Skocz do zawartości

Youtube usuwa kanały.


TheFlorator

Rekomendowane odpowiedzi

W skrócie:

Poszerzana jest tematyka kanałów (oficjalnie nazywana radykalnymi), które będą usuwane przez youtube.

 

Teoretycznie chodzi o organizacje i  kanały skrajnie prawicowe i ekstremistów, które promują tezy o tym, że nie było Holokaustu, teoriach spiskowych, wyższości białej rasy etc.

 

W praktyce dorzucono do tego mowę nienawiści (poszerzoną definicję):

filmy które mówią o "wyższości danej grupy ludzi aby usprawiedliwić dyskryminację, segregacie i pomijanie poniższych:

  • rasa
  • płeć
  • kasta
  • orientacja seksualna
  • poglądy religijne
  • status weterana"

 

 

Jak wiadomo, w dzisiejszych czasach łatwo jest podciągnąć  wypowiedzi pod różne kategorie, dlatego zwróciłbym uwagę na powyższe @Marek Kotoński.

 

Wiadomo, że kanał Radio Samiec nie zachacza o powyższe ale byćmoże należałoby zwrócić uwagę, na pewne poruszane tezy i formę wypowiedzi podczas audycji na youtube.

Tematyka redpill nie jest raczej poprawna politycznie a osoby którym się nie podoba mogą wykorzystać nową politykę youtube do kolejnego ataku na kanał.

 

Można się oburzać walcząc z wiatrakami ale wg mnie warto jest jednak mieć rozpoznawalność i popularność na największej platformie, nawet w nieco "ugłaskanej" wersji...

 

 

https://www.businessinsider.com/youtube-to-ban-neo-nazi-and-white-supremacy-videos-2019-6?r=US&IR=T

 

 

 

Edytowane przez TheFlorator
  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie ma monopol to sie rzadzi :)

 

Zreszta to wejdzie wszedzie wg mnie. Tzn mowa nienawisci juz jest jako narzedzie cenzury, problem w tym, ze to  mozna interpretowac na rozne sposoby.

 

TAk czy inaczej, nalezy zwrocic uwage na zawartosc, tematy i jezyk w przyszlych audycjach wg mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i fajnie.

 

Normalne ludzie ugną się przed bandą homoseksualistów, lesbijek, pedofilów, zdrajców, złodziei ( tych złych),  synów kobiet negocjowalnej afektacji, osobników z bogatszą pigmentacją oraz starszych braci w Wierze.

 

To zdanko można by zapisać krócej, ale poprawność, wiecie.

 

Nie wiem, ja w to nie wchodzę. Pierdolę.

Podobnie jak pierdolę to całe ustawiane dramy, które co jakiś czas się pojawiają.

 

Kiedyś uważałem ten film za niezłą komedię. Teraz uważam go za jeszcze lepszą komedię. Biedni głupcy, nie wiedzieli chyba w czym pomagają.

 

 

 

 

Edytowane przez wroński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Marek Kotoński said:

Niesamowite, najpierw zdobyli całkowity monopol, a później dyktują co można a czego nie.

Temu służy monopol, czyż nie?

 

Czytałem o tym na reddicie w dziale konspira. Oczywiście bałem się o podśmiewujki i te sprawy a tu bach - jednak teoria spisku stała się rzeczywistością.

 

 

Piszą o tym wszędzie, nazywaja ich "szkodliwymi użytkownikami". CIA byłaby dumna ze swoich następców. Jest źle a będzie tylko gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Orybazy napisał:

 vimeo.com

Vimeo jak widać to jeszcze gorszy syf od Jutjuba, bo nie dość, że dokładasz do kanału grubą kasę, to potem dostajesz jednego maila i 24h na spakowanie się i nara.

To już na Jutjubie masz 3 ostrzeżenia chociaż, co do minds.com to się nie wypowiem, generalnie trzeba szukać alternatyw, które dobrze rokują i pod nie się podpinać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słucham wielu anglojęzycznych kanałów konserwatywnych/prawicowych/MGTOW po demonetyzacji to jest kolejna fala cenzury. "Mowa nienawiści" i "supremacja" to tylko preteksty. Cenzurują polityczne treści prawicowe. Mocno to ironiczne, bo największymi orędownikami supremacji rasowej byli socjaliści z NSDAP.  Zazwyczaj filmy flagowane są automatycznie przez algorytm albo poprzez program YT Heroes przez "wolontariuszy". Wielu YTuberow wyłączyło już monetyzacje i przeszło na Patreona itp. Całe szczęście nasz piękny język nie jest łatwy do analizy przez algorytm. Trzeba się jednak liczyć że cenzura dotrze również do Polski. Przyszłość YT to filmy z kotami, teledyski i lewicowa propaganda.

Edytowane przez Orybazy
  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Marta Poślad szefowa Googla i YT na Bolande i inne kraje. Wysłuchajcie tego  i popatrzcie ? 

 

"O prelegencie
Politolożka i socjolożka, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego  i University of Cambridge. W 2005 r. współtworzyła inicjatywę Wybieram.pl, która przekształcona w stowarzyszenie była przez nią prowadzona przez cztery kolejne lata. Jest stypendystką programu Humanity in Action, absolwentką Warsztatów Praw Człowieka prowadzonych przez Helsińską Fundację Praw Człowieka. W pracy naukowej bada systemy wyborcze, procesy demokratyzacji i realizowanie idei demokratycznych we współczesnych społeczeństwach. Pracuje w dziale polityki publicznej i relacji rządowych Google, gdzie zajmuje się m.in. zagadnieniami wpływu nowych technologii na procesy społeczne. "

 

 

A tutaj Google Marcin Olender.

Edytowane przez Voqlsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.