Skocz do zawartości

Co sądzicie o tym mistrzu kulturystyki?


Rekomendowane odpowiedzi

Stoi na czele ,, team natural" a gdzies czytalem dowody, ze brał sterydy...

 

Tego nie lubię, gdzieś tam, coś tam, ktoś powiedział. Lukulusie, takie rozpowiadanie bez dowodów robi ludziom krzywdę. W większości przypadków to zawiść ludzka. To tak jak z moją redukcją, że wiele ludzi nie wierzy w to że nie używałem spalaczy.

Sylwetkę ma ładną, widać że merytorycznie przygotowany. Lubi to co robi i cieszy go to również. Pozytywny wesoły młody człowiek, może ciut zestresowany kręceniem filmu, ale to mu przejdzie wraz z obyciem.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Jesteście genialni w krytykowaniu xD Jak on lubi to co robi, to hoooy wam do tego. Tak się czasem zastanawiam, skąd w Was tyle żółci, malkontenstwa i hejterstwa :)

 

Jakoś nie widzę na forum, byście tryskali opisami swoich pasji żeby zachęcić innych, pokazać coś fajnego i może kogoś zainteresować. Lepiej się przypierdalać, że ktoś chodzi uśmiechnięty, bo to takie "nienaturalne". Smutni Panowie, historia zna takie przypadki ;)

 

Pika, ta "gwiazda" ma już trochę nagród w kolekcji...... Też masz? xD Pokaż xD

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Jesteście genialni w krytykowaniu xD Jak on lubi to co robi, to hoooy wam do tego. Tak się czasem zastanawiam, skąd w Was tyle żółci, malkontenstwa i hejterstwa :)

 

Jakoś nie widzę na forum, byście tryskali opisami swoich pasji żeby zachęcić innych, pokazać coś fajnego i może kogoś zainteresować. Lepiej się przypierdalać, że ktoś chodzi uśmiechnięty, bo to takie "nienaturalne". Smutni Panowie, historia zna takie przypadki ;)

 

Pika, ta "gwiazda" ma już trochę nagród w kolekcji...... Też masz? xD Pokaż xD

 

No mam sukcesy, dużo ich mam.

X razy udało się przeżyć.

X razy udało się ocalić moją śliczną buźkę dzięki wrodzonej finezji, osiągnięciom myśli technicznej oraz ścianie.

Kilka spraw uważam za zamknięte a te biedne dupki nawet nie wiedzą kto, co i jak.

Jestem twórcą kilku interesujących odmian a także niezrównanym "pogromcą mitów".

Jestem chodzącym precedensem jeśli chodzi o kaka.

Nie znam osobiście żadnej osoby, której nie zrobiłem wody z mózgu.

Udało mi się przeżyć trzy ostre zapalenia trzustki a woreczka stomijnego ani śladu.

Można by długo wymieniać albo po prostu stwierdzić, że jestem uberalny.

 

 

Nie jestem natomiast przypakowanym, psudopozytywnym dupkiem szczerzącym się jak idiota do kamery.

Tacy kolesie nie mają prawa oddychać.

 

Allah akbar!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Oni maja z tą fryzura? Wszedzie widze chłoptasi z dokładnie wymodelowanymi włosami...Ja rozumiem ze trzeba zadbac o siano na głowie, ale te wyrafinowane fryzury mnie wkurwiaja...

Co innego hitler jugend czy wafenn ss...:)

Żartowałem...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku jeśli chcesz poznać moją opinię to przeczytaj.

 

1. Ten uśmieszek przyznam może być denerwujący, lecz nie jestem przekonany czy jest sztuczny. Mam znajomego w Olsztynie czyli w mieście Mario, co jest do niego dość podobny i ma identyczny wyraz twarzy (może są spokrewnieni). Nie jest to wymuszone i stworzone przez techniki NLP. Nie wiem czy to jakiś nawyk (wyniesiony z otoczenia) jest, genetyka czy coś. Jak spotkałem po raz pierwszy tego swojego kumpla to też momentalnie myśl po tym uśmieszku, że to jakiś bufon pewnie, a okazał się człowiekiem bardzo spoko. Pozory czasem mylą.

 

2. Sprawa z Warszawskim Koksem wygląda tak, że Mario stworzył na ich temat filmy, w których bardzo rzetelnie, ale kulturalnie wytkną im co mu u nich nie pasuje, a chodziło, o nie podawanie źródeł do materiałów, które - wychodzi na to - przedstawiają jako swoje. Czy był to sposób na wybicie się? Prawdopodobnie tak :) Czy jednak przekroczył jakieś granice, których nie powinien przekraczać? Moim zdaniem nie.

 

3. Zarzuca mu się bycie nie szczerym, gdyż podobno brał soczek, a przedstawia się jako natural... twierdzą to na podstawie jakiegoś tematu na sfd, gdzie ktoś pyta o soczek i mu właśnie przypisują autorstwo, oraz na rozumowaniu, że skoro wygrywał pośród osób, które biorą doping to sam też musiał brać doping. Jest duże prawdopodobieństwo, że to prawda, dlatego ma tyle osób nastawionych negatywnie w stosunku do niego. Moim zdaniem jest jeszcze dodatkowy powód. Jego kanał rozwija się w niebywałym tempie, on jest osobą młodą i nieskromną. Profesjonalnie też wykorzystuje elementy perswazji. Moim zdaniem ludzie podświadomie uważają, że nie zasługuje na popularność i sukcesy. Jak dla mnie to co robi jest po prostu zwyczajną pracą. Nawet jeśli trochę podkolorowuje swoje podstawy to nie zobaczyłem na jego kanale nic co by wymagało potępienia. Inaczej trzeba byłoby potępić mnóstwo biznesów, w których to takie zachowanie na co dzień uważamy za normalne.

 

4. Moim zdaniem Mario popełnia błąd, który jest opisany w książce "No more Mr nice guy". Tzn. nie wydaje się "ludzki" i przez to nie wzbudza zaufania. Stara się pokazać tylko z dobrej strony, a jak mówi o swoich słabych stronach to tak aby i tak brzmiało to zajebiście. Efekt jest niestety odwrotny do zamierzanego. Czy byłyby z nim jakieś osobiste zgrzyty - tego nie wiem.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.