Skocz do zawartości

Polki najbardziej agresywnymi kobietami na świecie


Rekomendowane odpowiedzi

Czasami oglądam programy informacyjne i coraz częściej widzę kolejne przykłady rosnącej agresji wśród kobiet. Zarówno dorosłych jak i dziewczyn w szkołach podstawowych i gimnazjum. Wiele z nich liczy, że nie poniesie konsekwencji swoich działań. Wystarczy w sądzie płacz, manipulacja, udawanie niewinnej i zastraszonej. Kobiety w Polsce są coraz bardziej agresywne. Według prof. Chesler najbardziej agresywne na świecie są… Polki.

Czy czy to przez brak hamulców, honoru, zasad moralnych? Brak kar dla kobiet i panujący matriarchat w Polsce?

 

  • W Krakowie zatrzymano 13 osób. Dziewczyny, które wywołały atak najprawdopodobniej unikną kary za podżeganie do przestępstwa.
  • W Nysie na ławie oskarżonych zasiadło 4 mężczyzn. Żona jednego z nich, której kłamstwa doprowadziły do tragedii nie ma oskarżenia o podżeganie. 

 

Atak na nastolatków w Krakowie

Jeden z nastolatków ubrany w koszulkę klubu został zwyzywany na przystanku przez grupę dziewczyn. Agresorki wsiadły z grupą do autobusu i zadzwoniły po znajomych, którzy czekali na kolejnym przystanku. Kierowca nie chciał otworzyć drzwi, ale ostatecznie zostały one sforsowane. Chuligani rozpylili gaz pieprzowy i bili nastolatków. Najbardziej agresywny 21-latek, kilkakrotnie uderzał maczetą tak, aby trafić wytypowanego 16-latka. Kierowca autobusu wezwał na miejsce służby ratunkowe. Zanim dotarła pomoc, wszyscy agresorzy uciekli.

https://wiadomosci.wp.pl/atak-maczeta-w-krakowie-poszlo-o-koszulke-pilkarska-6391785683711617a

OTU2ODUxYDU0UDl3egNtIHcIbS08WmN2IBB1Zno3

 

Polki najbardziej agresywnymi kobietami ma świecie

Agresja Polek

Ceniona amerykańska psychoterapeutka prof. Phyllis Chesler, zdeklarowana feministka, zauważa, że mitem jest zwłaszcza przekonanie o solidarności wśród kobiet – jej zdaniem jesteśmy mściwe, zazdrosne, złośliwe, zawistne, krytykujemy koleżanki, gnębimy inne kobiety. Do tego jesteśmy agresywne – według prof. Chesler najbardziej agresywne na świecie są… Polki. I chodzi tutaj nie tylko o agresję fizyczną, choć tą również dorównujemy mężczyznom – na początku lipca głośno było o nastolatkach, które zamieniły warszawski tramwaj w ring, wszczynając bójkę, plując i zaczepiając pasażerów. Phyllis Chesler alarmuje, że kobiety potrafią zniszczyć słowem, oczernianiem innych kobiet, bezpodstawnymi oskarżeniami. Nie mają przy tym skrupułów.

https://kobieta.wp.pl/dlaczego-wspolczesne-kobiety-coraz-bardziej-przypominaja-mezczyzn-5982763914847361a

 

Skatowali go kijem golfowym. Maciej nie przeżył. Młody mężczyzna padł ofiarą kłamstwa (kobiety)

Na parkingu przed marketem budowlanym w Nysie (woj. opolskie) pijani mężczyźni (trzech Polaków i jeden Ukrainiec) zaatakowali grających. 22-letniego Macieja skatowali kijem golfowym. Student nie przeżył.

Powodem tragedii było... kłamstwo. Jak się okazało, żona jednego z napastników chciała, by jej mąż wrócił do domu i wymyśliła intrygę. Kobieta powiedziała partnerowi, że nieznajomi chłopcy grają w piłkę i rzucają kamieniami w jej okna. Wedle jej słów młodzi mężczyźni mieli jej ubliżać oraz ją poniżać. 

- Wszystko wskazuje na to, że jedno pani kłamstwo spowodowało, że na ławie oskarżonych zasiadają cztery osoby, a jedna jest na cmentarzu - powiedział, jak cytują dziennikarze Interwencji, sędzia opolskiego sądu do żony jednego z oskarżonych.

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/wroclaw/nysa-skatowali-niewinnego-mezczyzne-kijem-golfowym-jego-oprawcy-sa-na-wolnosci/tcc20t7

  • Like 4
  • Smutny 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka razy mi się zdarzyło, że kobieta na mnie darła ryja w miejscu publicznym. Zmieniała osobowość, bo coś powiedziałem (prawdziwego najczęściej do bólu). 

 

Mord w oczach, tyle powiem. Podchodzi, np. do mnie w klubie. Niby miejsce zająłem. Grzecznie odpowiedziałem, strefa publiczna, każdy sobie siada, gdzie chce. Ona wezwie ochroniarza. To wzywaj. Ochroniarz przychodzi, przyznaje mi rację, laska mnie zdziela po ryju, ochroniarz wynosi patusiarę. Ale mogła mnie skrzywdzić, wybić oko, cokolwiek. Za coś takiego. 

 

Raz sytuacja, kiedy "koleżanka" chciała sprowokować bójkę, bo niby ktoś jej wlazł w kolejkę po burgera. Oczywiście ja miałem się za nią bić. Całe szczęście ogarnąłem i wyszedłem cało, ale mogło być różnie. Szkoda gadać. 

 

Ciągle sprawdzają, gdzie jest granica, a tej granicy w ogóle nie ma. 

 

 

 

 

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda!!!

W Polsce babska są szczególnie takie po 30-tce z lekką nadwagą typ imprezowiczki po 2 małżeństwach, 5 konkubentach z dwojgiem rozwydrzonych dzieci, agresywne i przerysowane, ohydne tatuaże, bezguście, wulgarne, do tego puste i głupie jak paczka gwoździ bez łebków, ochlane tanim piwskiem, śmierdzące papierochami, głośne i hałaśliwe, coraz więcej takich wszędzie.

 

W/g to rozwydrzenie kobiet w Polsce wynika z tego, że nie ma kto je utemperować, spolegliwi wąsaci Janusze albo metroseksualni emo młodziankowie wzbudzają raczej politowanie i pogardę u kobiet, a jeżeli nawet znajdzie się jakiś śmiałek co utemperuje babę to zaraz dostanie 100 lat ciężkich robót w kamieniołomach, jednym słowem - pamiętaj polaku młody miej przy sobie gaz pieprzowy!

Edytowane przez Ace of Spades
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zauważyliście:

Godzinę temu, Morfeusz napisał:

Agresorki wsiadły z grupą do autobusu i zadzwoniły po znajomych, którzy czekali na kolejnym przystanku.

 

Godzinę temu, Morfeusz napisał:

Kobieta powiedziała partnerowi, że nieznajomi chłopcy grają w piłkę i rzucają kamieniami w jej okna. Wedle jej słów młodzi mężczyźni mieli jej ubliżać oraz ją poniżać. 

W obu tych opisanych przypadkach wystarczyło, że Myszka piśnie słówko znajomemu mężczyźnie lub mężowi, a ten już leci na jej skinienie. Nawet nie sprawdzi czy kobieta faktyczne mówi prawdę, tylko ślepo jej wierzy. Ci z Nysy odpowiedzą za totalne białorycerstwo. Dobrze im tak, ale wielka szkoda, że autorka tej intrygi za to nie odpowie, a sędzia prowadzący tę sprawę doskonale zdaje sobie z tego sprawę:

 

Godzinę temu, Morfeusz napisał:

Wszystko wskazuje na to, że jedno pani kłamstwo spowodowało, że na ławie oskarżonych zasiadają cztery osoby, a jedna jest na cmentarzu - powiedział, jak cytują dziennikarze Interwencji, sędzia opolskiego sądu do żony jednego z oskarżonych.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, leto napisał:

No panowie co Wy, kobiet się boicie?

Problem jest nie w kobiecie, tylko w otoczeniu - społecznym i prawnym. One z tych źródeł korzystają. Wiedzą jakie jest społeczeństwo. Podobnie jest z samcami - sami udają chojraka, ale jak przyjdzie weryfikacja - to prośba do kolegów. 

 

Podobnie jak z grupkami imigranckimi - silni w grupie, a w pojedynku grzeczni. Stadność - z nią żaden alfa, sralfa jeszcze nie wygrał. 

Edytowane przez Perun82
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Normalny Badania o agresji polek są znane od wielu lat. Jednak zaskoczyła mnie bezkarność kobiet podżegających do przestępstw. 

@leto Zależy od miejsca i otoczenia. Pamiętam jak w WarshowShore jakiś emo odważył się oddać samicy, która go prowokowała liścia. Wszyscy mężczyźni się na niego rzucili jak na najgorszego wroga, zamiast mu przyklasnąć. 

Edytowane przez Morfeusz
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, Klariett said:

Nie popieram fizycznej przemocy

Ja tak samo, absolutnie nie popieram przemocy, więc jeśli jakaś wobec mnie jest stosowana, to natychmiast reaguję, adekwatną reakcją jest często przemoc proporcjonalna w stosunku do agresora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest, kobiety nie polowały, jak chciały skórę, to szły do faceta, dawały mu seks, lub udawały, że skóra jest im niezbędna do przeżycia i ją martwi, że nie ma, a facet wychodził i polował na mamuta i przynosił skórę. Tysiące lat później schemat się powtarza, kobieta chce zemścić się na byłym, nie idzie sama z kijem, tylko zazwyczaj napuszcza faceta, lub tworzy sytuacje społeczne, w których atakuje inną osobę, a jak ta odpowie na atak, to udaje uciśnioną niewiastę i oczekuje, że inni rzucą się jej na pomoc. Niestety, wiele osób tego nie rozumie. 

 

Na kanale KFD była spowiedź bramkarza (czy jakoś tak, chodzi o gościa ochraniającego kluby) i tam mówił, że jak jest sytuacja z kobietą, to bardzo często kobiety drą się, że są np. obmacywane/molestowane przy próbie wyproszenia. Dlaczego tak krzyczą? Bo liczą, że biali rycerze ruszą na odsiecz (czasami dochodzi do wezwania policji), choć większość nie jest na tyle głupia, by startować do byków z ochrony.

 

Polecam gaz, pewna starsza pani weszła za mną na posesję i nie chciała jej opuścić. Rzucała się do mnie, zupełnie niesłusznie, że nie mogę jeździć "jej" drogą, która jej nie jest na 100%. Kobieta to typ fałszywej mendy, która przyłapana na kłamstwie zmienia wersję wydarzeń na kolejne kłamstwo i nawet się nie zająknie, także lubi się awanturować, nie tylko ze mną. Dopiero postraszenie użycia gazu poskutkowało, gdybym użył siły, nawet próbował grzecznie skierować ją w stronę bramy, to dam se rękę uciąć, że zaczęłaby krzyczeć, że ją biję i by celowo upadła.

 

Edytowane przez Beckenbauer
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, Morfeusz said:

Gdy zauważyła, że przegrywa potyczkę słowną to z łapami do niego i liść.

To jest w dalszym ciągu niejasne. Z łapami do niego = machała mu przed twarzą, groziła, czy np popychała czy uderzyła? Diabeł tkwi w szczegółach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Klariett napisał:

Nie popieram fizycznej przemocy

A dlaczego? Bo ją widać i czuć cieleśnie

 

Psychiczną trudno udowodnić a zostawia znacznie większe straty - reputacja, opinia w społeczeństwie etc..

 

W konflikcie facet vs. kobieta zawsze wygrywa kobieta

 

1. Jak facet odda - to ona jest z automatu ofiarą, a on damskim bokserem

2. Jak nie zareaguje - piz.., ciota, baby się boi.

 

To jest problem. One wygrywają STADNOŚCIĄ.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SławomirP

 

Pokazujesz patologię i dziwisz się dlaczego taka sytuacja występuję. W tej nizinie społecznej najlepiej wychodzi obserwacja ludzkich zachowań - oni się nie kryją. 

 

Pamiętajcie, ze mamy społeczeństwo ostro sfeminizowane od 1945 roku.  Dziwicie się dlaczego u nas taka jest skala, bo ja nie. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Głos Rosądku tego forum napisał:

To wieczne narzekanie na kobiety,

To nie narzekanie, to pokazanie prawdy z dowodami o tym, jakie są relacje w społeczeństwie. A sygnatura, w 99% prawdziwa. Ciekawe także to, że feminizm jest tylko w bogatych krajach z nadmiarem dóbr, a nie w krajach, gdzie trzeba uczciwie pracować. W XIX wieku feminizm był w bogatym Imperium Brytyjskim, gdzie np. kobiety wysyłały petycje do króla, by ten zakazał prowadzenia domów, w których spotykali się gentlemani, a w USA nie było. Potem Imperium przechodziło kryzys (po I WŚ), a potem upadło (po II WŚ) i przez jakiś czas feministki zamknęły mordy i grzecznie korzystały z pracy mężczyzn, podczas gdy w bogacących się Stanach, feminizm przechodził swój boom. Gdyby teraz doszło do wojny i trzeba by było znów ciężko pracować, 99% feministek stałoby się tak pogardzanymi przez nie kurami domowymi. Nawet teraz widać, że jak trzeba zrobić coś trudnego lub ponieść konsekwencje, to kobiety zasłaniają się słabością i nie chcą partnerstwa, a jak jest jakiś majątek do rozdysponowania, to nagle mówią o partnerstwie. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale weź @Głos Rosądku tego forum powiedz, czy ten gość który pannie w WarsawShore wstawił lepę nie zrobił tego z RiGCzem? Sama wiesz że zrobił, a ta tipsiara to zwykła atencyjna szmata która miała nadzieję że znalazła leszcza do lansowania się przez jeżdżenie po nim.

Damn czemu ją już zbanowaliście, fajnie się pyskowało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.