Skocz do zawartości

Kobiety nie nadają się na szefów ?


Rekomendowane odpowiedzi

@Mosze Red A to się dobrze składa, bo ja przygotowuje powoli ciekawy tekst o typach mężczyzn, co najpierw zostawiają u prostytutek równowartość samochodu średniej klasy, a potem piszą pouczające poematy jak wybrać żonę i coś o wyciąganiu burdelu z kurwy. Nad wyraz interesujące ;) 

 

6 minut temu, Mosze Red napisał:

Mam ten zwyczaj, że dostosowuję się do poziomu rozmówcy ;)  

:lol::lol::lol:

Mówisz? Ale trudno się dostosować do poziomu, który Cię przewyższa, ale próbuj, trening czyni mistrza :D

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na otrzeźwienie:

 

"Nasza rola w przywracaniu ładu związków i rodzin jest najważniejsza, póki jeszcze zachowaliśmy choć małą klepkę odpowiedzialną za logikę, bo kobiety inteligentnych i wymagających mężczyzn coraz rzadziej wybierają do związków, przez co rodzić się będą dzieci tak samo niedojrzałe jak i one. Regres społeczeństwa jest nieunikniony, mimo rozwoju technologii"

 

Niestety kwiatki wierzące we feminizm rozwalają i tak naszą już upadającą cywilizację i nie ma to naprawdę znsczenia czy kobieta kierownik jest spoko czy nie jest.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Obliteraror napisał:

Na pewno przez to :) a koń bez głowy 7 kilometrów biegł.

Tego nie wiem. Wiem natomiast że biegali ludzie bez stóp odciętych szrapnelami. Szok i strach są doprawdy potężne.

 

@Femigestapo jestem na 90% pewien że będziesz srała o patriarchacie do końca życia i nie weźmiesz się na siebie.

Jesteś  otyłą 24 letnią laską na 1 roku licencjatu zaocznie( napisane na net kobietach), która nawet na głupi staż wakacyjny nie aplikuje "bo jeszcze będzie mieć czas". Oczywiście też nie pracujesz bo studia masz. 

 

No ale za te 2 lata jak w końcu będziesz aplikować to ten nieszczęsny patriarchat będzie wolał dziewczyny w wieku 21 lat, które w wakacje i w roku akademickim pracowały w gastro czy call center

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SzatanKrieger napisał:

"Nasza rola w przywracaniu ładu związków i rodzin jest najważniejsza, póki jeszcze zachowaliśmy choć małą klepkę odpowiedzialną za logikę, bo kobiety inteligentnych i wymagających mężczyzn coraz rzadziej wybierają do związków, przez co rodzić się będą dzieci tak samo niedojrzałe jak i one. Regres społeczeństwa jest nieunikniony, mimo rozwoju technologii"

Ja uważam, że same powinny być inteligentne i wymagające, a jak wiemy ( albo i nie) inteligencje dziecko otrzymuje po matce ;) 

A i jak kobiety muszą wybierać kariera albo rodzina to nie ma się co dziwić, że mamy niż demograficzny i wyniki badań mówiące, że te inteligentne nie chcą zakładać rodziny albo decydują się na samotne macierzyństwo w późnym wieku mnie nie dziwi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Femigestapo napisał:

PIGUŁKA 

Dalej wiesz sobie, że mężczyźni są pracowici i fajni, kobiety leniwe, a Ty wyjątkowa :P 

@Femigestapo Daria i jak tu z Tobą dyskutować? Zabrakło argumentów i próbujesz nieudolnie zagrań których zasad jak widać jeszcze nie pojęłaś. To nie działa☺️

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Tomko napisał:

@Libertyn No Felixowi Baumgartnerowi sie udało skoczyć z 39km więc każdy kto jest zdolny do skoku na trampolinie do basenu - też mu się uda. Recydywista to określenie ogólne. Szczególnie w zimie jest zwiększona ilość napadów i pobić, żeby trafić do więzienia do ciepła, nawet w Polsce. Liczba głupich morderstw w wyniku pobicia, napadu, ucieczki z miejsca zdarzenia jest gigantyczna. Z wizją kary śmierci na pewno się ktoś zastanowi dwa razy. A wykrywalność przestępstw jest bardzo duża dzisiaj więc przykład z lat 40 jest tutaj słaby.

Kara śmierci musialaby być często orzekana by tak było. Pobicie ze skutkiem to nie to samo co morderstwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Libertyn napisał:

jestem na 90% pewien że będziesz srała o patriarchacie do końca życia i nie weźmiesz się na siebie.

Ale to będzie moje życie i tu nie o nim mowa. Fejsa lepiej sprawdź.

 

@Bohun I poważnie polecam terapię i to jakoś bardziej agresywną. Jeśli poważnie tak uważasz to naprawdę Ci bardzo współczuję, bo nienawiść Ci chyba zeżarła mózg. 

No albo to takie kompleksy, próba dowartościowania się poprzez posiadanie falusa w gaciach. Tak czy tak przyda się terapia, natychmiastowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, SzatanKrieger napisał:

Przedszkolanki są sexi, maja w sobie iskrę bożą

Oj tak, najważniejsze to jest to, żeby dla faceta była sexi.

Bardzo rozwalił mnie wątek o polityczce, Sylwii Spurek, że jest zła, bo ma aseksualne spojrzenie.

No tak, kobieta jest seksem, jak podnieca to jest spoko, bez względu na zawód, a jak nie to w ogóle zbędna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Femigestapo napisał:

No tak, kobieta jest seksem, jak podnieca to jest spoko

Po pierwsze to miej żale do Stwórcy, że kobieta jako całość począwszy od stóp po włosy jest seksualną dla mężczyzny. Kobiece ciało jest seksualne i co ja Ci na to poradzę. To jak chodzicie z się ruszacie, dotykacie, czy wasze krągłości itd, itp to jest niesamowite więc naturalnie, że "kobieta jest seksem i podnieca" gdyby tak nie było, to byłby problem.

Dla nas jesteście po prostu cudowne.

 

Po drugie to komplement, a wiesz czemu są seksi? BO SĄ KOBIECE w tym co robią i to im dodaje tego uroku :)

Kobieta, która zajmuję sie dziećmi w swój cudowny delikatny kobiecy sposób jest wspaniała.

 

A po trzecie czemu umniejszasz kobietom?

My nie jesteśmy seksualni i nie mamy takich atrybutów jak Wy. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Libertyn napisał:

Jesteś  otyłą 24 letnią laską na 1 roku licencjatu zaocznie( napisane na net kobietach), która nawet na głupi staż wakacyjny nie aplikuje "bo jeszcze będzie mieć czas". Oczywiście też nie pracujesz bo studia masz. 

 

No ale za te 2 lata jak w końcu będziesz aplikować to ten nieszczęsny patriarchat będzie wolał dziewczyny w wieku 21 lat, które w wakacje i w roku akademickim pracowały w gastro czy call center

Marnujesz czas, nie dotrze. Ale kiedyś zabraknie wsparcia rodziny, zabraknie dziadka dającego hajsy. Wtedy będziesz świadkiem prawdziwej, życiowej tragi-komedii.

@Femigestapo A ja chcę żeby kobiety w równym stopniu uczestniczyły w inżynierii sanitarnej jak mężczyźni. Czemu o to nie walczysz?

Niech nasze dzielne niewiasty biorą w dłoń: przetykacze, sprężyny i sondy dzielnie walcząc na polu konserwacji i napraw urządzeń sanitarnych!

To odpowiedzialna i trudna praca! Ratuje więcej ludzi niż lekarze! Chroni nas przed różnymi kibelkowymi niebezpieczeństwami!
Ale jakimś dziwnym trafem panie omijają szerokim łukiem tę gałąź przemysłu :( 

Edytowane przez Reflux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, szamanka napisał:

Mężczyźni są bardziej racjonalni, nie kierują się emocjami, tak często, jak babeczki. Dla mężczyzn "tak" znaczy - tak, "nie" znaczy - nie

 

6 godzin temu, alicja95 napisał:

Kobiet, potrafią nawet obrażać pracowników, krzyczeć, zastraszyć, a i tak im się wszystko wal

Mężczyźni z natury, od symbolicznego miliona lat, statystycznie, bardziej są zorientowani na rozwiązanie problemu i dobrze odnajdują się w hierarchii, nie mają problemu że jest szef i wydaje polecenia. Również hierarchii przy wypłacie zgodnie z efektywnością pracy: Np. silniejszy myśliwy dostaje udko mamuta a słabszy co nosi zapasową dzidę dostanie kopytko. Grupa ma zadanie do wykonania i je wykonuje.

 

Kobiety z natury, od symbolicznego miliona lat, statystycznie, bardziej są zorientowane na dobre samopoczucie każdej osoby w grupie, jednakowe odżywienie aby każdy czuł się komfortowo. Hierarchia temu nie sprzyja, tylko brak hierarchii oraz brak wypłaty wg uzyskanego efektu. "Dlaczego ja mam dostać mniej niż ona?"

 

Ja miło wspominam różne szefowe, dyrektorki, brygadzistki, choć było ich mało. Były miłe i pracowite. Faktycznie bardziej zorientowane na komfort pracowników niż na wydajność miejsca pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FitDaria jak tam redukcja ? Nie masz jojo ?

Zrobiłaś badania żeby kontrolować układ hormonalny ? Dobrze przeprowadzona redukcja nie jest wcale taka bolesna jak większości osób się wydaje. Większość kobiet jest zdziwiona ilością jedzenia, które trzeba spożyć.

Jeśli będziesz potrzebowała pomocy, diety,  asysty w redukcji i regularnej kontroli zdrowia to śmiało pisz. W życiu Ci nie pomogę ale pisać możesz.

No to trzymaj się ciepło. Buziaczki i może zobaczymy się kiedyś na jakiejś manifie lub czarnym marszu czy innym feministycznym gównie.  Nie? Szkoda :(

Aaa i jeszcze pytanko. Niedługo zamierzam zatrudnić dziewczynę na recepcję i mam w związku z tym pytanie. Czy jeśli zatrudnię laskę z największymi cyckami to będzie seksizm ?

  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SzatanKrieger napisał:

nasze forumowe dziewczyny dać w roli szefowej jakby to wyglądało

Pewnie musiałyby najpierw się wiele nauczyć, tak jak chłopaki. Bycie szefem wymaga wielu, wieeelu kompetencji, niezależnie od płci.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Mosze Red napisał:

To ogólne przeświadczenie, że prezes siedzi i nic nie robi zawsze mnie śmieszyło, prawda jest takla, że prezes pracuje najwięcej, ma najmniej życia prywatnego i określone umiejętności na wysokim poziomie. Pracownik, czy menadżer niskiego  szczebla pracuje zazwyczaj od godziny do godziny, im wyżej jesteś w hierarchii tym pracujesz więcej, menadżer średniego szczebla zabiera pracę do domu, wyższego szczebla zawala weekendy, a CEO ma bardzo ubogie życie prywatne. 

Nawet P. Marek w audycjach chyba 2 mówił, że taki właściciel to pracuje 2-4;5 h dziennie i tylko deleguje niżej a najwięcej zapierdala się najniżej.

Ja bym powiedział, że wszędzie pracuje się podobnie z lekką przewagą im wyżej tym ciężej i trochę dłużej a im niżej tym się wykonuje tylko mniej odpowiedzialne/ wymagające skilli umiejętności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.