Skocz do zawartości

Nieprzyjemny zapach z ust


jerry

Rekomendowane odpowiedzi

Bracia,

 

Od paru chyba już miesięcy mam nieprzyjemny zapach - kilka osób zwróciło mi uwagę. Nie pomaga (a może pomaga ale na bardzo krótko) dokładne umycie i wyszczotkowanie zebów (+ czyszczenie nićmi). Płyny też nie.

 

Wszelkie gumy do życia czy inne tabletki likwidują tylko objawy a nie przyczynę.

 

Czy jest jakaś możliwość dojścia do przyczyny problemu? Pomiar halitometrem?

 

Mówiąć wprost, chce wiedzieć czy to kwestia buzi czy zołądka :) A może lekarz jakoś wykryje?

 

Czy ktoś zmagał się już z takim problemem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczoteczkę to można sobie w dupę wsadzić i szczotkować, bo rezultat będzie podobny.

Sprawa tu leży głębiej w środku organizmy, jakiś stan zapalny, żołądek, wątroba coś jest nie tak.

Poczytaj o diecie oczyszczającej, diecie alkalicznej. Byłem 8 dni na poście Dąbrowskiej i po ok 8 dniach jedzenia samych warzyw i niskocukrowych owoców miałem rozowiutki język i świeży oddech.

A powiedz mi jeszcze czy masz też mgle umysłową, gorszy sen, gorszy nastroj, spadek koncentracji i wydajnosci?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.