Skocz do zawartości

Grudki na trzonie prącia


T_Shelby

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem jak w temacie, który zauważyłem w zeszłe wakacje lecz ignorowałem temat ponieważ nie bolało ani nie wpływa to na żadną z moich funkcji życiowych. Co chciałbym zaznaczyć, to że dalej nie wpływa. Jednak zacząło mnie to denerwować pod kątem estetycznym. Mam takie 3 grudki, każda około 2mm średnicy. Można powiedzieć, że przemieszczają się wraz z skórą i są lepiej wyczuwalne i widoczne podczas erekcji. Są umieszczone "w połowie" penisa. Nie da się tego wycisnąć(nie próbowałem), nie przybiera to żadnego koloru, ma się wrażenie jakby to było pod skórą i tak jak wspominałem jest to lepiej widoczne podczas erekcji. 

 

Co to może być? 

Do jakiego lekarza się kierować? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Summit napisał:

Pewnie prosaki, jak tak to luz. 

Jak prosaków to chyba jest ich więcej, przynajmniej ja mam sporo tych krostek, na pewno nie tylko 3 i stąd moje zdziwienie o tylko tak niskiej liczbie.

12 minut temu, Ceranthir napisał:

A to nie są perliste grudki penisa?

Grudki perliste są chyba na żołędziu? Kolega ma w połowie penisa, więc nie wiem.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na to tak, kobiety kupują różne dildosy z wypustkami coby lepsze tarcie mieć - pomyśl że przez te krosty może dasz kobiecie więcej przyjemności niż jakiś typ bez krost :)

Cholera wie może homo sapiens będzie ewoluował w tym kierunku...Czeba widzieć pozytywne strony w życiu, co nie ?  :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.