Skocz do zawartości

On i troje dzieciaków.


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.06.2019 o 23:29, zuckerfrei napisał:

Podobno to jego wina, przez naszą pracę, bo często nas nie ma..

Na 100% jego wina. Przecież nie jej, a ktoś winny być musi. Biedne dzieci ?

 

W dniu 11.06.2019 o 00:21, zuckerfrei napisał:

Ale z tego co się orientuję to on chce to ratować... Będę pisał tu, jak się "wywiem" co i jak

Ciekawe czy biały rycerz i przepraszam co ratować... "Wywiej" się i napisz.

 

W dniu 10.06.2019 o 23:29, zuckerfrei napisał:

ps. Ktoś ma ochotę poczytać o paru dniach w Dubaju

Dawaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jaśnie Wielmożny kończę. Przez rok walczyłem. Była to mieszanka białego rycerza po red pillu. Skończyło się jak skończyło i kazałem jej pisać pozew. Pozew złożony, ja już mam przygotowaną odpowiedź. Teraz tylko czekam na oficjalne pismo z sądu. 

 

A jak się dowiedziałem? Standardowe zachowanie z telefonem, uśmiech i przygryzanie warg .... zerknąłem kiedyś przez ramię i zobaczyłem z kim klika. Wpisałem w Facebook, google i powiązałam fakty. Zablefowałem, że o wszystkim wiem i że puściłem detektywa. Sama się do wszystkiego przyznała, a ja to tylko nagrałem. Ot, co. 

 

Kiedyś opiszę swoją historię ku przestrodze. Będzie standardowa ?

Edytowane przez Marvin
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto nie pracuje na policji nie wie jak jest w policji. Ja pracuje. Nic mnie już nie zdziwi XD.

Trzeba być idiotą by się spomknąć z taką kobietą. Przecież ona ma władzę a wiem jak kobietki na to reagują XD.

A pana J jakby poszedł do mnie z pięściami zniszczyłbym, może nie fizycznie ale prawnie. Żaden sfrustrowany śmieć nie ma prawa podnosić na mnie ręki, bo "chce odreagować". Jak jest śmieciem rogaczem to należy pluć mu na ryj. Do tego jeszcze taki frustrat...

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ramaja Awantura Nikogo tu nie rusza co byś mu zrobił i kim jesteś/nie jesteś, proponuje warna, dawno nie czytałem tu, żeby ktoś się tak odnosił do brata na forum.

@dyletant Wciągasz się w słabą grę nie dajesz o sobie dobrego świadectwa.

 

Jako zatroskany forumowicz proponuje, abyście zamilkli już. Ramaja na pewno na forum komendy policji można sobie tak wzajemnie wydłużać pałkę wyzwiskami spróbuj tam.

Edytowane przez Jaśnie Wielmożny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Ramaja Awantura napisał:

Jak jest śmieciem rogaczem to należy pluć mu na ryj.

Czy ty się dobrze czujesz i jesteś normalny? Jak byś dowiedział się, że twoje kobieta/żona/matka dzieci ku..wi się z innym, to tobie też należało by "pluć w ryj"?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.06.2019 o 00:15, Ace of Spades napisał:

 

Fucktycznie, koleś sie wpierdolił jak śliwka w gówno, czasami dziekuję Panu Bogu Najwyższemu, w którego nie wierzę, ze ja sie tak nie wpierdoliłem.

Przepraszam za offtop, ale zaleciało Paragrafem 22 Hellera ;)

 

A w temacie - jak pisze @Marvin calm down, wszystko, co powiesz zostanie użyte przeciwko Tobie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J wyżywając się na słabszym pokazał jakim jest człowiekiem, to przykre że tak próbował odreagować.

Szczególnie w takich chwilach wszyscy powinniśmy zachować spokój i opanowanie.

Wyobraźcie sobie teraz w sądzie opinie z miejsca pracy - agresywny i sprawia kłopoty - nic dziwnego że Pańcia odeszła..., dziękuje pozamiatane.

 

 

 

@zuckerfrei Czekamy na Dubaj ;), ja wylądowałem, ale na chorobowym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.