Skocz do zawartości

Smutek


Fizzmm123

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno w życiu są dwa momenty kiedy się podajemy tuż przy końcu oraz na początku ale to dziwne świat jest dziwny mam chwile w których czuje się jakbym stał za lustrem i obserwował życie i nagle nieświadomie znowu powracał do życia mam na myśli automatyzmów po których znowu wędruje za lustro. Ciężko jest opisać to uczucie taka bezcelowość a jednocześnie jasność i zrozumienie ale nie o tym. Potrzebuje się trochę wyżalić.

 

Chyba doskwiera mi samotność brak kobiety niby udaje że jest spoko ale nie jest chce inaczej żyć w końcu miarka się przebrała i zacząłem ćwiczyć z tego jestem dumny ale jest też spadek w nauczę nie mam chęci już prawie koniec a ja nie cisnę wiem że mogę nie zaliczyć dwóch przedmiotów i mieć sesje poprawkową. Niby to nie dramat a co dziwne z innych przedmiotów mam 5 i 4 gdy bym bardziej się postarał w 1 i 2 semestrze miałbym stypendium i kasę.

Wszystko wynika z mojego lenistwa i jestem tego świadomy mam chyba wyrzuty sumienia taki kac moralny. Czuje przepływające życie uczę się gram jem śpię i tak w kółko . Tak życie nie powinno wyglądać.

 

Nawet już nie mam chęci robić sobie postanowień na zmianę ,one na mnie nie działają chce się wybić ponad przeciętność i mieć kasę a jeżeli nadal nie zaczne działać to zostanę na tym samym poziomie czyli poziomie przegrywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby chcesz się wziąć za siebie, tylko czy naprawdę?

Nie ma sensu roztrząsać przeszłości bo jej nie da się zmienić. Skup się na tu i teraz - przemnóż swój 1 dzień razy lata to zobaczysz gdzie skończysz.

Naprawdę wierzysz że bez dziewczyny jesteś wybrakowany? Powinieneś wiedzieć, że szczęście pochodzi od wewnątrz a nie od zewnątrz. Nie wpadnij w matrixa.

Wartość tego co robisz w życiu jest subiektywna. To co jedna osoba uzna za sukces, może być dla innej stratą czasu. Nie pozwól by inni kierowali twoim życiem.

Zastanów się nad sobą i do roboty. 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.06.2019 o 23:22, Fizzmm123 napisał:

chce inaczej żyć

Jak inaczej? Wymień w kilku punktach co chcesz, co jest dla Ciebie ważne, co sprawi ze poczujesz się lepiej.

 

W dniu 15.06.2019 o 23:22, Fizzmm123 napisał:

chce się wybić ponad przeciętność i mieć kasę

Cel zbyt miałki, spytam ponownie - czego konkretnie chcesz i co to coś ma Ci dać? Kilka-kilkanaście rzeczy,  stanów, wydarzeń, ludzi.

 

W dniu 15.06.2019 o 23:22, Fizzmm123 napisał:

Tak życie nie powinno wyglądać

A jak "powinno" i kto o tym decyduje?

 

W dniu 15.06.2019 o 23:22, Fizzmm123 napisał:

mam chwile w których czuje się jakbym stał za lustrem

A badałeś sobie ostatnio krew: hormony, minerały, krwinki itd...?

Edytowane przez Imbryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.