Skocz do zawartości

Uważaj na weganki i wegetarianki - szczególnie stare panny


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, HateMeMore napisał:

Po czym tak twierdzisz a może tarota też rozkładasz. 

Wnioskuje po tym co tu piszesz. Nie masz zielonego pojęcia o relacjach z kobietami 30 plus. Powiedziałbym ci to bardziej dosadnie nawet co o tym myślę (i co sądzę o tobie), ale ale szkoda haworyty. 

 

A teraz kończymy na prawdę dyskusję koleżko,

 Mniej komputera przyjacielu, a więcej spotykaj się z kobietami. Wtedy gwarantuje, że nie będziesz pierd. głupot jak biedny dyzio.

 

żegnam.

 

 

Edytowane przez Tarczowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tarczowy napisał:

Wnioskuje po tym co tu piszesz. Nie masz zielonego pojęcia o relacjach z kobietami 30 plus. Powiedziałbym ci to bardziej dosadnie nawet co o tym myślę (i co sądzę o tobie), ale ale szkoda haworyty. 

 

A teraz kończymy na prawdę dyskusję koleżko,

 Mniej komputera przyjacielu, a więcej spotykaj się z kobietami. Wtedy gwarantuje, że nie będziesz pierd. głupot jak biedny dyzio.

 

żegnam.

 

 

Cały czas pisze że nie interesuje mnie co myślisz i jak uraziłem twoje uczucia, przykro mi ale żyjemy w realnym świecie a nie twojej wyimaginowanej bajce. Zachowujesz się jak rozwydrzona dziewczynka rozchisteryzowana i zła bo ktoś napisał prawdę. Więc młoda damo idź trolować gdzie indziej bo ci to nie wychodzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.