Skocz do zawartości

Prezent dla pięciolatka.


Rekomendowane odpowiedzi

Rękawice i na boks ☺

Przy okazji sam możesz spróbować jak mu się nie spodoba to chociaż będziesz wiedział.

 

Ja jakbym był ojcem to z synem chciałbym chodzić ☺

U mnie na sekcje właśnie przychodzi taki gość z synem teraz ma 7 latek heh czasem patrze że chciałbym mieć takiego tate zamiast trenować patrze na nich ? sorry chyba za bardzo poleciałem pewnie ex małżonka by miała coś ale.

Edytowane przez PatZz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model swobodnie latający do samodzielnego montażu, to też cudowny prezent dla dziecka :) , sam miałem takich trochę.
Z prostych polecam:
1.Gucio F1N- do złożenia w 15 minut
2.Fox z EPP, bardzo prymitywny model swobodnie latający, z możliwością konwersji na RC
Z bardziej zaawansowanych, to polecam 
Jaskółkę F1A/M

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Still napisał:

oryginalny lub praktyczny prezent, dla chłopaka 5-6 letniego

Mój ma sześć lat i w tej chwili pierdolca na punkcie piłki nożnej i dedykowanych strojów sportowych, najchętniej chodziłby w tym siedem dni w tygodniu i spał.

Lubi też karty, wspólną grę.

 

Grneralnie, faceci budują bliskość przez wspólne działanie. Kup coś, co wykorzystacie oboje spędzając czas ze sobą.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Still said:

Kupiłem

Pamietaj zeby to razem z nim skladac. Swietna sprawa i moze sie wkreci w klocki.

 

Z aktywnosci fizycznych: jakas mala scianka do wspinaczki, park z trampolinami, newet wspolna wyprawa do lasu z jakas mapka terenu w reku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, TheFlorator napisał:

wspolna wyprawa do lasu z jakas mapka terenu w reku.

Jakaś prosta lornetka/luneta na wycieczki w góry do oglądania widoków albo w lesie ptoków. Później sam znajdzie zastosowanie do podglądania sąsiadek.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem kiedyś taki tablet do rysowania elektroniczny. Możesz sobie narysować, a później ścierasz przyciskiem. 

 

Coś w tym stylu. Masz różne modele do wyboru https://allegro.pl/oferta/tablet-graficzny-do-rysowania-tootti-creotab-rysik-7643625354?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=NmU2ZTRhM2YtZTg5OC00ZmM5LTljZDQtNzdmZWMxNzM5NTg3AA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=10fdf315-c012-4602-9a09-e4264ef84c55

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, kupiłem młodemu w Pepco 3 zestawy plastikowych żołnierzyków (grosze), do tego mamy drewniane klocki, z których budujemy miasteczka, w których chowają się dwie armie. Tak zaczęliśmy się bawić w wojnę. Przy okazji gadamy o strategiach, taktykach wosjkowych, stopniach, zależnościach itd.

Każdy ma piłeczki pingpongowe, które pstrykamy i to taka artyleria. Kto straci szybciej swoje wojska, czyli żołnierze zostaną przewróceni, przegrywa. Zabawa jest już świetna, gdy budujemy miasta, zasieki, za każdym razem wyciągamy wnioski z poprzednich kampanii i budujemy lepsze zabezpieczenia. Czad :D

 

Edytowane przez Stradi
  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup coś dzięki czemu będziecie mogli robić coś wspólnie. Mój tato obdarzył mnie pasją, która jest ze mną po dziś dzień.

 

Moje życie jest dzięki temu znacznie  ciekawsze/pełniejsze. Ta pasja ma duży wpływ na moje życie.

 

A i dzięki temu relacje z tatą były lepsze niż gdyby tej pasji nie było. Automatycznie spędzasz ze sobą więcej czasu.

 

Bardzo polecam :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.