Skocz do zawartości

The Gender Spectrum Collection


Azizi

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Dotychczasowe fotografie stockowe nie oddają prawdziwego, codziennego doświadczenia osób niebinarnych płciowo – uważają twórcy tej bazy.

I tym sposobem zostaje stworzony bank stokowych zdjęć dla ludzi niewiadomego stwierdzenia :)

http://www.fpiec.pl/futopia/baza-fotografii-stockowych-ktora-ma-walczyc-ze-stereotypami-na-temat-osob-niebinarnych

 

Ale to wszystko przyspiesza. Przerażająco szybko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia w tak dobrej jakości, że aż można zobaczyć odrastające włosy na klacie "non binary femme" ?. Śmieszne jest to, że próbują walczyć ze stereotypami, przedstawiając tak stereotypowe osoby, że to aż boli. Kolorowe włosy, nadwaga, kolczyki, paskudny makijaż, tatuaże... przecież to są dokładnie takie cechy, jakich można się spodziewać po kimś, kto identyfikuje się jako wyimaginowana płeć albo próbuje być dwiema płciami naraz.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś widziałem wywiad z rodzinką z tego co pamiętam z Polski - Mama, Tata, Synek, niby nic nadzwyczajnego ale...

Rodzice postanowili że w nowym trendzie będą przebierać dziecko raz za chłopca, a raz za dziewczynkę...

Po to aby chłopiec mógł poczuć co czuje kobieta w przyszłości i lepiej ją zrozumieć itd(mama tak tłumaczyła)., patologia maksymalna, tatuś grzecznie przytakiwał swojej kobiecie.

Zastanawiam się jak można ulec jakiejś sekcie, jakimś dziwnym wpływom, tak sobie dać namieszać w głowie aby coś takiego robić i jeszcze publicznie się z tym obnosić - dla mnie jest to niepojęte i w głowie mi się to nie mieści :(

P.S.

Może ktoś ma link do tego filmiku, bo chciałem go pokazać paru osobom ? :(

Filmik ostro bekowy, POLECAM 100% :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Bohun napisał:

Może ktoś ma link do tego filmiku, bo chciałem go pokazać paru osobom ? :(

Do głowy przychodzi mi tylko takie raczysko od Buzzfeed (oglądacie na własną odpowiedzialność): 

 

Popieram osoby transseksualne, ale niebinarność i wymyślanie 70 różnych płci to dla mnie bzdura.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.