Skocz do zawartości

Wywiad z pewną młodą polską feministką...


zuckerfrei

Rekomendowane odpowiedzi

@zuckerfrei

Ale Ty nie musisz chcieć czy nie chcieć ja po prostu stanąłbym w obronie i stawałem czy to w życiu realnym czy w necie.

Mnie takie postawy obrzydzają, a co do 

2 minuty temu, zuckerfrei napisał:

Ja nie chcę Twojej obrony mam ręce i nogi. 

Nie potrzeba ale warto by osoba atakowana wiedziała, że ma wsparcie - same to jest ważne.

Poza tym ma bana, więc nawet nie może się odnieść. Ona jest takim samym człowiekiem jak ja czy Ty, a to że jej manipulatorzy świata nawkręcali feminizm to jest identyczne z tym chociażby jak my mamy nawkręcane na temat kobiet, że nie robią kupala, że mają skrzydełka anielic na plecach itd, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W żadnym stopniu poglądy @Fit Daria nie są mi bliskie i w ogóle myślę, że bardziej robi krzywdę kobietom niż im pomaga, ale zgodzę się z @SzatanKrieger, że uciekanie się do docinek odnośnie jej wyglądu zwyczajnie jest słabe i jest wyrazem braku kultury i poziomu. Sami jej dajecie argumenty do podważania swoich wypowiedzi.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lilo napisał:

Czytam wiele mądrych książek

Chyba średnio Ci jednak idzie :) Sara, posłuchaj kogoś doświadczonego, kto sam ma tendencję do tycia i dupa mu rośnie od samego patrzenia na słodycze. Mniej feministycznego pierdololo, więcej dbałości o siebie i własne zdrowie. Młoda jeszcze jesteś i wszystko przed Tobą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, SzatanKrieger napisał:

To samo można by o nas powiedzieć. Wierzenie w rodzaje iluzji jak np feminizm to jedno ale dowalanie ad personam to inna sprawa i będę bronił takich osób co są atakowane we wulgarny i chamski sposób czy to by Ciebie zaatakowali, Marka czy każdą inną osobę

Po prostu prezentujmy wyższy poziom w tym dzisiejszym ścieku hejtu i rzucania w siebie kałem.

 

W mojej ocenie również ale też pozwól mi użyć Twojego sformułowania "ale co ja tam wiem"

Dokładnie jak piszesz @SzatanKriegerPozatym nie zgadzam się z Darią w niczym ale podziwiam.Jak to mówią kto za młodu nie był socjalistą na starość zostanie ... a to młode dziewczę jest!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

to że jej manipulatorzy świata nawkręcali femini

To nie jest mój problem. Jeżeli jednostka nie umie zweryfikować swoich poglądów z realnym życiem... To co mnie to obchodzi? Dwa. Totalnie nie jest mi z tym po drodze, mimo to wchodzi tu (forum) liczy chuj wie na co. Przepraszam, nawet chuj tego nie wie. Forum miało pomagać części męskiej, która tego dobrowolnie chce... A nie nawracać to czego nawrócić się nie da...

Nazwijcie mnie łysym chujem. Ja pójdę do lustra, faktycznie łysy jestem i jak chuj z twarzy. I nie ma problemu. 

  • Like 5
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, SzatanKrieger napisał:

To ładnie chłopaki i dziewczyny, to co od teraz reprezentujemy poziom Awięca i urządzamy hejt w białych rękawiczkach i naśmiewamy się z forumowiczki?

Forumowiczki czy trolla, który sra jawnie i nawet tego nie ukrywa na forum i jego zasady awięc i ludzi tu zgromadzonych?

Jasne, że niektóre komentarze mogą być przesadzone ale każdy niech odpowiada za siebie, jak ktoś jest na tyle głupi, żeby ciągle wsadzać łapę do ula to do kogo ma mieć pretensje?

Wyłącznie do siebie ale niestety są jednostki niereformowalne i nic z tym nie zrobisz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuckerfrei

Ale mi nie musisz nic tłumaczyć, winny się tłumaczy :P 

Masz sumienie i moralność, jeśli uważasz, że nic się nie stało to nic się nie stało, natomiast w mojej ocenie zrobiliśmy sobie jako forum chucpę z dziewczyny i należy nam się "kara" w postaciu zwrotu. A zwrotem jest co siejesz to zbierasz, teraz nas hejterzy osądzą i będą mieć pożywkę, gratuluję.

 

2 minuty temu, Quo Vadis? napisał:

Forumowiczki czy trolla

Człowieka z krwi i kości.

To, że robi sobie nic z forumowych zasad to jedno ale to, że została pokazana jak wygląda, jej imię oraz nazwisko jest MEGA SŁABE. 

 

Zamiast zniżać się do poziomu trolla, to może świećmy przykładem?

Serio muszę tłumaczyć elementarne zachowania dorosłym ludziom, nie czyń tego co Tobie nie miłe, ktoś jeszcze o tym pamięta?

4 minuty temu, Quo Vadis? napisał:

Jasne, że niektóre komentarze mogą być przesadzone ale każdy niech odpowiada za siebie, jak ktoś jest na tyle głupi, żeby ciągle wsadzać łapę do ula to do kogo ma mieć pretensje?

Przypominam również, że tylko jak ktoś ma podejrzenia co do naszych danych osóbowych to jest raban by zmienić czy to nick czy odejść z forum a my sobie tu urządzamy jawny hejt, którzy jest w mojej ocenie gorszy od trollowania. To, że tu wchodzi i robi dym wiecznie to jedno ale naśmiewanie się z innych jest zawsze słabe - przynajmniej w mojej ocenie, a usprawiedliwianie i racjonalizacja jest jeszcze słabsza bo zrzuca z nas odpowiedzialność za nasze zachowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger nagle okaże się, że użytkowniczka forum, banowania tyle razy, że  tylko @Mosze Red wie ile. Będzie miała tu największe prawa i za to, że jest uciskana będzie mogła pisać w męskiej części, nawet. Twoje słodko pierdzące postawy do tego właśnie doprowadzą! Nie widzisz jak to się odbywa?  Bo biedna, bo uciskana, jak świeci facjatą w internecie, niech liczy sie też z krytką, nawet wyglądu...  Już kiedyś pisałem jeżeli coś rozwali to forum, bedzie to szeroko pojęty rezerwat.  Przestań być słodko pierdzący, proszę. 

2 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Ale mi nie musisz nic tłumaczyć, winny się tłumaczy

Naprawdę to napisałeś? 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, SzatanKrieger napisał:

To, że robi sobie nic z forumowych zasad to jedno ale to, że została pokazana jak wygląda, jej imię oraz nazwisko jest MEGA SŁABE. 

Ale czego ty się spodziewasz chłopie - ktoś kto występuje, nagrywa wywiad, udziela się na fb szeroko i innych forach musi liczyć się z tym, że będzie znany z imienia i nazwiska. Akurat z poziomem komentarzy masz rację, ale z tym twoim "przekazywaniem wiadomości" i pośredniczeniem to przesadzasz już. Dokładnie - kto sieje wiatr zbiera burzę. Pragnę tylko przypomnieć, że nikt nigdy tu nie wspomniał o niej z imienia nawet a to ona zaczęła pierwsze osobiste wycieczki robić i nagabywać forumowiczów na fb. 

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SzatanKrieger napisał:

Człowieka z krwi i kości.

No i? To jak Ci człowiek z krwi i kości na sra to jest okej ale jak ktoś coś o nim powie to już nie? I to mimo tego, że w sumie niektóre komentarze, nawet bolesne ale nie mijają się z prawdą?

2 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

nie czyń tego co Tobie nie miłe, ktoś jeszcze o tym pamięta?

Więc niech zacznie od siebie, bo wielokrotnie było proszone i zaznaczane, że nikt jej tu nie chce. Pytanie więc brzmi - po cholerę tu wchodzi? Możesz mi na to pytanie odpowiedzieć?

Bo ja oprócz dziecinnej zabawy i zwyczajnej złośliwości, rozwalania wątków i tego typu rzeczy nie widzę żadnych pozytywów z jej obecności tutaj.

4 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

To, że tu wchodzi i robi dym wiecznie to jedno ale naśmiewanie się z innych jest zawsze słabe - przynajmniej w mojej ocenie, a usprawiedliwianie i racjonalizacja jest jeszcze słabsza bo zrzuca z nas odpowiedzialność za nasze zachowania.

A tu się zgadzam tylko teraz wracamy do punktu nr 2 - skoro wielokrotnie dawano jej do zrozumienia, że nikt jej tu nie chce, bo zachowuje się jak świnka to czemu tu wchodzi?

Ja tu podejrzewam jakieś podłoże sado - maso, bo inaczej serio nie potrafię zrozumieć, gdyby mnie wyśmiała grupa ludzi to raczej bym do nich ciągle nie przyłaził.

To jest raczej logiczne.

 

A państwa proszę o stonowanie wypowiedzi w stosunku do ww. filmu w tym wątku.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, zuckerfrei napisał:

To też moja wina? 

Nie mówię, nic o winie, sama czuję, jakbym się przyczyniła bo spytałam "serio", jakbym nie spytała to może by to nie wyszło. 

Aczkolwiek i tak większość będzie wiedzieć kim jest, dostała straszną nauczkę, więc może warto, już ją odciążyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, alicja95 napisał:

może warto, już ją odcżyć.

Jeżeli nie będzie się tu logować to z mojej strony luz. Ja nie jestem fejsbukowy nie śledzę, nie szukam. Na początku była bardzo zabawna, ale po czasie nawet najlepszy dowcip robi się nudny... I tu chyba każdy się zgodzi. Ja nawet kiedyś byłem za tym aby ona legalnie tu została i co zrobiła? A no właśnie... To ona ma problem nie my. Wszytkim tak szkoda jej, a przypomnijcie sobie co zrobiła z własnością intelektualną Marka...

Wchodzi do mężczyzn, to niech liczy się z męska odpowiedzą, a ona ma szerokie spektrum... Była proszona, upominana, banowana.... 

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, konsekwencje społeczne niektórych postów są totalnie nie porównywalne do społecznych konsekwencji działania tego typu Pań, jeśli chodzi o życie społeczne i relacje między kobietą a mężczyzna, feministki działają w skali makro, co przyczynia się do pogłębiania totalnej spierdoliny, natomiast o  komentarzach odnośnie tej dziewczyny, jutro nikt nie będzie pamiętał.

Tak więc @SzatanKrieger wyluzuj trochę, nie popieram obrażania innych (choć przyznam że z tymi kondonami to poleciałem) nie mniej jednak patrz na sytuacje trochę w szerszym kontekscie i to jakie konsekwencje to przynosi.

Edytowane przez The Motha
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, alicja95 napisał:

Aczkolwiek i tak większość będzie wiedzieć kim jest, do

To, że została pokazana to akurat nic złego i niczyja wina, przecież jak widać nie głosi swoich poglądów z ukrycia, sama zdecydowała by utożsamiać jej twarz z wygłaszaną opinią biorąc udział w ogólniedostępnym nagraniu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, PIGUŁKA napisał:

To, że została pokazana to akurat nic złego i niczyja wina, przecież jak widać nie głosi swoich poglądów z ukrycia, sama zdecydowała by utożsamiać jej twarz z wygłaszaną opinią biorąc udział w ogólniedostępnym nagraniu.

A cześć tej społeczności jakoś tego nie może pojąć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Quo Vadis? napisał:

No i? To jak Ci człowiek z krwi i kości na sra to jest okej ale jak ktoś coś o nim powie to już nie?

Nasra to jedno, powiedzieć to jedno ale zrobić sobie z kogoś cel do upokarzania to zupełnie inna sprawa, tyle razy mówi się, że ktoś popełnił samobójstwo bo został oczerniony w internecie, wyśmiany itd, generalnie straszna znieczulica panuje socjalizm robi robotę.

 

20 minut temu, Quo Vadis? napisał:

nawet bolesne ale nie mijają się z prawdą?

Z jaką prawdą? Żadnych prawd nie widziałem tylko ciśniecie drugiemu słabszemu człowiekowi, który został wytypowany do tablicy. Jak to łatwo się dzisiaj ocenia ludzi zza monitora.

 

20 minut temu, Quo Vadis? napisał:

Więc niech zacznie od siebie, bo wielokrotnie było proszone i zaznaczane, że nikt jej tu nie chce. 

Ale ja nie siedzę w jej umyśle i wiem, że była o to proszona. To, że tutaj wraca jak bumerang to jedno i ja tego nie usprawiedliwiam, zresztą zrozumcie ludzie, że nie o to w ogóle chodzi. Została dziewczyna wytypowana i sobie robimy z kogoś bekę, o czym to świadczy? Że jesteśmy słabi i potrzebujemy się dowartościować dopierdoleniem komuś. 

 

20 minut temu, Quo Vadis? napisał:

Pytanie więc brzmi - po cholerę tu wchodzi? Możesz mi na to pytanie odpowiedzieć?

A w mojej ocenie wchodzi tutaj, ponieważ szuka lekarstwa na swoją infekcję jaką jest feminizm, idę o zakład, że sama nam przyznaje po cichaczu rację tylko oprogramowanie ma jakie ma oraz jej doświadczenia ukształtowały ją jaka jest, jednak serio nie chcę jej bronić bo wiem, że nie powinna tu w ogóle pisać skoro była proszona o to, natomiast to a robienie sobie z kogoś pośmiewiska to dwie skrajnie różne rzeczy.

 

9 minut temu, The Motha napisał:

Tak więc @SzatanKrieger wyluzuj trochę, nie popieram obrażania innych (choć przyznam że z tymi kondonami to poleciałem) nie mniej jednak patrz na sytuacje trochę w szerszym kontekscie i to jakie konsekwencje to przynosi.

Mi tego nie musisz mówić bo widzę końcowy rezultat i jest on przerażający natomiast równie przerażająca jest znieczulica i robiebie sobie szydery z kogoś, chociaż co jak co ale sam właściciel tego forum jest od 12 lat obiektem nieustannych szyderstw oraz w ostatnim czasie doszły nowe "ziomy" od szydery, więc takie tematy w mojej ocenie powinny być NATYCHMIAST skasowane i bany rozdane na otrzeźwienie.

 

 

Po za tym róbcie co chcecie jesteście dorośli, ja swoje zdanie przekazałem.

Jestem zniesmaczony (również jestem zniesmaczony tym, że robi sobie ustalenia tego forum za nic" ale to są dwie różne rzeczy. 

Róbcie co chcecie i przyjmijcie na klatę karmę w postaci bycia ocenionymi ;) 

 

"Ci co strzelają muszą być gotowi na to, że również będą do nich strzelać"  lelouch vi britannia

 

 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Ci co strzelają muszą być gotowi na to, że również będą do nich strzelać" 

Święte słowa, zacytuję parę moich ex:

 

Zuckerfrei ma małego sisiaka i słabo rucha. 

 

I chuj mnie to obchodzi, dzięki nim mam troszkę grubszą skórkę ;)

 

Naprawdę mam wyjebane co tam kto o mnie... 

 

Raczej zapierdalam z biedy do dobrobytu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.