdecydowanie za wczesnie, pożyjemy zobaczymy...

Układ WSI jest jak monolit i tak łatwo nie ustąpi...

Lemingi są także wśrod wyborców Dudy, bo katolik, bo chodzi na msze i swoj chłop...

Natomiast jego coreczką bym sie zaopiekował :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości zajrzałem na profil pejsbukowy TVN24 i pod tekstami o Dudzie jeszcze chyba nigdy nie widziałem tylu lemingów plujących jadem z takim natężeniem. Oni by nawet otwarcie pozwolili na V rozbiór Polski, wywózki, mordy, byle by tylko PiS nie doszedł do władzy. Uszkodzenie mózgu. Masowa lobotomia.

 

Siedzę na co dzień w kwestiach marketingu treści, copywritingu (także kwestie PR politycznego). Powiem Vincent jedną rzecz. Trolle internetowe są w 90% opłacani, aby siać zamęt na zlecenie (stawki zależne od ilości polubień i komentarzy). Budżety na marketing internetowy partii politycznych to miliony złotych. To jest kompletnie zakłamana rzeczywistość (warto to sobie uświadomić, zero emocji, tylko śmiech). Niewiele osób w Polsce prawdopodobnie ogarnia ten temat. Uwierz mi, hejt to zwykła praca dzisiaj. O prezydencie nie powiem nic, bo nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno lepszy od Bredzisława, ale przerażają wspólne modły i wszędzie okazywane posłuszeństwo pracownikom obcego państwa Watykan. Mimo wszystko w obecnej sytuacji, tylko PIS ma możliwości by rozpieprzyć tę ośmiorniczkę która nas okrada i niszczy tyle lat. Kler dostanie swoje, ale taka jest cena poparcia, niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marionetka, jako jedyny głosowal przeciw rozwiazaniu Wojskowych Służb Informacyjnych...

 

Bo był w nich umoczony po same uszy, już jako Minister Obrony narodowej w rządzie Buzka.

 

Wojciech Sumliński opisuje wyczerpująco te związki w swoich książkach, szczególnie w ostatniej.

 

von.hayek - pożytecznych idiotów zawsze było Ci u nas "mnogo".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe tylko ile dostają od takiego jednego, ociekającego nienawiścią wpisu od Partii Oszustów?

 

To zależy od ilości znaków, od polubień, od komentarzy, od innych czynników wymaganych przez zleceniodawcę. Powiedzmy, że nabijasz posta 2000 znaków, dobry format, hejt 100%, totalna manipulacja, fakty i artumenty z dupy (wiadomo). Za to masz, np. 5-10 zł brutto + premia za lajki, komentarze, itp. Różnie. Dałem naprawdę skrajny przykład. To jest klasyczna praca. Masz kwalfiikacje - to więcej. Nie masz kwalifikacji, tylko bredzisz to mniej. Pracowałem kiedyś w gazecie z głównego nurtu jako redaktor online. Redakcja normalnie zatrudniała, tzw. trolla. Chyba muszę zmienić zdjęcie pod nickiem, bo jeszcze ktoś zobaczy, że tu świadomość grupową buduję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytajcie sobie, kim dokładnie jest Duda, z jakiej rodziny, jaką miał karierę, podobnie żonka, a córcia to wkrótce druga Kasia Tusk :) Prawda jest taka, że głosowałem w tych wyborach przeciw PO i Komorowskiemu, jakby była trzecia opcja do głosowania - dowolna osoba, sam wpisujesz imię i nazwisko, to zagłosowałbym na tą trzecią. Przeraża mnie to, jak Duda daje ciała Kościołowi. To nie jest kraj laicki, dlatego Krzysztof Pieczyński nie zyska wielu zwolenników dla swojej Polski Laickiej, niestety.

 

"Mimo wszystko w obecnej sytuacji, tylko PIS ma możliwości by rozpieprzyć tę ośmiorniczkę która nas okrada i niszczy tyle lat. Kler dostanie swoje, ale taka jest cena poparcia, niestety."

 

Marek, niestety nie. PiS też będzie kraść, tak jak i PO. Dodatkowo będą sztuczne afery o chuju muju, żeby stworzyć otoczkę, że niby to dla dobra Polski i Polaków. Nie mam co do tego żadnych złudzeń.

Jesienią nie zagłosuję ani na PO, ani na PiS.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że to Kopacz sprowadziła do PL 2000 imigrantów i to tych najgorszego sortu - z Erytrei. Co jak co, ale PiS by raczej na coś takiego nie pozwolił. Dowodem może być jego zażarta obrona Lasów Państwowych.

 

Lepszy islam czy kler?

Te straszenie islamem to jedna wielka gra. Nie nabieraj się na to. To tak samo jak straszenie piekłem i szatanem w kościele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie współpracy Dudy  z KK to polityka prowadzona pod jesienne wybory parlamentarne.

Facet wygląda na samodzielnego, teraz to PiS musi włazić mu w dupę, on na 5 lat jest ustawiony i ma możliwość ustawienia się na następną kadencje.

Sądzę że jest świadomy że PiS może Go pociągnąć w dół. Teraz pytanie czyją politykę zagraniczną będzie realizował? Jak dla mnie jest (agentem?),

pro USraelski, polityka Stanów i Nato będzie nas ciągnęła do wojny na wschodzie. Dobre słowa w orędziu dotyczące wsparcia i rozbudowy Grupy wyszegradzkiej.

 

Pożywiom, uwidim....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało się mówi o tym, że mamy chyba grubo ponad 120 generałów, Bronek dał 18 nominacji szybciutko przed terminem, a Duda chce rozwijać armię - tylko kurwa za co, jak toniemy w długach? Mamy się zbroić na Rosję? Kupować okręty podwodne na kałużę Bałtycką? No i w 39 roku zamiast mieć tysiące armat ppanc mieliśmy kilka okrętów, które uciekły do UK i nikogo nie zaatakowały. 

 

Jesteśmy potęgą w generalicji - siedzą, dostają górę hajsu, mają adiutantów, limuzyny, a w razie wojny pierwsi spierdolą gdzie indziej. Płać i płacz biedny narodzie na pasożytów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytajcie sobie, kim dokładnie jest Duda, z jakiej rodziny, jaką miał karierę, podobnie żonka, a córcia to wkrótce druga Kasia Tusk :) Prawda jest taka, że głosowałem w tych wyborach przeciw PO i Komorowskiemu, jakby była trzecia opcja do głosowania - dowolna osoba, sam wpisujesz imię i nazwisko, to zagłosowałbym na tą trzecią. Przeraża mnie to, jak Duda daje ciała Kościołowi. To nie jest kraj laicki, dlatego Krzysztof Pieczyński nie zyska wielu zwolenników dla swojej Polski Laickiej, niestety.

 

"Mimo wszystko w obecnej sytuacji, tylko PIS ma możliwości by rozpieprzyć tę ośmiorniczkę która nas okrada i niszczy tyle lat. Kler dostanie swoje, ale taka jest cena poparcia, niestety."

 

Marek, niestety nie. PiS też będzie kraść, tak jak i PO. Dodatkowo będą sztuczne afery o chuju muju, żeby stworzyć otoczkę, że niby to dla dobra Polski i Polaków. Nie mam co do tego żadnych złudzeń.

Jesienią nie zagłosuję ani na PO, ani na PiS.

 

Dokładnie tak. Ja to się w sumie cieszę przez łzy, bo się wreszcie społeczeństwu odechce rządów PiSu. Tak narozrabiają. Zobaczycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie, w Polsce powinna być armia na wzór szwajcarski. Tylko które państwo pozwoli na to aby kilka milionów Polaków miało broń w domu?

 

 

 

 

 

Ps Zauważyliście że w orędziu Duda nad używał słowa, ale? Wyszło składnie ale dla mnie lekko śmiesznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkrety, konkrety.

 

Poczekajmy, a się okaże. Doskonale pamiętam cztery lata rządów PiSu. Afera goniła aferę. Dlaczego ludzie zagłosowali później na PO? Bo mieli dość. Ludzie! Po swoich rządach PiS przegrał wybory z kretesem. To chyba powinno dać do myślenia? Pamiętam tamte nastroje społeczne. A później PO zrobiło swoje szambo, a ludzie zapomnieli co się działo za PiS. To tak samo skorumpowane i działające pod dyktando obcych służb i własnych prywatnych interesów ugrupowanie, jak PO. Po prostu bardziej prawicowe i prokościelne.

 

Jeśli wygraja wybory, to osłabią Polskę jeszcze bardziej. Kaczyński to nie Orban. Dudę pomijam, bo uważam go za marionetkę. Ładnie się tylko uśmiecha. Nie dźwigną Polski z kolan, bo sami klęczą przed klerem. Nie ma bata, że poprawią sytuację. Takie moje przewidywania.

 

Zbliżenie do kościoła zawsze osłabiało Polskę. ZAWSZE.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa lata a nie cztery. Co by o PiSie nie mówić, ale chcę zwrócić uwagę, że wtedy Jarek K. na stołek ministra finansów obsadził Panią Zytę Gilowską - liberałkę. To było doskonałe posunięcie, obniżyła podatki dochodowe oraz spadkowe. Oby tym razem podjął równie mądrą decyzję przy mianowaniu najważniejszego ministra w rządzie.

 

Jak było z ministrami finansów za PO....

n/c

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.