Skocz do zawartości

Wywiad z pewną młodą polską feministką...


zuckerfrei

Rekomendowane odpowiedzi

Laska pewnie z nadciśnieniem, powiększonym sercem, być może jakąś wadą. Latem się poci, jak nie powiem co, bo bana wyrwę. 

 

Jak nie potrafisz siebie ogarnąć dziewczynko to świata tym bardziej nie zmienisz. To, jak z ludźmi, którzy nie potrafią własnego pokoju posprzątać, ba biurka zwykłego, a pierdolą o niesprawiedliwości dziejowej. 

 

Jak się ogarniesz sama ze sobą, wtedy chętnie cię wysłucham, wysłuchamy, a do tego czasu STFU. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rnext właściwie to uganiałem się za ptakami mój ulubiony to majna brunatna, przezabawny ptaszek dużo ich obserwowałem. Jego podobizna jest chyba nawet na jednym banknocie. Trafiał się nawet nasz wróbel, z tym że mało kto wie, że to ptak pustynny. Feministek nie zaobserwowałem. Nie występują. 

 

 

Ps. Jeżeli któryś z wydygańców będzie coś usiłować cytować, że „ptaki” czy coś, to sam jesteś pedał!

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 2:50, prowadzący pyta: jesteś aktywna na grupach, na FB i wywołujesz skrajne reakcje, wiesz w jakie nuty uderzyć...Zobaczcie jaki uśmieszek pod nosem. Atencja i te sprawy. Wszystko układa się w pewną całość.

Tak się utuczyć za pieniądze dziadka, wstyd!!!

Obejrzę całość w weekend jak nie będę musiał iść na zakład. Otworzę butelczynę whisky, schłodzę kilka browarów i wtedy to może jakoś przyjmę. @zuckerfrei więcej tego typu materiałów, a moja wątroba będzie miała ciężko;)

 

@macJak to mawia "ulubieniec" feministek Jordan Peterson, zanim zaczniesz krytykować świat, najpierw zaprowadź porządek we własnym domu.

 

Edytowane przez Krugerrand
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurwa, fiuta nie poliże, a sławy już liznęła...

@Krugerrand Polak nie wielbłąd, pić musi. Jak pewna Filipinka w Dubaju, pytała czemu tyle „trąbię” na co zastosowałem ww tekst. Nie mogła się przestać śmiać. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ona taka młoda to ciężko stwierdzić, bo każdy dodatkowy kilogram na pewno wieku nie odejmuje, jej wiek biologiczny na pewno dobija w okolice 40stki.

Dziś wyczytałem, że kobiety mają już dość feministek, ot choćby w Holandii tzw. grid girls mają dość tego, że feministki chcą decydować w imieniu wszystkich kobiet, bo np im się podoba to co robią.

 

Feministki natomiast uważają, jak każda religia - że tylko one mają rację i nikt inny. Monopol na prawdę i to co jest dobre a co złe.

A kobiety znów, mówią jak pani z cytatu poniżej:

Cytat

Byłoby dobrze, gdyby feminizm przestał kobietom wmawiać, że są męczennikami. To od feministek słyszę, że jako kobieta mam gorzej, że moja pozycja jest niższa, jestem uciskana – nawet, a może zwłaszcza wtedy, gdy tego nie dostrzegam. Ja się tak wcale nie czuję, mam kontrolę nad moim życiem, znam swoją wartość i to nie feminizm mi ją nadał. Ba, przez dyskredytowanie niefeministycznych wyborów wręcz mi ją odbiera. Nie zamierzam obrażać się na świat, bo nie jest mi on nic winien.

&

Cytat

Kole mnie w feminizmie to, że feministki wiedzą lepiej co jest dla mnie dobre i dążą do systemowego ukształtowania społeczeństwa na wzór tej wizji. Tymczasem większość ludzi, w tym mężczyzn, nie pracuje dlatego, że lubią, tylko dlatego, że muszą. Wizja spełniania się życiowo jako tramwajarki to raczej dla wielu kobiet forma czarnego humoru. Więcej spełnienia może dać pierwsze słowo dziecka i dobra książka.

&

Cytat

Jak można wierzyć w równość i jednocześnie biegać z #TrzymamStronęKobiet? Nie ma to nic wspólnego z obiektywizmem i równym traktowaniem, skandaliczna jest tutaj tragikomedia z udziałem Sylwii Spurek, która jako "Zastępca Rzecznika Praw Obywatelskich ds. Równego Traktowania" jawnie opowiada się z góry po stronie kobiet. Ale myślę, że wielu ludzi dostrzega tę niekonsekwencję. To niebezpieczne – przeświadczenie, że tylko kobiety doznają krzywd.

&

Cytat

Obrażanie się na "słabe kobiety" i "silnych mężczyzn" to doszukiwanie się w tym wartościowania. A zdrowiej jest przyjąć, że tacy jesteśmy i nie oceniać się jako gorszych lub lepszych, bo i tak ostatecznie jesteśmy sobie niezbędni.

https://natemat.pl/254267,feministki-i-antyfeministki-starcie-kobiet-z-dwoch-stron-barykady

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Oddawaj Fartucha napisał:

Kurcze redukcja jednak nie idzie :(

Najpierw masa, do wakacji i tak nie zdąży. ;) 

 

35 minut temu, Libertyn napisał:

Tak. To ona. Znam ją na fejsie. Obecnie ma bana i czwarte trollkonto

Ah powiedz mi jaki to diabeł podkusił cię do tego niecnego procederu? Bracie Libertyn i ty Sabo(pies ludwika Drona) nie idźcie tą drogą! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Teraz, SSydney napisał:

Ah powiedz mi jaki to diabeł podkusił cię do tego niecnego procederu? Bracie Libertyn i ty Sabo(pies ludwika Drona) nie idźcie tą drogą! 

Poznałem ją przez grupę na fejsie. Część jej wpisów mnie zaciekawiła. Zobaczyłem potencjał i młodzieńczym idealizmem wiedziony zachciałem ją naprawiać.

Dzięki niej trafiłem tutaj.

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem MEGA ZAWIEDZIONY!

 

To ładnie chłopaki i dziewczyny, to co od teraz reprezentujemy poziom Awięca i urządzamy hejt w białych rękawiczkach i naśmiewamy się z forumowiczki?

Czy wy kur## nie widzicie, że właśnie weszliśmy na poziom hejterów i kompletnego dna?

 

Ja wiem, że W aka (fit daria) może i jest zaburzona, ponieważ wierzy we feminizm ale na boga cisnąc młodej dziewczynie od kaszalotów, że dźwigiem na randkę trzeba przyjechać i inne takie gówniane plebejskie teksty to mi się rzygać chce. Ja jestem ciekaw jakby was postawić we wywiadzie i jakby was obrzucali gównem czy by było wam miło i cudownie. Gdy Marek pierwszy raz wystąpił przed publiką i umieścili o nim artykuł na wp.pl to też się wściekał, gdy dostał tonę hejtu a tu proszę robimy IDENTYCZNIE TO SAMO, tylko w białych rękawiczkach!

Teraz świetnie bo, każdy wie jak wygląda obiekt, i każdy może sobie heheszki urządzać - cudownie, żyć nie umierać :) 

I żeby nie było, nie jestem jakimś białorycerzem co zaraz będzie mi zarzucone albo, że uprawiam seks z @Fit Daria tylko zwykła moralność się kłania, dobre wychowanie i kultura wyższa.

Doskonale rozumiem, że przegieła po tysiąckroć z tworzeniem multikont, natomiast ciśnięcie dziewczynie jest żałosne, słabe i podłe oraz świadczy o zaburzonej niskiej samoocenie. Co by nie mówić to nie przypominam sobie by @Fit Daria cisnęła innym, że mają nadwagę, czy że wygląda tak czy siak i by nie przyjeżdżała dźwigiem na randkę...

Najlepsze jest to, że bronię jej JA, naturalny wróg ponieważ według dzisiejszej nomenklatury określam się jako samca zeta, a samiec zeta jest naturalnym wrogiem idei feminizmu. Symbolem samców zeta jest Perseusz - bohater, który obciął głowę meduzie a meduza to symbol feminizmu.

A więc można by powiedzieć, że jej naturalny wróg ideologiczny jej broni, słabe!

 

1 godzinę temu, zuckerfrei napisał:

Kaszalot straszny tylko dla ludzi o mocnych nerwach. Beng!

 

1 godzinę temu, SSydney napisał:

dostałem RAKA! xD

 

1 godzinę temu, SSydney napisał:

Wyglądu nie skomentuje rzecz gustu ale ja widlakiem na randki nie jeżdżę, więc dla mnie odpada. ? 

Nie skomentuję ale skomentuję, nie wydam sądu ale wydam.

 

 

Nie wiem czy w ogóle rozumiecie w czym bierzecie udział i jak wasze zachowanie wygląda z boku bo dla mnie to NICZYM się nie różni od Awięców gdzie to wybieramy cel i sobie po nim jedziemy.

 

Żałosne!

 

 

 

 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 7
  • Dzięki 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to po części nasza wina. Stresujemy ją na forum naszymi poglądami i dziewczyna zajada stres. Innego powodu nie widzę żeby bezrobotna młoda kobieta, która jest finansowana przez dziadka nie mogła sobie pozwolić na zdrową zbilansowaną dietę z deficytem kalorycznym i ćwiczenia codziennie. Miałaby dość czasu na wypisywanie sowich mądrości na różnych forach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Nie skomentuję ale skomentuję, nie wydam sądu ale wydam.

 

A ona, wie w czym bierze udział? Ja nie nadstawiam policzka...

@SzatanKrieger może jej na forum trzeba taki "inkubator" wolnej myśli założyć? My tu jej nie chcemy, miała to powiedziane wprost.... Wraca. To do kogo masz pretensje? Jest zaburzona wg Ciebie? To do specjalisty, a nie przed monitor. 

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, SzatanKrieger napisał:

 cisnąc młodej dziewczynie od kaszalotów, że dźwigiem na randkę trzeba przyjechać i inne takie gówniane plebejskie teksty to mi się rzygać chce.

 

No niestety, ostatnio jakiś pajac z forum napisał do drugiego, a po co ci laska 5/10. Następny z kolei wypisuję takie teksty: 

 

A czy Twoje dziecko było już dzisiaj w kościele???

 

Jesteś pewien, że w buzi miało tylko opłatek???

 

To po prostu zwykłe chamstwo i prostactwo umysłowe. Za tego typu teksty powinny lecieć bany, ale co ja tam wiem.

Edytowane przez Ren
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, zuckerfrei napisał:

Jest zaburzona wg Ciebie? To do specjalisty, a nie przed monitor. 

To samo można by o nas powiedzieć. Wierzenie w rodzaje iluzji jak np feminizm to jedno ale dowalanie ad personam to inna sprawa i będę bronił takich osób co są atakowane we wulgarny i chamski sposób czy to by Ciebie zaatakowali, Marka czy każdą inną osobę

Po prostu prezentujmy wyższy poziom w tym dzisiejszym ścieku hejtu i rzucania w siebie kałem.

 

6 minut temu, Ren napisał:

o po prostu zwykłe chamstwo i prostactwo umysłowe. Za tego typu teksty powinny lecieć bany, ale co ja tam wiem.

W mojej ocenie również ale też pozwól mi użyć Twojego sformułowania "ale co ja tam wiem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.