Skocz do zawartości

12 lat "razem, ślub za pasem i zimne poty.


Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, cuwadus napisał:

Nie no, sorry Przyjacielu ale sprowadzenie kobiety do worka na spermę nie leży w mojej naturze. I mam nadzieję, że nigdy tak nie będzie. Nigdy nie uważałem też, że kobieta jest gorsza od facetów przy rozmowie o polityce, technologii czy religii. 

Wróżę Tobie wiele problemów. Gdzie napisałem, że kobieta to worek na spermę?

Gdzie napisałem, że kobieta jest gorsza od mężczyzny, nie jest gorsza nie jest lepsza jest inna pod wieloma względami.

 

Masz rozumowanie taniej feministki. Przykre w chuj. 

 

W głowie masz źle poukładane i to bardzo. Długa droga przed Tobą. Może lepiej podążają za zwierzęcymi instynktami, wtedy coś przeżyjesz. Ech....

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, cuwadus napisał:

Prawa półkula mówi, że mam zaraz 30 lat i czas na młodzieńcze wyskoki już minął. 

Hahaha połóż się już do trumny, czas umierać. Wiesz ilu 50 latków zaczyna od nowa po rozwodach? Poznają 20-latki, mają hobby, podróżują, oprawiają sport. Cieszą się życiem zamiast się dołować i narkotyzować. 

@cuwadus Odstaw to zielsko, znajdź sobie hobby i zacznij uprawiać amatorsko jakiś sport. Szybko zyskasz większą pewność siebie i lepsze samopoczucie. 

Edytowane przez Morfeusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, zuckerfrei napisał:

Wróżę Tobie wiele problemów. Gdzie napisałem, że kobieta to worek na spermę?

Gdzie napisałem, że kobieta jest gorsza od mężczyzny, nie jest gorsza nie jest lepsza jest inna pod wieloma względami.

 

Masz rozumowanie taniej feministki. Przykre w chuj. 

 

W głowie masz źle poukładane i to bardzo. Długa droga przed Tobą. Może lepiej podążają za zwierzęcymi instynktami, wtedy coś przeżyjesz. Ech....

Widocznie źle zrozumiałem Twoje słowa. Przepraszam.

Mógłbyś jednak nie obrażać od samego początku. Byłoby milej. 

 

43 minuty temu, Morfeusz napisał:

Hahaha połóż się już do trumny, czas umierać. Wiesz ilu 50 latków zaczyna od nowa po rozwodach? Poznają 20-latki, mają hobby, podróżują, oprawiają sport. Cieszą się życiem zamiast się dołować i narkotyzować. 

@cuwadus Odstaw to zielsko, znajdź sobie hobby i zacznij uprawiać amatorsko jakiś sport. Szybko zyskasz większą pewność siebie i lepsze samopoczucie. 

Ok :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, cuwadus napisał:

Zmienny nastrój jest spowodowany pewnie niemożnością podejmowania przeze mnie trudnych decyzji. Zawsze miałem z tym problem. Nie potrafiłem wybrać sobie komputera czy roweru roztrząsając wszystkie za i przeciw a co tu dopiero mówić o ślubie czy dzieciach. Bardzo, ale to bardzo wszystko analizuję.

Jakbym czytał o sobie.

Nadmierne analizowanie to u mnie chleb powszedni, nawet w głupich codziennych sprawach. 

Sam się zastanawiam czym jest to u mnie spowodowane, z jednej strony pomaga mi to ogarniać życie i planować wszystko,

z drugiej poważne decyzje przychodzą bardzo trudno..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.