Skocz do zawartości

Morfeusz

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem 2 nowe opony letnie Fiemax do osobówki, żeby zaoszczędzić i przetestować tę markę. Założyłem na przód. Już przy wyważeniu okazało się, mają lekkie bicie. Czytałem opinie o Firemax i były mieszane. Szkoda że nie zaświeciła mi się od razu lampka że połączenie chińszczyzny z mieszanymi opiniami to ryzyko. Wulkanizator stwierdził żeby na przyszłość brać co najmniej Dębicę. 

Drogi trzymają się w miarę ale szału nie ma i czuć lekkie bicie na kierownicy. 

 

Ktoś z Was jeździł na Firemax i trafiły mu się proste, bez bicia? 

Edytowane przez Morfeusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokulaj się na nich kilkaset kilometrów i wróć wyważyć ponownie. Jest cień szansy, że są odkształcone z powodu składowania i jeśli kord nie jest wykonany z najtańszego szajsu, to może w eksploatacji opona zbliży się do pierwotnego kształtu.

Z oponami chińskimi nie mam doświadczeń, ale jeśli stosują tę samą metodologię produkcji co w elektronice, to za 2-3 lata te Dębice będziemy kupować tylko po to żeby odesłać je chińczykom do zmielenia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@maxis300 Podobno jakaś gwarancja jest, ale nie chciało mi się odsyłać nawet w tej cenie 2 sztuk. 

Następnym razem przetestuje Zeetex, bo rozmiar zakładam nietypowy i z Dębicy w przyzwoitej cenie takich nie znajdę. 

Edytowane przez Morfeusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.