Skocz do zawartości

Witam serdecznie


Konrad2991

Rekomendowane odpowiedzi

Nazywam się Konrad i prowadzę blog i fanpage "Męski Głos". Jestem tutaj, ponieważ treść tego forum pokrywa się często z treścią postów na fb i artykułów, które zamieszczam. Myślę, że warto wymienić się wzajemnymi poglądami, informacjami lub innymi treściami, które mogą być wartościowe. 

 

Wiem, że są tutaj osoby, które czytają mojego bloga i chciałbym je serdecznie pozdrowić :)

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Głos Rosądku tego forum napisał:

@Konrad2991O i nawet tu nasz uroczy chłopie dotarł xD 

 

No ba, że pasujesz tu jak ulał ;) 

Mizoginia, seksizm, uważanie facetów za ofiary, tłumacznie dyskryminacji kobieta naturą i wszytsko pod płaszczykiem "praw mężczyzn".

 

A no i tu też co drugi uważa, że wracam tu, bo tak mi się podobają :D 

Nie wiem, ja tu jestem dlatego, że widziałem tutaj naprawdę fajne linki i artykuły, na przykład ten o Asii Argento, o którym bym się nie dowiedział, gdyby nie to forum. 

Niech zgadnę - masz na imię Wiktoria i nazwisko na "P" :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Morfeusz napisał:

@Głos Rosądku tego forum To kolejne multikonto prostytutki i trollicy @FitDaria. 

Jest taka właśnie Wiktoria, która już doczekała się za nieustanny trolling bana na kilku grupkach dyskusyjnych. Znana ze swojej mizoandrii i wściekłego feminizmu. Bardzo często pisała coś i u mnie na fp, i u Ludomira ze Świadomości Związków. Także pasowałoby, że to może być ona. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.