Skocz do zawartości

Wywiad z pewną młodą polską feministką...


zuckerfrei

Rekomendowane odpowiedzi

FB założyłem sobie dopiero w tym roku. Nie mozgę założyć takiej sytuacji, nie pajacuję na swoim profilu. Ani tam gdzie jest moję imię i nazwisko. Natomiast co do wyglądu to znam swoje miejsce w szeregu. I chuj mnie to obchodzi co kto o mnie myśli i jak wyglądam.  A prywatność chronię. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się wtrącić, przypominam że, gadamy wciąż o lasce z borderem (sama wielokrotnie potwierdziła tą informację), która w dupie ma elementarne zasady współżycia społecznego.
Kimś kto przez swoje zaburzenia i ślepą wiarę w ideologię jest gotów posunąć się do niebywałych podłości i wkłada mnóstwo wysiłku w to by przekonać do swojej ideologii ludzi którzy, wielokrotnie ponieśli niebywałe starty z powodu tej ideologii.

Przypominam też o sposobach postępowania z ludźmi którzy, mają borderline inne sposoby będą nieskuteczne. Daria wielokrotnie przekraczała granice dobrego smaku, kultury i dobrego wychowania
i dalej będzie je przekraczać niezależnie od tego co zrobimy. Najlepszym sposobem na nią będzie zwyczajne nie reagowanie, kasowanie jej wypowiedzi i nie wypowiadanie się w jej tematach. Tyle i aż tyle.
 

A to że, ktoś nazwał ją kaszalotem lub nawiązał do jej nadwagi mimo iż było to chamstwo którego, nie pochwalam to mimo wszystko trochę rozumiem. Ideologia Darii to największa forma nietolerancji, zła i nierówności jaką można sobie wyobrazić. I to całe zło, nagle dostaje twarz, staje się realne ludziom łatwiej obwiniać i nienawidzieć innych ludzi niż beztwarzową ideologię lub system. Więc ludzie zareagowali może i w kiepski sposób ale trudno nie zareagować w takiej sytuacji. 

A Darii nic nie będzie i tak wróci tu za godzinę, minutę, dzień lub tydzień z kolejnym multikontem i bzdurnymi frazesami zbrodniczej ideologii.
Pytanie tylko co my zrobimy jak tu wróci, znowu damy się sprowokować i będziemy karmić jej zaburzenie i chorą ideologię naszą uwagą, czy może zignorujemy jej wypociny multi skasujemy i nie będziemy więcej poświęcać czasu na jałowe dyskusje z kimś komu, nawet najlepszy terapeuta nie pomoże? Wybór należy do nas.

Edytowane przez Reflux
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram niektórych, co mówią, że część komentarzy jest słaba. Uważam, że nie powinnismy cisnąć nikomu po wyglądzie. Sam mam ryjec nie najwyższej jakości :) I tutaj nie chodzi nawet o tą dziewczynę a w ogóle o poziom forum. Chcecie czy nie to właśnie takie rzeczy będą wykorzystywane przez innych, różne teksty typu "na chuj Ci laska 5/10" itd.

 

Co do niej, nie da się zrobić nic. Zmienne IP + choroba psychiczna (wg. mnie). Można jedynie ignorować i wiecznie banować (wiem, że modzi nie są z tego faktu specjalnie zadowoleni). Super byłoby, gdyby nowa osoba mogła np. napisać maksymalnie 5 komentarzy w ciągu dnia dopóty, dopóki nie przekroczy np. 25 komentarzy, czy coś w ten deseń. W ten sposób zanim przekroczona zostałaby taka liczba to już dawno by się multikonciarzy wywalało i nie narobiliby aż tak dużego bałaganu. Na pewno jest jakiś skrypt, który ograniczy chociaż trochę trollowanie, ale przy okazji nie zniechęci tych normalnych nowych użytkowników.

Edytowane przez self-aware
  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, deomi napisał:

"A wszystko to przez jedną brzydką, grubą byłą prostytutkę. Smutne... :("

Wyobraź sobie np analogiczną wypowiedź skierowaną do Marka po publikacji jakiegoś tam wideo. 

Widzę, że nie ogarniasz, więc spieszę z pomocą, bo porównanie zaiste z dupy.

 

Wszystko to - cały ten wątek, kłótnie, utrata danych FB przez @SzatanKrieger , 10 stron tekstu, wyzwiska - przez jedną brzydką, grubą prostytutkę.  Teraz pojęłaś, czy mam jeszcze prościej?

 

I przedstaw sobie, że ona faktycznie ma zbyt wysoki body fat (nazwij se to puszystością ja to nazywam byciem grubym) i jest byłą prostytutką o czym wielokrotnie tu pisała. A o gustach się nie dyskutuje, więc przyjmij a priori, że dla mnie jest brzydka.

 

Więc nie rozumiem, co Cię tak uraża w mojej wypowiedzi. Skłamałem gdzieś?

 

I żebyś miała komplet danych, bo widzę, że masz tendencję do ferowania czarno-białych opinii, jak Ci się czegoś pod nos nie podetka  - podsunęła mi ciekawe wątki w tematach, w których zasięgałem pomocy. Co prawda już z multikonta, ale zawsze. Może Ci to ułatwi ogarnąć wątek.

 

2 godziny temu, deomi napisał:

I że postanowiliscie "pokrecić sobie bekę" jej kosztem :)

Nikt tu nie kręci beki. Wyobraź sobie, że mnie na ten przykład chce się żygać.

Edytowane przez mirek_handlarz_ludzmi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Tomko napisał:
Godzinę temu, self-aware napisał:

Super byłoby, gdyby nowa osoba mogła np. napisać maksymalnie 5 komentarzy w ciągu dnia dopóty, dopóki nie przekroczy np. 25 komentarzy, czy coś w ten deseń.

To świetne rozwiązanie! @Marek Kotoński @Mosze Red

Ewentualnie taka osoba mogłaby mieć nielimitowany dostęp do świeżakowni, żeby mogła się odwentylować, bo wielu rejestruje się głównie po to.

 

Ukryłbym jeszcze wątki związane z moderacją i zmianami na forum przed takim świeżakiem. Po co dawać oręż do ręki trolom?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, self-aware napisał:

Super byłoby, gdyby nowa osoba mogła np. napisać maksymalnie 5 komentarzy w ciągu dnia dopóty, dopóki nie przekroczy np. 25 komentarzy, czy coś w ten deseń.

?

 

Ona jest za bardzo zaburzona, powinniśmy nic o niej i do niej nie pisać dla ogólnego dobra, reakcje ją napędzają.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Reflux napisał:

A Darii nic nie będzie i tak wróci tu za godzinę, minutę, dzień lub tydzień z kolejnym multikontem i bzdurnymi frazesami zbrodniczej ideologii.
Pytanie tylko co my zrobimy jak tu wróci, znowu damy się sprowokować i będziemy karmić jej zaburzenie i chorą ideologię naszą uwagą, czy może zignorujemy jej wypociny multi skasujemy i nie będziemy więcej poświęcać czasu na jałowe dyskusje z kimś komu, nawet najlepszy terapeuta nie pomoże? Wybór należy do nas.

Problem w tym, że generalnie my ludzie mamy jakąś dziwną słabość do różnego rodzaju sensacji, sami lubimy drążyć takie tematy, na siłę takiej osobie wbijać szpileczki, wchodzić w niepotrzebne dyskusje. Wystarczy zobaczyć ktore tematy mają najwięcej stron, największą tym samym popularność - to się samo narzuca. 

Ciężko jest przekonać ludzi, by po prostu zrezygnowali z komentowania takiej Fit Darii... Bo chęć interakcji, krytykowania jej, jest silniejsza niż rozsądek... 

Warto się nad tym zastanowić. 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Bracia, 

Dziś jesteśmy świadkami narodzin gwiazdy. Ten film jest jak kosmiczny wybuch Super Nowej. 

Na własnej krwi wychodowanej ;)

 

Ps. Jakoś dziwne skojarzenia z japońskim horrorem, 'Ring' czy jakoś tak.

Sugerowałbym zrobić badania pod kątem pasożytów. Takie wiercenie się to ponoć niechybną oznaka owsików.

 

Powodzenia na nowej drodze życia! :)  

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za elokwencja, głębia wywodów itd. Bardzo poważnie rozważam zostanie subskrybentem;) Ona potrzebuje lajków i subów.

Szkoda, że nie będzie nic o życiu na koszt dziadka, trudnieniu się prostytucją i postępach w studiowaniu.

Nie mogę przestać się śmiać:lol::lol::lol:

Edytowane przez Krugerrand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że skomentuję jej żałosną twórczość, ale to coś nie jest do końca kobietą. Wiktoria P. vel @FitDaria to jakiś wybryk natury. 

 

Cytując komentujących jej filmy:

  • Obrzydliwa otyłość z powodu obżarstwa.
  • Nerwowe kiwanie się i podrygiwanie.
  • Trudności z wysławianiem się, zacinanie się.
  • Brak merytoryczności i logiczności w tym co mówi. Kierowanie się emocjami a nie intelektem. 
  • Ani słowa o tym, że sama nie ma honoru, ciągnie kasę od dziadka i jest byłą prostytutką z zaburzeniami psychicznymi, która nienawidzi mężczyzn (incelka i mizoandryczka). 
Edytowane przez Morfeusz
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja zauważyłem ten rażący błąd w tytule? "Coś o mnie i kim jest ta mityczna mizoginia :) " Powinno być raczej: "Coś o mnie i czym jest ta mityczna mizoginia :) " Mizoginia nie jest chyba osobą, ale ciul go wie w sumie. Ciężko nadążyć za tą nowoczesnością.

Edytowane przez Andy Anderson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.