Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Sign in to follow this  
HolzstockG

Denerwujący sąsiedzi

Recommended Posts

Siema,

umieszczam ten post w tym dziale, bo może to się wiązać z nerwicą natręctw, ale poza tym po prostu nie mam pojęcia gdzie to umiejscowić (jestem nowy) i po przeczesaniu różnych kategorii nie znalazłem właściwej... być może jestem ślepy.

Mam niespełna 20 lat, mieszkam z rodziną w domu wolnostojącym i obok mam sąsiadów niespełna rozumu. Mianowicie mają 2 dzieciaków. Od 3 lat słyszę ich zwyrodniałe piski szczególnie w okresie letnim. Dziecko zwyczajnie się widzę wysila, żeby wkurwić tym nieprzyjemnym dźwiękiem. Zwróciłem najpierw grzecznie uwagę sąsiadce rok temu, że mi to przeszkadza przy pracy dodatkowej w domu oraz przy odpoczynku zwyczajnym. Nie podziałało, a jak tłumaczyłem mój problem rodzinie to zwyczajnie uznają mnie za debila, bo według nich jak dziecko drze mordę jak pojebane to jest ok.

W tym roku, zaledwie kilka dni temu poszedłem typowi powiedzieć, że mnie to denerwuje.  Powiedziałem, że ciekaw jestem czy mu by to nie przeszkadzało jak bym napieprzał muzykę na dworze w kierunku jego działki codziennie. Ten na to, że to tylko dzieci i że kiedyś też nim byłem xDDD Ja mówię, że mnie to nie obchodzi, mam kuzynostwo w takim wieku i umie się zachować w porównaniu do jego gówniaków, a poza tym ja byłem spokojnym dzieckiem i nie wrzeszczałem jak dinozaur. Potem mnie spytał co ma w takim razie zrobić, czy ma je bić? A ja mówię, że nie wiem, że nie mam dzieci, że to ty typie masz i powinieneś wiedzieć. Powiedziałem jeszcze, że może nie umie ich wychowywać. Koleś zaczął schodzić z tematu dzieci do tego, że co ma zrobić jak np. pijaństwo krzyczy przy sklepie przy którym mieszka. Ja mówię, że w takim wypadku to ja na policję dzwonię i elo. On już oburzony i "to se dzwoń" xD Poprosił moją babcię do rozmowy (nie wiem po chuj się zgodziłem). Poszedłem po nią i mówię, że coś chce od ciebie sąsiad. Nie wiem co odbyło się w ich konwersacji, ale z tego co wiem to ta pizda zwyczajnie zamiast ze mną na ten temat dyskutować to z nią zaczął. 

Wyszło na to, że to ja jestem ten zły (i tak by wyszło bez tej rozmowy babci z sąsiadem, bo cała rodzina uważa, że to normalne krzyczeć kilka h jak debil kilka metrów od mego pokoju) i miałem groźby pod moim adresem, że mogę zostać "wyjebany z chaty". Oczywiście jeszcze dowiedziałem się, że ja sieję ferment, a ten sąsiad debil i jego zwyrodniałe australopiteki to są gut gut.

Co mogę zrobić? Wiem, że mógłbym zadzwonić po policję i tak aż do skutku, ale wiecie problem jest jeszcze wśród mojej rodziny, która wspiera sąsiada, a nie mnie. Piski są denerwujące bardzo, a jak widać rozmowa nie pomogła mimo to, że oschle z nim gadałem i na poważnie. Widząc poparcie wśród mojej rodziny wobec niego ma wyjebane w to, że denerwują mnie piski jego dzieciaków przez kilka godzin dziennie. 

Obecnie szukam pracy, jak znajdę to i tak super wypłata nie będzie, zatem nie jestem pewny opcji wyprowadzki w tym momencie.

Edited by HolzstockG

To tak jest, że jak tobie coś przeszkadza, a komuś innemu nie, to nie zostaniesz zrozumiany. Musisz działać inaczej, skrycie. Może nagraj te dźwięki to będziemy mogli sami się przekonać czy nie przesadzasz. Jeśli robią to pod twoim oknem celowo, to kup pistolet na wodę i polewaj je np. moczem. Wtedy to ewentualnie sąsiad będzie się skarżył i on będzie tym, który sieje ferment, a ty udawaj głupiego i dobrego. Jeśli nie jesteś silniejszy to działaj skrycie, a nie wprost, manipuluj ludźmi. Obecnie rodzina jest za sąsiadem, więc musisz doprowadzić do tego, żeby uznali sąsiada za tego złego.