Skocz do zawartości

Żydostwo (wydzielony z "Facet przeszedł samego siebie...")


Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, t0rek napisał:

Kto z Was wiedział, że ten człowiek jest mistrzem złotnictwa i był na liście 20tu najbogatszych Polaków?

 

Wiedziałem, że z wykształcenia i przez jakiś czas z zawodu był złotnikiem, o majątku nic mi nie wiadomo.

W zeszłym roku znowu było o nim trochę głośniej, przez jego konflikt z Elżbietą Jaworowicz [filmik, który nagrał na ten temat, przez rok miał ponad 1,3 mln wyświetleń].

 

Ciekawe, że mimo, iż p.Bubel był ekspertem w niejednym odcinku "Sprawy dla reportera", podczas kłótni p. E.J kopnęła go, co było widoczne na jednej z kamer urzędu[czy tam sądu], oprócz

tego zwróciła się do ochroniarza: "Proszę wyprowadzić to zero". ? Skoro miała takie zdanie, po co brali go do programu? ;) 

 

No i pamiętny bojkot przeciwko niemu w "Młodzieży kontra". :blink:

Po jego opanowaniu w tej sytuacji, było widać, że ma silną psychikę.

 

Najlepszy tekstowo jego utwór, jeżeli chodzi o formę, to moim zdaniem Bubel Band "Przepraszamy was".

Ogólnie nie jestem pewny, co o nim myśleć. Mam pewne podejrzenia co do jego postaci, jednak bez żadnych twardych dowodów, więc nie będę rozwijać wątku.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.