Skocz do zawartości

Wywiad z pewną młodą polską feministką...


zuckerfrei

Rekomendowane odpowiedzi

@SzatanKriegerZ całym szacunkiem dla Ciebie i Twoich postów, które bardzo często są ciekawe, ale teraz, to ja jestem zawiedziony. Zastanówmy się wspólnie czy należy się obrona osobie, która ma głęboko z swym zadku zasady panujące na tym forum, "awięc" i nas wszystkich, osobie, która przyznała się do kradzieży jednej z książek założyciela tego forum? Zakładając, że to ona, czy osoba, która publicznie zadeklarowała zrzucenie wagi lub definitywne opuszczenie forum, a jak widać chyba niezbyt ta waga drgnęła, należy się obrona? 

Zapewne według niektórych tak, ok, szanuję to, ale taka obrona nic nie da, jak dla mnie to walenie głową w mur. Ona tu wróci z kolejnym multikontem i będzie odpowiadać Tobie, mnie i każdemu i każdej z nas, tym samym dalej na nas ostentacyjnie srać. Popłacze się komuś na komunikatorze, przeprosi znowu na FB, ok, minie tydzień, może dwa i dalej to samo. Zero wyciągania wniosków, zero nauki, przecież ona ciągnie kolejny rok ten sam kierunek na nie swój koszt i pewnie dalej ciągnąć będzie, ponieważ woli prowadzić tutaj krucjaty niż się uczyć, a i jak widać na filmiku sprawia jej to wielką przyjemność. Atencja w końcu musi być.

 

Podobno odróżnia nas ludzi od zwierząt bardziej rozwinięty umysł i przez to myślenie abstrakcyjne, czyli między innymi wyciąganie wniosków. W tym wypadku tego nie ma i raczej nie będzie, obwinianie świata w postaci facetów za swoje błędy i niemożność osiągnięcia czegoś w życiu przy jednoczesnym niewidzeniu w wyznawanej przez siebie ideologii niczego negatywnego, to jest dopiero słabe i to powoduje we mnie też wielki zawód, że ktoś chce tego i tej osoby bronić.

 

Mam wrażenie, że znowu dałeś się podejść i dałeś się nabrać na jej kobiece sztuczki. Prześpij się z tym i przemyśl to:)

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger Sorry ale nie zgadzam się z tym co napisałeś, ja mam prawo się bronić przed idiotką, która mi robi syf na chacie i tyle w temacie.

Może jeszcze ja mam być odpowiedzialny za to, że ktoś z uporem maniaka wkłada widelec do gniazdka :) 

Nikt jej tu nie chce, ona tego nie rozumie. Mamy problem i albo zrozumie albo musi się z tym liczyć.

 

Nie mogę odpowiadać za ludzi na forum ale wszyscy mają jej dosyć od Marka poprzez moderację po zwykłych userów.

4 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

była proszona o to, natomiast to a robienie sobie z kogoś pośmiewiska to dwie skrajnie różne rzeczy.

A ile razy ona robiła sobie tu pośmiewisko? Wiesz, ja rozumiem, że fajnie sobie poczytać forum, ale żebyś miał takie ładne i bez rozjebanych wątków to moderacja musiała kasować jej wpisy na zmianę o 1, 2, 3, 4, 5 czy 6 rano nie licząc tego ile razy syfiła w ciągu dnia. Pisanie głupawych wiadomości do Marka i robienie sobie jaj też jest spoko? I wiele innych, których już nie pamiętam rzeczy.

 

Nikt tu jej za niewinność tak nie skomentował, prosimy - odejdź i daj spokój ludziom. Tylko i aż tyle.

PS - przecież występując w tv czy internecie z imienia i nazwiska nie można liczyć na anonimowość a ona w przeciwieństwie do wielu na tym forum ze swoimi poglądami NIGDZIE się nie kryje.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, @SzatanKrieger iż nie jest mi dane wejść na Twój poziom, ale jak tak czytam i patrzę to chyba wolę byc zakompleksionym typkiem co mądruje do iPada. Napluć Tobie, a Ty, słońce kurczę świeci, ale chyba zaczyna padać. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Quo Vadis? napisał:

prosimy - odejdź i daj spokój ludziom. Tylko i aż tyle.

Jeżeli szanowna moderacja tak uważa to milknę.

Miłej szydery ;) i nie przeszkadzam w naśmiewaniu się z drugiego człowieka.

 

Czołem!

 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona jest głęboko zaburzona. Myśle że porywach swojego umysłu nawet do końca nie świadoma konsekwencji swoich aktywności. Myślę że poza borderem ma jeszcze swoistą psychozę maniakalną nakierowaną na mizoginie i patriarchat we wszystkich odcieniach. Myślę że nie powinno jej się traktować jako osoby zdrowej psychcznie. Ona ma swój świat. Potrzeba atencji sprawia że shitpostuje. Nasze polemiki i reakcje tylko podbudowują jej zakrzywiony obraz świata. Obraz który projektuje na rzeczywistość i z którym walczy.

 Widywałem różne wywiady. Także takie w których udzielający wywiadu z uśmiechem przytakiwał na wizje bycia zabitym. 

Zamiast walczyć z hydrą pozwólcie jej zdechnąć z głodu

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SzatanKrieger napisał:

wiem, że W aka (fit daria) może i jest zaburzona,

@SzatanKrieger ja się tutaj z Tobą zgadzam. Ale ani Ty ani forum, nie jest od tego aby wyciągać jak z jej własnych zaburzeń. Tylko specjaliści. Natomiast ona psuje nam krew, ona może, my mamy przyklepywać? Nie ma zgody na takie coś. Ile można tolerować jej błędy? Dawać szanse bez końca? To może na forum ma być drugi obieg? W wiadomościach prywatnych będziemy pisać co naprawdę myślimy, a oficjalnie będziemy głaskać się po kroczach? No kurwa, ni99a Please. 

@Fit Daria to taki babski Bonus BGC? Niby spoko, ale nie do końca. 

Edytowane przez zuckerfrei
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Quo Vadis?

Ale czy ja przesadzam?

 

No chcecie sobie bekę cisnąc z "forumowej koleżanki" i skoro jest to tu prawnie zalegalizowane to proszę bardzo tylko przyjmijcie na klatę konsekwencje, że was hejterzy podsumują bo taka jest kolej rzeczy. Sami im dajecie pożywkę w takich tematach, gdybym ja był nowym użytkownikiem forum i zobaczyłbym temat jak się naśmiewamy z jakieś babki to bym poszedł w trymiga stąd. Bo mnie takie podłe i niskie pobudki w zupełności nie interesują, dawno z czegoś takiego wyrosłem i po prostu nie chcę się taplać w niskich emocjach (energiach)

Sytuacja jest identyczna jak z nomenklaturą o młodych i starych duszach, młodsi czyli hejterzy zawsze będą szukać zaczepki w starszym bardziej doświadczonym (mam tu na myśli forum) i niestety ale polegamy na takich tematach.

 

Tym razem na mnie zaczyna się znów dokuczanie słowne i podważnie mnie samego tekstami typu :

11 minut temu, zuckerfrei napisał:

 iż nie jest mi dane wejść na Twój poziom,

Jeżeli ten mój legendarny poziom to nie dowalanie drugiemu człowiekowi z problemami to faktycznie jest to iście poziom boski, wręcz niemożliwy do osiągnięcia lvl.

 

I po raz kolejny tłumaczę, to iż ta dziewczyna robi syf i macie z nią od cholery roboty to jedna sprawa i ja doceniam waszą walkę z wiatrakami dzięki czemu jest tu porządnie, jednak drogą rewanżu naśmiewanie się z jej deficytów, problemów, ciała czy co tam jeszcze będziecie sobie jej oceniać to zupełnie inna sprawa kaloszy i dziwię się, że tego nie pojmujecie. Jest to słabe zachowanie i tylko tyle w mojej ocenie, nie trzeba do tego jakiś ideologi dokładać.

 

@zuckerfrei

Ja wiem, że kobiety potrafią cisnąć i gdyby tak kobieta powiedziała do Ciebie przy mnie takim tekstem o małym penisie czy coś to bym sam ją utemperował, drogą wyrównania tzw karmy :) zanim Ty byś to zrobił :D 

 

Wyraziłem swój pogląd i tyle, nie przeszkadzam, ponieważ zostałem poproszony o danie spokoju w tym temacie.

 

Pozdrawiam.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger

Osoba, ktora wyzywa nas publicznie na forum od bezmózgich mizoginów jest dla mnie bezmyślną, głupią osobą i mam głęboko w nosie co kto i jak do niej się odnosi skoro sama z nicku fit Daria wyzywała nas od skur.ys.ow.  Pamiętasz to?

 

Ja sobie nie życzę bo mam godność aby ktoś z tak chorą głową jak ona wyzywał nas, także i mnie od epitetów sugerujących, że jestem osobnikiem nienawidzącym kobiet. Nie przypominam sobie abym jakąś kobietę skrzywdził, a wręcz przeciwnie na codzień jestem bardzo uprzejmy i miły wobec pań i nie toleruje obrzucania mnie jak i wielu tu zgromadzonych mężczyzn g.wnem. Co to, to nie to. 

 

Porównywanie nas do awięca jest nie  miejscu, bo my jesteśmy by pomagać każdemu kto o pomoc na forum poprosi, a on żeby nakarmić swoje ego tysiącami lajków i komentarzy młodych ludzi, którym się nie ukształtował zdrowy,  dojrzały światopogląd.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LiderMen

 

Czy to nas usprawiedliwia w takim bądź razie do wyrównania się z jej poziomem? Może niech szacunek do innej jednostki ludzkiej choć raz zwycięży? Jak chcemy coś zmienić skoro nie świecimy przykładem, od kogo ona ma się nauczyć manier? Jeżeli uznamy, że jest tu jakaś elita to niestety ale polegliśmy, mogliśmy zupełnie inaczej rozegrać te video - merytorycznie. Zamiast tego zrobiliśmy sobie bekę jak najprostsza tłuszcza ludzka, popuściliśmy sobie lejce i teraz możemy liczyć na skutki w postaci:

- kolejnych multikont z jej strony

- wyśmiewania forum (Porobi screeny, jak ją potraktowaliśmy powysyła do swoich kontaktów i jeszcze będą dodatkowe problemy)

- zwrotu w postaci oceniania nas, bo skoro innych oceniamy to zwrot musi nastąpić, można by powiedzieć, że ja jestem po części tym zwrotem 

- gdybym nie miał po części racji byście tak żywiołowo nie komentowali. 

 

Róbcie co uważacie, jesteście dorośli, tylko gdy przyjdą konsekwencje to nie mówcie, że "A no zdradziłem bo wiesz no piwo wypiłem", trzeba być świadomym co się robi i się kontrolować.

Fit Daria z pewnością właśnie dostała swój zwrot w postaci waszych komentarzy, tylko pamiętajmy, że nienawiść rodzi nienawiść i tak długo to idzie aż ktoś tego domina nie przerwie.

 

Uciekam i pozdrawiam. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger A ona ma prawo wyzywać nas od skurwysynów, samczyków i mizoginów? Oczywiście że nie, ale i tak będzie to robić bo ma nas gdzieś i ma gdzieś nasze zasady.
 

Ale dałeś mi mimo wszystko do myślenia. Najbardziej bolesną dla niej rzeczą będzie zwyczajne, nie wchodzenie w interakcje oraz nie odpowiadanie i kasowanie jej wypowiedzi.
To będzie moim zdaniem najlepszy sposób na naszą feminazistkę. Pytanie tylko na ile to możliwe przy ilości multikont które zakłada?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, SzatanKrieger napisał:

zupełnie inaczej rozegrać te video - merytorycznie. Z

Ile razy Mosze Red ja miażdżył. Ile można. Była już tyle razy rozkładana i co? 

Niech typiara założy własne forum i tam szaleje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Reflux napisał:

A ona ma prawo wyzywać nas od skurwysynów, samczyków i mizoginów? Oczywiście że nie, ale i tak będzie to robić bo ma nas gdzieś i ma gdzieś nasze zasady.

Jeśli małe dziecko wyzywa się czy chcesz je rozwalić na łopatki?

Przecież jej obelgi przykładowo do mnie w ogóle nie trafiają, niech nazwie mnie jak chce i co z tego? Jest taka fajna przypowieść buddy, pozwólcie iż ją przytoczę:

 

Niewzruszony Budda

Budda zdawał się być niewzruszony obelgami, rzucanymi na niego przez gościa. Kiedy później uczniowie zapytali go o sekret jego pogody, powiedział:
– Wyobraźcie sobie, co by było, gdyby ktoś postawił przed wami ofiarę, a wy nie podnieślibyście jej, lub gdyby ktoś wysłał wam list, którego byście nie otworzyli; jego treść nie miałaby na was wpływu, nieprawdaż? Róbcie tak za każdym razem, gdy was lżą, a nie stracicie swej pogody.

Jedyny rodzaj godności, który jest prawdziwy, to ten, którego nie zdoła pomniejszyć brak szacunku innych. Nie pomniejszysz majestatu wodospadu Niagara, plując na niego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, zuckerfrei napisał:

Ile razy Mosze Red ja miażdżył. Ile można. Była już tyle razy rozkładana i co

Pewnie dalej niewiele by z tego wyniknęło i nic by nie zrozumiała, ale właśnie bez tych obelg odnośnie wyglądu byłoby widoczne gołym okiem kto ma przewagę intelektualną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.