Skocz do zawartości

Jak to jest z tym czesaniem i pań.


Młody98

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Co myślicie o tym czesaniu przez panie, zauważyliście że niektóre lubią się tymi włosami bawić? Nie wiem czy to jest gdy są speszone czy chcą jakoś okazać zainteresowanie, a może po prostu odruchowo to robią. Dwa przypadki z dwóch ostatnich dni nad którymi myślałem:

Pierwszy dziewczyna z którą gadałem ostatnio na mieście w śród znajomych ze studiów siedziała na sali przede mną i w pewnym momencie jak zagadałem coś tam po rozmowie zaczęła dość intensywnie tymi włosami operować.

I sytuacja z przed chwili śliczna blondyna na recepcji wszystko normalnie coś tam gadałem, byłem po prostu miły bo jakiś tam problem miała iodesłała mnie do koleżanki obok po czym zetknęła na mnie bo widziałem kątem oka i nagle również te włosy poszły w ruch, blondyna pewnie z 10 lat starsza ode mnie ale nie wiedziała o tym, a wcześniejsza rok młodsza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Throgg napisał:

Sam mam dość długie włosy jak na faceta i już nie kontroluję odruchu ich poprawiania, kiedy czuję że loczki mi gdzieś uciekają na bok. Więc jak laska poprawia włosy, to w 90% znaczy, że poprawia włosy.

Tak się fajnie czytało i wyobrażało kobiety które poprawiają swoje włosy, musiałeś tak nagle to wszystko spierdolić ?

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Throgg napisał:

Sam mam dość długie włosy jak na faceta i już nie kontroluję odruchu ich poprawiania, kiedy czuję że loczki mi gdzieś uciekają na bok. Więc jak laska poprawia włosy, to w 90% znaczy, że poprawia włosy.

Dokładnie tak. To taki sam odruch, jak mimowolne poprawnie okularów na nosie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawa włosami jest oznaką zainteresowania ale w pewnych tylko warunkach kiedy kobieta robi to nieświadomie(niektóre zdenerwowane mogą tak robić ale to nie jest oznaka żadna seksualna - moja koleżanka z liceum tak robiła jak szła do odpowiedzi...).

Według mnie to słaby sygnał dzisiaj bo większość kobiet to zna i może to robić świadomie, jest więcej sygnałów, silniejszych jak kobieta robi takich kilka i ktoś jest w stanie to odpowiednio odczytać to rzeczywiście droga wolna o ile tylko masz ochotę jeden z drugim.

Widziałem takie oznaki wiele razy na dyskotekach w szkole nie generowanych do mnie - widziałem to z boku jako obserwator, jako osoba zainteresowana można przecież najzwyczajniej w świecie nie zauważyć dziewczyny która tak robi, roztargnienie, wada wzroku czy huj tam wie co jeszcze. Ale na dyskotece jak się przyglądałem Kaśce co chciałem z nią zatańczyć i oceniałem swoje szansę to widziałem np. że patrzy na kogoś innego i widać było że Ona chce zatańczyć z Nim raczej, a nie ze Mną itd. Długo trwała moja nauka :(

Z boku to dobrze widać - cholera, nigdy nie widzieliście że jakiś Janusz podoba się Bożence ?

 

Należy uważać na kobiety które robią to świadomie, a idzie dostrzec różnice - zaczerwienienia twarzy, czasem okolic dekoltu nikt nie uda, rozszerzonych źrenic (to tylko przykłady ale ja tam widzę różnicę w innych sygnałach również).

Czasami te oznaki choćby ich było milion nic nie znaczą tylko zwykłą manipulację, a szkoda :(

Rzycie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.