Skocz do zawartości

Zepsuta podświadomość.


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Turop napisał:

To ile czytasz jedną książkę? Mi schodzi tydzień maks, licząc, że jest ich z 4 w tym temacie to miesiąc xd Chyba się nie ze starzeje do tej pory haha :D A do psychologa chodziłem, ale nie przepracowywałem wczesnych lat, tylko problemy, które z tego wyniknely, skutki nie przyczyny, doraźnie pomogło, ale znalazłem odpowiednik stymulacji emocji, czytaj kobiety :)

Ja w ogóle takich długich książek nie czytam, mnie to się trafi czasem gazeta Twój Weekend albo Playboy albo jak zdrapię nalepkę z taniego wina :(

A tak na poważnie to nie czytam takich książek, wolę raczej artykuły naukowe w tematach raczej technicznych - matma, infa, chemia, mechanika, elektronika i różne inne takie dla mnie ciekawe.

Ile czytam artykuł składający się z kilku wzorów i jakiegoś schematu ideowego - długo czasem gdyż wszystko chcę zrozumieć całkowicie, a to wiedzie dalej i dalej itd. :)

Jeśli chodzi o ludzką psychikę to już nie wnikam skąd się co bierze bo to nie dla mnie, szkoda czasu - nigdy się tego nie nauczę ale huj tam czeba żyć i tak.

Idź lepiej do specjalisty bo tak to się pogubisz - ja do gdzieś 15 roku życia i moi rodzice kombinowali na wszystkie możliwe sposoby co ze mną, a może magnez, a może ciocia ma rację, a ktoś tam miał tak samo i mu przeszło itd. , szkoda czasu naprawdę.

Od pewnych spraw są lekarze(trudno o dobrego ale to osobny temat), ja wiem że internet ma siłę ale nikt Cię naprawdę tu nie zna i nie wie co Ci jest po jakimś tam krótkim opisie.

Tak czy owak powodzenia życzę :)

Pozdro

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.06.2019 o 15:07, Turop napisał:

z nieuzasadnionymi lękami, spowodowanymi przez to, że nie chce być sam.

Znam to uczucie, tez tak miałem dopóki się nie ożeniłem, już po kilku latach małżeństwa wiedziałem, że wolę jednak byc sam, moja hard core'owa rada jest taka - weź się ożeń ;) to ci wszystko przejdzie jak ręką odjął.

  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.