Skocz do zawartości

Dylemat moralny


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, oszukanyprzezmężatkę napisał:

Bo od tamtej pory gdy założyłem wątek, spotkaliśmy się, było bzykanie, czułe słowa, że kocha itd.Miały być wspólne wakacje i chuj, znowu zakończyła z pizdopowodu. 

A tu Cię boli.... 

Wpadłeś tak samo jak autor tego wątku i wieeeeeelu innych mężatko-bzykaczy w ten sam schemat. 

Robisz coś bardzo złego i bardzo nie fair. A kiedy układa się nie po Twojej myśli, sam przed sobą udajesz że Ci szkoda rogacza i "solidaryzujesz się" z pokrzywdzonym bratem-samcem. Nagle Ci szkoda, że facet się marnuje w takim związku. 

 

Nie jesteś dla tego faceta bratem-samcem. Jesteś dla niego śmiertelnym wrogiem, kolego. A to co wyzwala w Tobie takie reakcje, to urażona dumą, bo pani cię rozgrywa jak chce za seks. Tak naprawdę chcesz jej dowalić. Jakoś nie obchodził Cię los jej męża, jak ją bzykałeś. 

 

Pewnie. Powiedz mu o wszystkim. Najlepiej jeszcze go okradnij i dom mu spal w trosce o brata-samca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, oszukanyprzezmężatkę napisał:

Bo od tamtej pory gdy założyłem wątek, spotkaliśmy się, było bzykanie, czułe słowa, że kocha itd.Miały być wspólne wakacje i chuj, znowu zakończyła z pizdopowodu. 

Ja pier... Chłopie, ogarnij się. To już nie bialorycerstwo a patologia. 

Edytowane przez trop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Azizi napisał:

Bo to wszystko właśnie do niego było :) Ciebie zacytowałem i podlinkowałem ale całość była ewidentnie skierowana do niego właśnie.

Mniejsza z tym. No dramas like women :D

W takim razie przepraszam, po prostu ja jestem trochę jak ten robot, przeczytałem post pod moim postem i od razu myślałem że cała jego treść odnosi się do mnie, ale już teraz wszystko jasne :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.