Skocz do zawartości

Czym jest seksapil?


deleteduser121

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, TheFlorator napisał:

Bo zdaja sobie sprawe, ze kobiety z ktorymi sa nie dorownuja jej na jednym lub obu (uroda+intelekt) frontach.

 

Taka pani to pewne “whole package” ktorego nie maja ich partnerki.

Taki "whole package" to dla każdego coś innego. Nasz bohater, który pytał na forum o to czym jest seksapil chyba nie może pogodzić się z tym,że większe wrażenie robi na nim kobieta z dodatkowymi kg niż panna z dupcią modelki. Może sam chce przekłamać rzeczywistość- szczupła laska=kanon piękna. Z tego co widzę chcesz być białym rycerzem i nie zfriendzonować swojej panny jak reszta towarzystwa.

 

Na mnie osobiście zawsze robią wrażenie panny, które wiedzą czego chcą i dbają o siebie. Silna mocna kobieta, która zna swoją wartość to prawdziwa seks bomba. Fajnie jak sie podmaluje, przejdzie obok i zakręci nieświadomie dupcią. Jeszcze lepiej(ba, nawet koniecznie!) jak ma poukładane w głowie i swoje zawsze myśli. Raz zaimponuje mi szczupła, raz z paroma kg nadwagi ( NIE +30KG!!?)

Nie zastanawiam się nad tym czy przeszłaby do Top model tylko badam czy ma równo pod sufitem, bo spotkać taką ,która będzie cię  naprawdę  kręcić to wyzwanie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od elementarza żeby upewnić się że umiesz czytać.

Jako że nie chciało ci się przeczytać tego co już napisałem nie liczę że przewiniesz wstecz i przeczytasz.

Napiszę jeszcze raz, ale już ostatni.

Nie chodzi o to jaka lala robi wrażenie na tobie.

Chodzi o to jaka robi wrażenie na wszystkich facetach.

 
On 6/30/2019 at 2:23 AM, TheFlorator said:

Bo zdaja sobie sprawe, ze kobiety z ktorymi sa nie dorownuja jej na jednym lub obu (uroda+intelekt) frontach.

To prawie byłoby wytłumaczenie gdyby nie jedna rzecz.
Za kilka dni ona jest w innym towarzystwie, z innymi koleżankami i kolegami i historia się powtarza.
Faceci znów głupieją.
I kolejny raz...
 
Dziwić się, że ta dziewczyna wie, że ma nieograniczoną władzę i to promieniuje na facetów?
Potem to ona ma już z górki ale jak to się zaczyna?
Przecież większość dziewczyn rozgrywa sytuacje tak samo a tylko nieliczne mają takie rezultaty i to praktycznie bez wysiłku.
 
Jedna z tych trzech o których wspomniałem wcześniej powiedziała mi w rozmowie:
"Ja nie szukam chłopaków. Koleżanki mi ich przyprowadzają".
Sam fakt, że pamiętam to po kilku dekadach o czymś świadczy.
A nawet się z nią nie bzykałem ani nie podkochiwałem.
 
Edytowane przez JoeBlue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minutes ago, JoeBlue said:
o prawie byłoby wytłumaczenie gdyby nie jedna rzecz.
Za kilka dni ona jest w innym towarzystwie, z innymi koleżankami i kolegami i historia się powtarza.
Faceci znów głupieją.
I kolejny raz...
 
Dziwić się, że ta dziewczyna wie, że ma nieograniczoną władzę i to promieniuje na facetów?
Potem to ona ma już z górki ale jak to się zaczyna?
Przecież większość dziewczyn rozgrywa sytuacje tak samo a tylko nieliczne mają takie rezultaty i to praktycznie bez wysiłku.
 
Jedna z tych trzech o których wspomniałem wcześniej powiedziała mi w rozmowie:
"Ja nie szukam chłopaków. Koleżanki mi ich przyprowadzają".
Sam fakt, że pamiętam to po kilku dekadach o czymś świadczy.
A nawet się z nią nie bzykałem ani nie podkochiwałem.

To nadal moze byc pewne wytlumaczenie. Ile % ludzi w zwiazkach jest tak na prawde dobrze dobranych?

 

Bycmoze ona po prostu ma tyle swietnych cech w sobie, ze panowie wymiekaja (plus to ze ma ich na peczki i robi sie konkurencja)?

 

Moze to taka “himalajka”

pogadasz jak z kumplem, gotuje, inteligentna, bogata, nie strzela fochow, nie robi akcji, umiarkowana w emocjach plus do tego wyglada powabnie z klasa i wyslawia sie jak dama z nutka innuendo?

 

co cie w niej zaintrygowalo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tu chodzi o coś zupełnie innego. Każdy indywidualnie czuje chemie. Nie musi to być ideał, nie musi to być dziewczyna która przebiera w facetach bo ma ich na pęczki. Dla jednego dana kobieta będzie miała seksapil a dla drugiego będzie kompletnie obojętna. Znacznym przesadyzmem jest twierdzić, że lala która jest seksi musi oznaczać pustaka który nic z siebie nie daje i czeka.

Każda z seksapilem z którą miałem do czynienia może i zdawała sobie z tego sprawę ale miała poukładane w głowie i w takie gierki sie nie bawiła. Pewnie było jej miło jak każdej w takim wypadku ale żeby szczycić się z tego powodu i bawić biednymi orbiterami??-niekoniecznie.

Mylicie seksapil z taką cechą gdy facet widzi że laska nie jest zbyt trudna do nawiązania szybkiej znajomości 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz fakt błyszczenia w towarzystwie z przekonaniem, że żaden facet się nie oprze.

Te dziewczyny nie brały tych facetów dla zabawy.

Rzadko brały w ogłole bo sprawdzenie czy dadzą radę byłoby jak boksowanie się z niemowlakiem.

One wiedziały, że mogą mieć kazdego na jedno kiwnięcie palcem.

I To Była Prawda.

Czasami kiwały bo kogoś w końcu musiały mieć żeby sie bzyknąć.

Ale nigdy nie miały wątpliwości, że ten facet na którego kiwną posłucha kiwnięcia i przyjdzie.

To nie był ich problem, facet zawsze przychodził.

 

 

Edytowane przez JoeBlue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.