Skocz do zawartości

Kobiety nie nadają się na szefów ?


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Katia napisał:

Kocham to. Co to znaczy ułatwiają?

A diler narkotyków nie ułatwia ich korzystania?

 

Więc czemu kary dla dilerów są wyższe niż dla użytkowników? 

 

Dla tego, że penalizuje się w większym stopniu czyny, które mają większy wpływ szkodliwy dla społeczeństwa.

 

I teraz tak:

 

- prostytutka uczestniczy w wielu aktach zdrady tak jak diler dostarcza wielu działek

 

- prostytutka zaraża wielu mężczyzn jeśli jest chora, ponieważ odbywa wiele więcej stosunków seksualnych niż kożystajacy z jej usług mężczyzna

 

Czyli logiczna byłaby penalizacja i ściganie prostytutek, a nie ich klientów. Jednak nasza cywilizacja doszła do wniosku, że zjawisk powszechnych się nie penalizuje bo i tak nie da się ich zwalczyć. Dla tego np. alkohol jest legalny mimo że niszczy więcej zdrowia i życia niż narkotyki, a skutki społeczne jego nadużywania są gigantyczne.

 

Nielegalne jest natomiast podrabianie alkoholu między innymi dla utrzymania kontroli jego jakości jak i dla opodatkowania go żeby walczyć z jego skutkami.

 

To samo tyczy się prostytucji jest legalna, ponieważ nie da się jej zwalczyć, a jedynie można dbać o to żeby była dobrowolna, a w rozsądnie myślących krajach jest zwyczajnie opodatkowana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Libertyn napisał:

resztą żołnierze z koszar też musieli gdzieś rozładowywać napięcie.

Gówno musieli. Jest coś takiego jak panowanie nad popędem.

Ale dla panów prawiących o samorozwoju i świadomości termin zupełnie abstrakcyjny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Stradi napisał:

Może zamiast tracić czas i energię na czcze gadanie na forum zacznij działać na rzecz prostytutek? Zrzesz je w jakieś zwązki, instruuj, ucz, zrób kursy psychologiczne jak radzić sobie z hańbą, uświadom, jak wielką krzywdę sobie robią? Niech zagubione mają wrezcie kogoś kto je zrozumie i pomoże? :D

Z taką mentalnoścą wojowniczki jaką Ty masz wróżę sukces. ;)

Ona ma to w planach ale to nie wypali. Ona podświadomie ich nienawidzi. Dosra pewnie wszystkim wmawiając jakie są pokrzywdzone i żałosne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja odniosę się tylko do:

7 godzin temu, skrajnie mizoandryczne jednoosobowe Femigestapo napisało:

To jak z szachistami, nie jest prawdą, że więcej jest mężczyzn, mających predyspozycję do grania w szachy, więcej jest szachistów, trzeba kobiety zachęcać do wybierania pewnych dróg, jak będzie średnio tyle samo mężczyzn i kobiet programistów może się okazać, że wcale mężczyźni nie są tacy lepsi...

Jako, że zarówno szachy jak i programowanie są silnie powiązane z matematyką i logiką, Twoje tezy mają ekstremalnie niską szansę być prawdziwe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Katia napisał:

Czyli uważasz, że jak uprawiam seks z kimś zajętym to moja wina, a nie wyłącznie tego co zdradza. No na tym forum są 2 szkoły, ja tej nigdy nie zrozumiem. Bo dla mnie winny zdrady jest ten kto zdradza.  I jak nie pójdzie do jednej to pójdzie to drugiej, facet to nie dziecko, a kobiety nie są tymi złymi wodzącymi na pokusznie, biednych panów. 

Teraz używasz manipulacji. Jak nie masz sumienia i WIESZ ze ktos kogoś ma, a mimo to z nim robisz... to mogę czuć do takiej osoby tylko pogarde.  A jakby nie miał do kogo pójść, bo każda by miała myślenie że z zajętymi się nie sypia ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Katia napisał:

Gówno musieli. Jest coś takiego jak panowanie nad popędem.

Ale dla panów prawiących o samorozwoju i świadomości termin zupełnie abstrakcyjny.

 

Powiedz to paniom, kóre na widok samca alfa 10/10 tracą panowanie i wrzeszczą "zerżnij mnie"!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Katia napisał:

Gówno musieli. Jest coś takiego jak panowanie nad popędem.

Ale dla panów prawiących o samorozwoju i świadomości termin zupełnie abstrakcyjny.

 

Musieli. Siedzisz 10 lat w garnizonie albo na statku grube miesiące i na widok kobiety masz małpi rozum. Masturbacja byla karana, homoseksualiz też. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mosze Red napisał:

To samo tyczy się prostytucji jest legalna, ponieważ nie da się jej zwalczyć, a jedynie można dbać o to żeby była dobrowolna, a w rozsądnie myślących krajach jest zwyczajnie opodatkowana. 

Z dwojga złego oczywiście, że lepiej opodatkowana, z ubezpieczeniem i emeryturą. To co jest teraz w Polsce to najgorsza możliwa opcja. 

 

2 minuty temu, Mosze Red napisał:

Więc czemu kary dla dilerów są wyższe niż dla użytkowników? 

Narkotyk szkodzi. Czy seks jako taki szkodzi?

Narkotyk to rzecz. A czy kobiece ciało to rzecz?

Prostytutka po raz kolejny podważam to często ofiara. 

Bardzo często są to ofiary gwałtów, a nawet zabójstw, dostają różne pogróżki. 

Często to wrażliwe dziewczyny, które miały pecha w życiu. I mnie jest ich po prostu żal. I dostaje szału na teksty, że to one są winne.

Nie to nie one są winne, oczywiście są też i takie co nie muszą, ale chcą to robić i robią to bez żadnych późniejszych konsekwencji, nie mają problemów a kłamstwem, ale takich jest mało.

 

@Stradi To jest moje największe marzenie, zrobić fundację pomagającą im i walczącą z uprzedmiotowieniem kobiet. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Ancalagon napisał:

Jako, że zarówno szachy jak i programowanie są silnie powiązane z matematyką i logiką, Twoje tezy mają ekstremalnie niską szansę być prawdziwe ;)

Tylko wg mizoginów ;) 

W, którymś temacie mówiliście o testach osobowości, mnie np zawsze uparcie wychodzi logik :D

Na studiach z logiki miałam 5, a w szachy też bardzo lubię grać ;) 

Ale dla niektórych logika się wyklucza z emocjonalnością i nie przetłumaczysz :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Katia napisał:

Aha. Czyli ona zamiast tracić czas do pracy robiła to. W czym Ty jesteś od niej lepszy? Robiłeś dokładnie to samo - szedłeś na łatwiznę. 

Ona chociaż dostaje za seks pięniądze, Ty musiałeś za niego płacić. I Ty masz się za lepszego od niej? To jest po prostu niesamowite. 

Boże widzisz i nie grzmisz, przecież tak działa rynek. Usługi pojawiają się ponieważ ludzie korzystając z nich oszczędzają czas i pieniądze, jeśli kogoś stać wynajmuje sprzątaczkę bo oszczędza czas i pieniądze tak naprawdę, jeśli ktoś stołuje się w restauracjach to dla tego że oszczędza czas i pieniądze. Czyli w zaoszczędzonym czasie na samodzielnym wykonaniu czynności, zarobi więcej niż wydał na daną usługę.

 

I nie muszę płacić, ja wybieram że za niego zapłacę, tak samo jak ona wybiera że będzie go dostarczać za pieniądze. Dobrowolność zawierania umów. 

 

 

10 minut temu, Katia napisał:

No jak dla Ciebie seks z kimś komu płacisz jest tym samym co seks z więzią emocjonalną i z kimś kto chce go z Tobą uprawiać, a nie tylko dla Twoich pieniędzy to mogę tylko współczuć. 

Nigdy nie pisałem, że jest tym samym, tak samo jak nie jest tym samym fast food w porównaniu do domowego obiadu, czy obiadu w dobrej restauracji.

 

Tyle, że nawet jak się je domowe obiadki czy stołuje w restauracji od czasu do czasu ma się chęć na fast fooda lub wybierze go z czystej kalkulacji i oszczędności czasu bo to jest FASTfood , nie będzie to to samo co domowy obiadek ale konsument zaspokoi potrzebę i będzie zadowolony. 

 

  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Libertyn napisał:

Musieli. Siedzisz 10 lat w garnizonie albo na statku grube miesiące i na widok kobiety masz małpi rozum. Masturbacja byla karana, homoseksualiz też.

No to to był bląd. Akty homoseksualne w takim przypadkach to najlepszy pomysł ;) 

Zresztą niektórzy twierdzą, że karanie i tak nic nie daje ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Katia napisał:

Ale dla niektórych logika się wyklucza z emocjonalnością i nie przetłumaczysz

Niektórzy logiką tłumaczą sobie własny brak wiedzy, czy też chęci do jej zdobywania, bo po co, skoro jestem taka logiczna...z rozumieniem zasad panujących w świecie jest pani nieźle na bakier.

No ale jak nie spadniesz, to nie poczujesz jak boli. Kurtyzany przy pierwszej pomocy na pewno okażą właściwe im zainteresowanie planowanym przedsięwzięciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mosze Red napisał:

Boże widzisz i nie grzmisz, przecież tak działa rynek. Usługi pojawiają się ponieważ ludzie korzystając z nich oszczędzają czas i pieniądze,

No czyli wiesz, że to przez popyt są takie usługi, więc to klienci są odpowidzialni za to, że te usługi są, więc ich należy karać ;) 

 

4 minuty temu, Mosze Red napisał:

eśli kogoś stać wynajmuje sprzątaczkę bo oszczędza czas i pieniądze tak naprawdę, jeśli ktoś stołuje się w restauracjach to dla tego że oszczędza czas i pieniądze.

A czy ktoś ma pretensje do sprzątaczki, że my sprząta? Do kucharze, że mu gotuje? To skąd się bierze pogarda dla kobiet, które go zaspakajają?

Dla mnie piłka jest krótka. Gardzę czymś to z tego nie korzystam, jak korzystam nie mam prawa gardzić. 

 

6 minut temu, Mosze Red napisał:

Tyle, że nawet jak się je domowe obiadki czy stołuje w restauracji od czasu do czasu ma się chęć na fast fooda lub wybierze go z czystej kalkulacji i oszczędności czasu bo to jest FASTfood , nie będzie to to samo co domowy obiadek ale konsument zaspokoi potrzebę i będzie zadowolony. 

 

Fajnie, że to porównałeś, bo obydwie sfery - prostytucja i fast food powinny być ograniczone. 

Ale i tak uważam, że porównanie seksu, bliskości do prasowania koszul świadczy o dużych problemach emocjonalnych. Ale dziwiłabym się gdyby w tym przypadku ich nie było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Katia napisał:

To co jest teraz w Polsce to najgorsza możliwa opcja.

Najgorsza opcja to kraje słabo rozwinięte, gdzie prostytucja jest naprawdę powodowana przymusem ekonomicznym, fizycznym i nisko opłacana do tego dochodzi głęboka patologia np. dziecięca prostytucja. 

 

W krajach jak Polska patologia to margines. 

 

13 minut temu, Katia napisał:

Prostytutka po raz kolejny podważam to często ofiara. 

Statystyki proszę, które to potwierdzą ;)  dotyczące Polski oczywiście. 

 

Tak naprawdę to kobiety padają ofiarą zabójstw znacznie rzadziej niż mężczyźni, w każdym przedziale wiekowym, więc albo jesteś niedoinformowana albo kłamiesz:

 

Sum - Ofiary   Rok        
Płeć Wiek 2013 2014 2015 2016 2017
Kobiety   91 91 109 71 95
  0 - 9       0 3
  10 - 14       0 1
  15 - 17       1 2
  18 - 19       0 3
  20 - 24       3 3
  25 - 29       1 7
  30 - 44       18 29
  45 - 59       17 21
  60 i więcej       16 25
  Nieznany 91 91 109 15 1
Mężczyźni   193 190 189 190 195
  0 - 9       7 7
  10 - 14       1 0
  15 - 17       1 0
  18 -19       1 3
  20 -24       8 10
  25 - 29       10 16
  30 - 44       49 65
  45 -59       53 59
  60 i więcej       35 34
  Nieznany 193 190 189 25 1
Nieznana   19 9 4    
  Nieznany 19 9 4    
Total Wynik   303 290 302 261 290

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, alicja95 napisał:

Czyli jak to mówią, nie rób k**wy z logiki. A co to był za uniwersytet, i na ile znaczący przedmiot ? bo takimi zapychaczami, uatrakcyjnia się wizualnie indeks.

O i właśnie takie powiedzonka są krzywdzące i szlag mnie trafia jak je słyszę. Obrażenie tych kobiet za społeczną zgodą. Podobnie jak wszelkie pokaż, że mam jaja czy nie bądź cipą.

 

To był Uniwersytet Jagielloński. a logika to jeden z ważniejszych przedmiotów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Katia napisał:

To był Uniwersytet Jagielloński. a logika to jeden z ważniejszych przedmiotów. 

UJ juz od jakiegoś czasu, przestaje być wyznacznikiem jakości. Jest wysoko w rankingach ze względu na "prestiż" który zdobył, bo jest najstarszą uczelnią. 

Teraz na uj studiują osoby które ledwie zdały maturę, a z tego typu przedmiotami, raczej znajomi nie mieli problemów, 

Osiągnięciem to może być 5 z patofizjologi. No i trzeba też studia ukończyć, aby się wypowiadać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mosze Red napisał:

Najgorsza opcja to kraje słabo rozwinięte, gdzie prostytucja jest naprawdę powodowana przymusem ekonomicznym, fizycznym i nisko opłacana do tego dochodzi głęboka patologia np. dziecięca prostytucja. 

No fakt taki Dubaj czy Bangladesz to oczywiście najgorsze co istnieje. W pierwszym kwitnie handel ludźmi, w drugim przez biedę już młode dziewczynki to robią, rodzą dzieci w burdelach, a one zostają albo prostytutkami albo alfonsami. Do tego do jedzenia dają im to czym tuczą zwierzęta, co bardzo odbija się na ich zdrowiu, bo tamtejsi panowie lubią większe...

 

Mówiłam wśród opcji legalizacji, zakazu i tego co jest w Polsce, to ostatnia opcja jest najgorsza.

5 minut temu, Mosze Red napisał:

Tak naprawdę to kobiety padają ofiarą zabójstw znacznie rzadziej niż mężczyźni, w każdym przedziale wiekowym, więc albo jesteś niedoinformowana albo kłamiesz:

Skąd statystyki?

Dość mocno interesuje się sprawami kryminalnymi, w tym seryjnymi mordercami etc i w zdecydowanej większości ofiary to kobiety.

A jeszcze częściej w zdecydowanej większości sprawcy to mężczyźni. 

7 minut temu, Ancalagon napisał:

A co do logiki - rozumiem, że prawa de Morgana masz w jednym palcu? :P

Uczyłam się ich :) Teraz nie mam logiki na studiach, a bardzo szkoda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Katia napisał:

Dość mocno interesuje się sprawami kryminalnymi, w tym seryjnymi mordercami etc i w zdecydowanej większości ofiary to kobiety.

A jeszcze częściej w zdecydowanej większości sprawcy to mężczyźni. 

Ale ja ci wkleiłem konkretne dane GUS i powyżej, które zaprzeczają twojej teorii o tym iż kobiety są głównie ofiarami zabójstw. 

 

Statystyki pokazują, że nasze społeczeństwo jest bezpieczniejsze dla kobiet niż mężczyzn. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Katia to są statystyki ZABÓJSTW a nie pobić ze skutkiem śmiertelnym czy nieumyślnego spowodowania  śmierci, czy innej śmierci w afekcie.  Cechą charakterystyczną zabójstwa jest planowanie działania. 

 

Śmierci w bójkach, czy w wypadku innych przypadkowych zdarzeń powiązanych z przemocą dotyczą inne statystyki.

 

Mówiąc krótko, gadasz głupoty, a ofiarami zabójstw padają najczęściej mężczyźni przy czym w wieku młodym do 24 roku życia kobiety prawie nigdy nie padają ofiarami zabójstw. 

 

I tak właśnie Daria rozmawia się z twoim środowiskiem, wy zwyczajnie nie wiecie o czym mówicie, bo nie znacie podstawowych pojęć z żadnej konkretnej dziedziny, wpychacie wszystko do jednego worka, a jak się pokaże konkretnie o co chodzi to w 99% przypadków jest odwrotnie niż twierdzicie. 

 

Ah i nie martw się w innych kategoriach zejść z innych przyczyn też będą przodowali mężczyźni a ilość kobiet będzie marginalna. 

 

Jako ciekawostkę zadam ci pytanie, kto króluje w statystykach podżegania do ciężkich przestępstw? 

 

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mosze Red napisał:

Ah i nie martw się w innych kategoriach zejść z innych przyczyn też będą przodowali mężczyźni a ilość kobiet będzie marginalna. 

Oh tak, na pewno tych z napadami na tle seksualnym i jako efekt przemocy domowej ;) 

I przede wszystkim zabójwstw przez przeciwną płeć ;) 

 

8 minut temu, Mosze Red napisał:

Jako ciekawostkę zadam ci pytanie, kto króluje w statystykach podżegania do ciężkich przestępstw? 

 

A wiesz, że podżeganie to nie zmuszanie? Dziwi mnie, że to jest karalne, ponieważ każdy odpowiada za swoje czyny,

Karalne powinno być wobec osoby niepełnoletniej, zaburzonej, upośledzonej lub chorej psychicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.