Skocz do zawartości

Wywiad z pewną młodą polską feministką...


zuckerfrei

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy się śmiać czy płakać, laska w dupie była, gówno widziała i już ma receptę jak uleczyć świat wg jej dziwacznych przekonań. 

Do bigosu, w stołówce dla bezdomnych... do czegoś się nadasz! Kaszalot straszny tylko dla ludzi o mocnych nerwach. Beng!

 

 

  • Haha 8
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta typiara ma problem z tym, że urodziła się kobietą i nie chce się jej robić roboty kobiety. Najlepiej aby mężczyzna zrobił swoją męską robotę i jeszcze urodził dziecko. @iry chuj wie, waga się niby zgadza, jeżeli to ona (watpię) no to mamy kurwa już celebrytkę. 

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, zuckerfrei napisał:

@iry chuj wie, waga się niby zgadza, jeżeli to ona (watpię) no to mamy kurwa już celebrytkę. 

Dla mnie oprócz wagi zgadza się też styl wypowiedzi i kompletne oderwanie od rzeczywistości. Operuje wciąż tymi samymi hasłami i "argumentami". 

 

PS poprzeczne paski przy trzycyfrowej wadze to nie najlepszy wybór. Ledwo mieści się w kadrze.   

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym wątku: 

Wiktoria P. (nazwisko do znalezienia w komentarzach na YT) dyskutowała z autorem, który zapytawszy o personalia, uzyskał tak jakby "potwierdzenie".

 

W samym video interlokutor sam wspomina o wysokiej aktywności na grupkach FB i innych miejsach.

 

Wszystko układa się w jedną całość.

 

Oto Sara, FitDaria itp., itd.

 

Odezwij się na priv, rozpiszę Ci dietę i trening. Jak dla Ciebie jedynie 10 tysięcy złotych, nie będę z Ciebie zdzierał.

 

Beka.

 

xD

 

Z wyrazami szacunku,

Ważniak

  • Like 5
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuckerfrei Gdzie żeś to wygrzebał? ?

Wyszło fatalnie, przez ten głos. 

Gość bardzo nalegał to się zgodziłam :D 

 

 

5 minut temu, Ważniak napisał:

Odezwij się na priv, rozpiszę Ci dietę i trening. Jak dla Ciebie jedynie 10 tysięcy złotych, nie będę z Ciebie zdzierał.

Ja już z Tobą priv mam dość, aż przykro patrzeć na Twoje cofanie się w rozwoju ;) 

 

25 minut temu, alicja95 napisał:

Jakby schudła, to chyba nie byłaby aż taka brzydka. Co do wypowiedzi to mi uszy puchnął, już od słabej jakości wywiadu. 

No dzięki wielkie xDD A jakoś wiem, dziwię się, że to w ogóle wygrzebali. 

Ale merytorycznie jest bardzo dobrze mimo, ale forma..no nie przepadam za słownym przekazem.

 

 

11 minut temu, Marek Kotoński napisał:

Zaraz chyba polecą bany, nie tknąłem alkoholu od plus minus 8 miesięcy a tu jestem chyba zmuszony ?

Ojej...biedny Mareczek.I znów moja wina ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.