Skocz do zawartości

Najlepszy sklep outdoorowy w Warszawie?


Jaśnie Wielmożny

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem!

 

Mogą mi bracia polecić najlepszy według was sklep stacjonanry outdoorowy w Warszawie? Zależy mi na profesjonalnej obsłudze, która wyjaśni mi co i jak. W sklepach militaria.pl często natykam się na leszczy kuców zakochanych w militarnej idei. Ale widać, po nich, że nie są otrzaskani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Dawanie tytułów po angielsku to zawsze problem, bo 95% ludzi nie ma pojęcia o co chodzi, jakbyś napisał sklep militarny to może by było lepiej.

Masz rację, ale jak ktoś rozumie to słowo to od razu może znać taki sklep.

@Conrad Przepraszam źle się wyraziłem mój błąd, mam na myśli sprawdzony sklep survivalowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kwestia czego szukasz ... odzieży ? Obuwia sprzętu....są jeszcze militaria.pl - mają osobny dział - outdoor często mają wyprzedaże i można kupić w dobrej cenie rzeczy z końcówki serii albo z końca stanu magazynowego ( mogą być problemy z rozmiarami - ale warto śledzić często mają na 50% )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omijał bym takie twory jak militaria.pl bo główną ideą działania tego sklepu jest masowe wciskanie barachła ludziom nieobeznanym w temacie - rzeczy niszowych marek, tanich i jakościowo słabych(tak jak 4F i pochodne) Jest kilka konkretnych sklepów które można nazwać roboczo "górskimi" a które z zasady nie sprzedają nic co nie ma powiązana ze znaną i sprawdzoną w boju marką.Tak, jest tam drogo ale przynajmniej po wyjściu w teren nie trzeba sobie pluć w brodę.

Edytowane przez Jebak Leśny
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.