Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
ZamaskowanyKarmazyn

Męskie łzy, takie straszne?

Recommended Posts

13 minut temu, Summit napisał:

Nie wiem na jakie testy Cie wysłali i po co, ale te o których jest mowa nie służą rozpoznawaniu depresji czy innych zaburzeń.

Nie chcę tłumaczyć podstaw, więc powiem krótko - jak wierzysz w testy internetowe na osobowość to równie dobrze możesz wierzyć w Świętego Mikołaja :)

P.S.

Kiedyś miałem przetoczyć taka niby prostą tulejkę ale tolerancja wymiarów była wąska - przejebałem pięć setek i płakałem że kurwa mogłem inaczej pokręcić tą korbką od posuwu, naprawdę mi łzy poleciały bo materiał drogi :(

Edited by Bohun

Teraz, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

Tak się pocieszajmy haha.

Ja tam nie jestem ENTJ ;(

Edited by dobryziomek

21 godzin temu, Summit napisał:

Nie wiem na jakie testy Cie wysłali i po co, ale te o których jest mowa nie służą rozpoznawaniu depresji czy innych zaburzeń.

Najpewniej dysleksja. Kurwa. Każdy problem w szkole się spycha do worka dysleksja. Możesz mieć myśli samobójcze ale belfer widzi tylko nie umiejętnośc skupienia się -> podejrzenie dysleksji

Generalnie - w obecności samicy nie płakać nigdy.

W otoczeniu mężczyzn, to już luz - wyjdziesz na uczuciową pizd*, ale reputację można odbudować.

Natomiast baby nigdy nie wybaczają łez przodownikowi stada. W zależności tylko od rodzaju laski jesteś ugotowany od razu (samica alfa), albo wyrok jest odłożony w czasie (samica omega, oblanie testu wpada na kupkę skumulowanego shitu, która i tak kiedyś wybuchnie). Męskie przegrywy we łzach są przegrane z definicji i ignorowane.