Skocz do zawartości

Aktualnie czytane


deleteduser10

Rekomendowane odpowiedzi

"Jak umysł zyskał jaźń", Antonio Damasio. Miescami bardzo trudna (a wręcz niemożliwa do zrozumienia bez dogłebnego zapoznania się z biologicznymi terminami używanymi przez autora), bardzo satysfakcjonująca książka dla osób, które poszukują wyjaśnień na temat działania własnego umysłu, jego granic i zależności między świadomością a ciałem.
Polecam gorąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Przed chwilą, Oświecony napisał:

Dzięki. Nawet nie wiem, czy jest w polskim. Jeśli nie, to pozostaje w angielskim albo... trzeba zacząć uczyć się arabskiego. Jak tak dalej pójdzie, to wkrótce wszyscy będziemy musieli się uczyć arabskiego...

 

 

 

Ja tam sie Arabskiego uczyć nie zamierzam, wlasnie czytam sura po surze...? Dla ciekawosci, po przeczytaniu opisze swoje wnioski itd odnosnie Koranu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Moc Uwielbienia"

Wszyscy bracia, szanujący Boga powinni być zachwyceni.

Wiele przykładów, jak tylko wielbiąc Boga w najgorszych życiowych sytuacjach odwraca On dzięki zaufaniu i wierze wszystko w dobro.

P O L E C A M

             Okazuje się że jest prostszy sposób na zrozumienie poniższych książek.

"Potęga Teraźniejszości", "Potęga Podświadomości" i "Moc Pozytywnego Myślenia"

Edytowane przez Waflo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytał ktoś Manifest Breivika? 
Wziąłem się za to z samej ciekawości, jestem na 90 stronie i na razie widze samo lanie wody. 90 stron streściłbym do 10-15. 
Ciekaw jestem czy w dalszych częściach występują ciekawsze, niewiadome powszechnie fakty.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanisław Michalkiewicz - "Najnowszy Testament". 

 

https://capitalbook.com.pl/pl/p/Najnowszy-testament-Stanislaw-Michalkiewicz/1122

 

Jak zwykle solidna dawka słodko-gorzkiej satyry na naszą postpezetpeerowską rzeczywistość i garść niezwykle trafnych uwag dotyczących zarówno naszej jak i światowej klasy politycznej. Stasiek się często powtarza i pisze w kółko to samo, niemniej nie sposób odmówić mu erudycji, spostrzegawczości, ogromnej wiedzy i porażającej celności uwag.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Istota amerykańskiego sukcesu - Garet Garrett

 
Cytat

Naród amerykański istnieje niespełna dwa i pół wieku. To w dziejach świata tak niewiele, że gdyby uznać całą zapisaną historię ludzkości za jeden dzień, udział w niej Ameryki byłby ostatnią półgodziną. Mimo to, w tak krótkim okresie osiągnęła ona najwyższy na świecie materialny standard życia. Jakie są źródła i istota tego sukcesu, czym był on uwarunkowany – o tym właśnie opowiada niniejsza książka.

http://www.prohibita.pl/p067,ksiazka.html#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.