Skocz do zawartości

Dziękuję za forum!


Klariett

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy wybrałem odpowiedni dział. Otóż chciałbym wylać na całą kadrę forum oraz oczywiście naszego guru Marka @Marek Kotoński ogromną falę wdzięczności za istnienie tego forum. Dziś przepracowałem swój pierwszy dzień i jestem kolejny krok do budowania własnego, stabilnego życia. Cieszę się że moje życie rusza coraz bardziej do przodu. Fakt, mam dopiero 20 lat, jestem młody, mimo wszystko pełen buntu, rozdmuchanych emocji i "poszukiwania swojego miejsca". Patrzę jednak przez palce na ludzi starszych, czy nawet moich rówieśników, zaślepionych i nieświadomych przez miotające nimi schematy, jak dają się wykorzystywać przez ludzi i toksyczne panie, jak nie szanują siebie i szukają aprobaty w tym całym zewnętrznym pierdolniku. Trafiłem tutaj przez głupi zbieg okoliczności ale całkowicie zmieniło to mój pogląd na siebie i życie. Forum nauczyło mnie patrzeć na wszystko z boku, walczyć ze schematycznym, prymitywnym, szarym i smutnym życiem i pozwoliło mi na zbudowanie własnej unikatowej osobowości, aż sam zazdroszczę sobie z przyszłości. Mam jeszcze wiele do przepracowania, ale wiem, że jestem tego świadomy i staram się nie uciekać. 
Dziękuję.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło od tak młodego człowieka usłyszeć, że forum pomaga podejmować decyzje i inaczej patrzeć na zgniliznę tego świata. 

Ja pomimo swego słusznego wieku czytam i staram się przekazywać wiedzę i dostęp do forum innym młodszym ludziom.

Stara się delikatnie przekazywać adres forum swoim kolegom nie mającym takiej wiedzy, wiem to jest czasem trudne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.