Skocz do zawartości

Co sądzicie o tym mistrzu kulturystyki?


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Leonie.

 

1. Na zawodach kult. z tego co zauważyłem, wszyscy się uśmiechają - taka moda. Dlatego wydaje mi się, że on to wyćwiczył - co nie wypływa z jego stanu ducha, a z nawyku, i być może to właśnie sprawia wrażenie sztuczności. A może i nie.

 

2. Cel marketingowy osiągnął, jeśli miał takie zamierzenie to wygrał, jeśli nie, też wygrał bo więcej osób się nim zainteresowało.

 

3. Średnio się na tym znam, ale ktoś kto je w jednym posiłku więcej niż ja w cały dzień, a ma super sylwetkę, budzi koszmarne podejrzenia brania choćby clenu, no chyba że jest genetycznym mutantem :)

 

4. To prawda, absolutnie nie rozumie tej kwestii - co charakteryzuje psychopatów łaknących za wszelką cenę podziwu. 

 

 

 

Quizas - straszny film :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. Średnio się na tym znam, ale ktoś kto je w jednym posiłku więcej niż ja w cały dzień, a ma super sylwetkę, budzi koszmarne podejrzenia brania choćby clenu, no chyba że jest genetycznym mutantem :)

 

Ja wyznaję zasadę, że liczy się tylko i wyłącznie bilans kaloryczny,a nie ilość posiłków. Mi wystarczą dwa posiłki dziennie i jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra. Osiągnąć taką sylwetkę to mutacja? Przecież on wygląda jak normalny ćwiczący facet na siłowni, który podchodzący z sercem do tematu. Co takiego jest nieosiągalnego w jego wyglądzie, że wymaga sterydów?

 

tyszko_czerniewicz04-8527d3f7f0cca9156d0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak uśmiech, nawet taki kretyński czy sztuczny, może wzbudzać złość. No chyba, że w parze z nim idą jakieś chociażby inwektywy. Żyjemy w kraju, gdzie większość osób i tak chodzi zasępiona, wiadomo życie często nie ułatwia. Zdecydowanie wolę widzieć ludzi uśmiechających się nawet tak jak bohater tematu (nie oglądałem, tylko poprzeskakiwałem w kilku miejscach), niż tą całą masę cwaniaków patrzących krzywo w koszulkach prosto czy jakiś ciepłych stref z grymasem na twarzy jak przy zatwardzeniu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra. Osiągnąć taką sylwetkę to mutacja? Przecież on wygląda jak normalny ćwiczący facet na siłowni, który podchodzący z sercem do tematu. Co takiego jest nieosiągalnego w jego wyglądzie, że wymaga sterydów?

 

tyszko_czerniewicz04-8527d3f7f0cca9156d0

18 lat zero koksu trening i pasza.nie było wtedy zelusiów jutjubków i innych zjebów którzy sie nakoksuja i udaja pod fejm jak to sie cwiczy jakie to magiczne dietki trzeba miec na ryzu kurczaku i oliwie z twarożkiem.i jak wygladali jak pizdy tak dalej jak pizdy wygladają.po 2009 poziom polskiej kulturystyki siegna dna.pozostali starzy zawodnicy którzy dalej trzymaja fason a reszta to 5 minutowe gwiazdki.jeden wzrok od insy straci,drugi jebnie na zawał.nastepnemu sie nie bedzie chciało płacić firmie marketingowej to po miechu kazdy o nim zapomni itd itp.społeczeństwo spizdowaciało.czasy pudziana sie skończyły,a teraz nastała moda na Chodakowską jakies krosfity dla frajerów którzy myśla ze będą wygladac jak koksy z usa skaczac po skrzynce i robiac flage na trzepaku i fit kulturystów modeli z dupy wzietych.

Kazdy obecnie moze zostac dietetykiem oraz trenerem po kursie internetowym,a to że pierdoli takie bzdury ze rece opadaja to przeciez on jest trenerem/trenerką a nie ty,ty nie masz papierów.jeszcze zabawiej jest jak grono takich przychlastów próbuje sie wywyzszyć i usprawiedliwić ze są dobrzy%-)

Więc najlepiej zakmnijcie ten temat.bo jak sie wkurwie i wyzdrowieje to zostane internetowa postacia polski i niczym Leszczu Mc zostane najwiekszym Polskim gnebicielem Polskich gwiazdek 5 minutowych oraz pseudo trenerów oraz trenerek

i to nie była fota robiona na masie srasie sile czy po siłowni,od tak normalny dzień%-)zero fotoszopa.czarnobiałych zdjec.gry swiateł i innych pierdolotów.nokia kalkulator czy tam 3220

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj znajdz nik znajdziesz cykl%-)tematy w dopingu nie sa usuwane%-)
 

 

Ponieważ taki uśmiech (krokodyli, kumaci wiedzą o co kaman) to dla mnie ZAWSZE oszustwo, poszperałem. Sporo info jest o tym chłopaku, np te: 

 oraz ponoć jego stare wpisy na SFD, gdzie pytał o dawkowanie soku.

po za tym jak to nie styka i ze koles koksuje od 16%-)i dalej jak pizda wyglada no to sory Saint.w dochodzeniówce długo byś nie pobył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pika. Żadnych konkretów nie przedstawiłeś i nie odpowiedziałeś na pytanie wprost. Każdy sąd odrzuciłby takie gdybanie dochodzeniowca. Sorry bro nie zgadzam się, bo pomówienia rzucać łatwo. I nawet jak brał, to trzeba to mocno udokumentować a nie widzimisię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pika, dopowiem tylko. Koło hooya mi lata czy brał czy nie. Ale uważam, że taką sylwetkę jak wkleiłem na zdjęciu, można zrobić bez sterydów rzetelnie podchodząc do tematu. Po Twoim zdjęciu widać że cisnąłeś ostro i fajnie wyglądasz i tego nie zaprzepaścisz. A ten chłopak opisuje się w kategorii fitness/natural i ja się z takim typem sylwetki w tym aspekcie zgadzam.

 

Ty to zupełnie inna półka i ja nawet się tam nie wybieram gdzie Ty byłeś xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty zakładasz że brał. Ja że nie brał. A to że inaczej wygląda niż Ty? Ja też kapturów ostro nie cisnę na przykład. Myślę, że plany treningowe mają istotne znaczenie dla tego które mięśnie będą lepiej zrobione a które gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U niektórych, to kwestia genów i zasuwania jak dzik. Mam znajomego co bez koksów i widzimisie spakowal się lepiej niż Pika na tym zdjęciu. Po prostu bardzo dużo pracował nad tym. Jak zdejmował koszulkę to wprawiał ludzi w szok i to nie był tylko wygląd, bo pary miał fhooy. Tylko parę lat potem kiedy mu to wszystko spadło powiedział, że źle to całkowicie robił tylko niszczył swój organizm i nie potrzebnie tyle czasu w to włożył, że lepiej było z dietą, wolniej było sobie to wypracować.

Tylko dalej nie rozumiem co komu przeszkadza, że typ kręci filmy... to się z czasem okaże czy był 5minutową gwiazdką, czy nie. Jeśli tak to tym bardziej nie rozumiem szumu i pierdzenia na jego temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[zdjęcie]

18 lat zero koksu trening i pasza.nie było wtedy zelusiów jutjubków i innych zjebów którzy sie nakoksuja i udaja pod fejm jak to sie cwiczy [...]

 

Zrobiłeś sobie zdjęcie w takiej pozycji, że kompletnie nie widać czy masz ładnie wyglądającą sylwetkę i podajesz nam jako "dowód" na swoją wyższość od człowieka, którego inni jakoś docenili.

 

Te Twoje wiadomości, emanujące pogardą do ludzi docenianych przez innych, są już irytujące. Merytorycznej treści - zero.

 

Omawiany tu chłopak ma bardzo ładną sylwetkę. Nie można mu zarzucać, że nie zbudował większych mięśni, bo wygląda na średni typ budowy, a nie masywny. Gdyby próbował zbudować masę jak Pudzian, to by coś w jego wyglądzie nie pasowało, a tak - jego budowa jest harmonijna.

Mam kolegę, który w wieku 18 lat miał większe mięśnie, a nie tylko nie brał koksów, nie stosował diety, ale nawet nie ćwiczył - za to miał masywny typ budowy. Ale jego sylwetka - chociaż masywna - nie wyglądała tak dobrze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak uśmiech, nawet taki kretyński czy sztuczny, może wzbudzać złość. No chyba, że w parze z nim idą jakieś chociażby inwektywy. Żyjemy w kraju, gdzie większość osób i tak chodzi zasępiona, wiadomo życie często nie ułatwia. Zdecydowanie wolę widzieć ludzi uśmiechających się nawet tak jak bohater tematu (nie oglądałem, tylko poprzeskakiwałem w kilku miejscach), niż tą całą masę cwaniaków patrzących krzywo w koszulkach prosto czy jakiś ciepłych stref z grymasem na twarzy jak przy zatwardzeniu.

To zależy od doświadczenia. Ja widziałem gości, którzy tak właśnie się uśmiechali oszukując ludzi - i z podobnym uśmiechem ich np. kopali po głowie. Taki nieszczery, wymuszony uśmiech może być przykrywką do prawdziwego diabelstwa.

 

Uśmiech nie powinien być używany bezustannie, bo wtedy się "przejada". Chyba większość ludzi widząc ciągle kogoś uśmiechniętego, ma ciarki na plecach - i słusznie, bo to nie jest naturalne i zdrowe.

 

Można mieć twarz odprężoną, nie trzeba się ciągle uśmiechać. Trzeba to dozować. To tak jakby ktoś miał grymas bólu na twarzy, wypada go mieć gdy nas boli, ale nie cały czas.

 

 

Pikacz - ładnie wyglądałeś :) 

 

Trochę zazdroszczę, bo jak ja miałem 18 lat, to wprawdzie na pakernię nie chodziłem, ale cały czas pompki, i podciągnięcia oraz wznosy na drążku, nie miałem w ogóle mięśni widocznych mimo małego fatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leon ale ty na poważnie piszesz takie bzdury?jezeli napiszesz o co mi chodzi to uszczesliwisz mnie na cały dzień%-)

Ambroży jakiego człowieka.ja nie jestem człowiekiem.ja jestem nadludziem%-)hm...pogardą całkowicie sie zgadzam bo jak bydły ma nalezeć sie szacunek%-)

Marek.dzieki za temat,ale mam olsnienie przy porannej kawie%-)ło kurwa to tylko dowodzi temu ze jestem arcymiszczem zua%-)

 

 

 

.

"Mam kolegę, który w wieku 18 lat miał większe mięśnie, a nie tylko nie brał koksów, nie stosował diety, ale nawet nie ćwiczył - za to miał masywny typ budowy. Ale jego sylwetka - chociaż masywna - nie wyglądała tak dobrze."

robiac w poniedziałek klate ćwiczył łydki a we wtorki robił prawy bark i klaskał uszami u rubika%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pikacz, przesadzasz  xD Gość ma konkretne sukcesy na arenie międzynarodowej. Możesz pochwalić się takim dorobkiem? https://pl.wikipedia.org/wiki/Mariusz_Czerniewicz

 

Szanuję Twoje zdanie, nie kwestionując Twoich metod, ale należy się szacunek dla tych którzy coś fajnego robią. A gość wygląda dla mnie naprawdę ładnie i estetycznie.

 

I to nie jest 5 minutowa gwiazda, bo już parę lat w tym siedzi i idzie mu coraz lepiej, więc.....

  • 2012 Mistrz Polski kat. kulturystyka (junior open class)
  • 2012 Mistrz Europy kat. kulturystyka (junior open class)
  • 2013 Zdobywca Pucharu Polski kat. men's physique
  • 2013 Zwycięzca Pepa International Grand Prix kat. men's physique
  • 2013 Finalista Mistrzostw Europy kat. men's physique
  • 2013 Wicemistrz Świata kat. men's physqiue
  • 2013 Zdobywca pierwszego w historii IFBB Ben Weider Diamond Cup kat. men's physqiue
  • 2014 Uhonorowany IFBB PRO CARD za osiągnięcia w men’s physique division
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.