Skocz do zawartości

Wywiad z pewną młodą polską feministką...


zuckerfrei

Rekomendowane odpowiedzi

Tzn widzę kaszalota i mam nie mowić, że to kaszalot? Bo nie mam kultury, obycia? To lepiej kłamać? To męskie forum, rubaszne, chamskie, z czarnym humorem. Tak męskie. Nie metroseksualne. 

Żeby ona była jeszcze sympatyczna, miła itd...

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to faktycznie jest @Fit Daria to mam takie przemyślenia:

 

1. Gdyby schudła, byłaby fajną dziewczyną - to odnośnie pisania w tym temacie. Życzę jej żeby schudła, sam wiem jakie jest to trudne.

 

2. Uważam że jest nieładnie, że ktoś krytykuje ją za wygląd. To nie jest godne nas. 

 

Natomiast rozumiem zdenerwowanie ludzi, których wolność Weronika wielokrotnie pogwałciła - wiem też ile mieliśmy (moderatorzy) pracy, ponieważ Weronika ignoruje nasze prośby o nie przychodzenie tutaj.

 

Rozumiem że ktoś miesiącami wyśmiewany, wyszydzany, może być wkurzony na kogoś, kto ma gdzieś cudze uczucia. Weronika była proszona wielokrotnie, by nas zostawić w spokoju, miała to gdzieś. Ile można wytrzymywać czyjąś agresję?

 

Weronika udostępniała moje książki w sieci - jest to kradzież mojej CIĘŻKIEJ, wieloletniej pracy.

 

Ja do Awięca, Szyderczego Hałasa i Kanistra nie chadzam. Nie chcą mnie tam, gardzą mną, więc nie chadzam tam, gdzie mnie nikt nie chce. Weronika mimo tego że nikt jej tu nie chce, nadal tu przychodzi.

 

Nie wiem jak nazwać takie zachowanie, brak godności, honoru? Klasy? Czy to już jakaś choroba?

 

Weronika po prostu zadaje ludziom ból - okrada ich z czasu, dobrego samopoczucia a mnie także z pieniędzy, mojej pracy. A teraz ja mam banować tych, którzy odreagowują swoje upokorzenie związane z osobą, która nimi gardzi? :)

 

Może mam jeszcze wszystkich wyrzucić, a osobą z setkami multikont na koncie zostawić? :) Wtedy będę dobry, jak Budda? ?

  • Like 9
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Marek Kotoński napisał:

Może mam jeszcze wszystkich wyrzucić, a osobą z setkami multikont na koncie zostawić? :) Wtedy będę dobry, jak Budda? ?

Wtedy @SzatanKrieger i @Fit Daria zostaną właścicielami forum i wydadzą jeszcze jeden ostatni Twoj Weekend. Czyli standard w dzisiejszym świecie. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nic nie pisać bo szkoda czasu na oczywiste oczywistości ale nie wiem czy ktoś zauważył, ale w drugiej połowie tego filmu jest część o incelach i jak przystało na "anatomię propagandy" jest to pieprz... propaganda. Autor nie "słucha" co udzielający mu wywiadu Mattan ale wtrąca sprzeczne i nieprawdziwe komentarze na temat inceli. Kłamstwa w stylu: "wielu mężczyzn obwinia za swój niedobrowolny celibat kobiety", co jest nieprawdą, albo że "nawet jeśli dziś są kobiety incele to nie są sprawcami przemocy". Nie żeby ten Mattan był obiektywny i święty bo on też swoje hamerykanskie 3 grosze musiał wtrącić, jak np. że inceldom to ideologia, wyznawana przez w większości młodych białych mężczyzn o, w domyśle, niskim statusie, którzy nawet popełniają akty przemocy w imię ideologii. Nawet jeśli chciał coś prawdziwego powiedzieć, to w większości są to fałszywe informacje, powiedziane w sposób tworzący fałszywy obraz zjawiska więc z definicji - kłamstwa.

 

Ode mnie ma łapę w dół na YT.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Marek Kotoński napisał:

Wtedy będę dobry, jak Budda? ?

Jeszcze zabrakło cytatów z Jezusa, Mahometa i bożka Mbekepme z Afryki. No niestety ale w życiu realnym nie wszystkei cytaty, mimo, że piękne mają zastosowanie.

 

21 minut temu, GentlemanCaveman napisał:

Zakładając tu konto wczoraj spodziewałem się jakiegoś poziomu wypowiedzi w danych tematach podejmowanych na tym forum, a tymczasem okazuje się, że ta "gęba" zadufanych w sobie prostackich jaskiniowców bez kultury itd. o jaką nieraz posądzają nas feministki nie jest tylko ich wymysłem,lecz zaczyna się przeistaczać w smutną prawdę.

O matko, bo się popłaczę. Jakbyś się wgłębił w temat wiedział byś kto faktycznie w tej potyczce oberwał.

 

23 minuty temu, GentlemanCaveman napisał:

Prostactwo z Was powychodzili Panowie to jedyne co przychodzi mi na myśl po Waszych wypowiedziach.

No. Uga, buga. Yyyy. Ide spać. Dobrej nocki bracia :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Marek Kotoński napisał:

Może mam jeszcze wszystkich wyrzucić, a osobą z setkami multikont na koncie zostawić? :) Wtedy będę dobry, jak Budda? ?

Nikt nie mówi, że masz ją zostawić bo jawnie łamała nieustannie regulamin na Twojej platformie, natomiast przyzwalanie na jawne dokuczanie komuś jest czymś negatywnym.

Jeśli chodzi o buddę to nie wiem czemu to tak napisałeś ale doskonale wiesz, że nie o to chodziło tylko by nie brać do siebie obelg.

 

23 minuty temu, Marek Kotoński napisał:

. Uważam że jest nieładnie, że ktoś krytykuje ją za wygląd. To nie jest godne nas. 

To nie jest godne żadnego normalnego człowieka.

23 minuty temu, Marek Kotoński napisał:

Nie wiem jak nazwać takie zachowanie, brak godności, honoru? Klasy? Czy to już jakaś choroba?

 

Dobre pytanie.

 

A ty @zuckerfrei byś był chory jak byś mi jakiegoś przystryczka nie zrobił co, któryś post co nie? 

Zawsze to samo, że gdy się nie zgadzamy to próbujesz mnie podważać i kąsać mikro agresyjnymi atakami - ciekawa strategia, tylko widzisz gdy ktoś nie ma argumentów to używa siły i w tym właśnie takich ataków, że niby nic ale jedno piórko wyciągnę aż zwierzę nagle spostrzega, że straciło wszystkie piórka.

Po prostu przestań jeśli byłbyś tak dobry ;) 

 

Teraz, Quo Vadis? napisał:

Jeszcze zabrakło cytatów z Jezusa, Mahometa i bożka Mbekepme z Afryki

Dziwne, że dopiero po moim poście prostackie ataki ustały, jakoś inny się przyglądali jak obrzuca się człowieka gównem.

Wstyd i tyle. 

 

Pozdrawiam.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Weronika

Bo bez problemu potrafię rozróżnić pewne rzeczy.

 

Pisałem miliard razy, że faktycznie nie powinnaś tu wchodzić bo łamałaś regulamin właściciela forum i jesteś tu nie chciana tak jak ja jestem nie chciany na netkobietach, jednak to jedna sprawa a czymś innym jest wyśmiewanie innego człowieka i robienie sobie z kogoś pośmiewiska. Bronię Cię bo tak się nie robi i pisałem do @zuckerfrei że jeżeli by go tak potraktowano to też bym stanął w jednym szeregu z nim. Jednak pan @zuckerfrei nie rozumie, że on się oburza wielce jak Pani mu powiedziała, że ma małego siusiaka ale gdy on zakłada temat i ciśnie sobie bekę to już tego nie widzi, że jest to zachowanie nie godne, po prostu hipokryzja i tyle :) 

 

Kończę bo zaczynam pracę wcześnie rano, dobranoc wszystkim.

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger najcześciej nie odpisujesz na zadane moje pytania... Przemilczasz je, wchodzisz na inny tor, wtedy w moim małym zakompleksionym serduszku rodzi się głosik: czy on nie ma argumentów dlaczego nie komentuje? Przeciez czarno na białym napisane. WTF? 

 

5 minut temu, Weronika napisał:

Serio mi się nie chce.

Bo to jest dno i 3 metry mułu. 

 

Ale odniosę się do kilku spraw

Podobnie jak @SzatanKrieger we wcześniejszym wpisie: niby "nie chcem, alem muszem". 

Ja nigdy sie nie oburzałem, że kobieta tak mi powiedziała. Skąd to Ci przyszło do głowy? Ze swojej miarki? Czarnuchu, proszę Cię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuckerfrei

Też nie odpisałeś, na to iż mnie atakujesz mikro agresyjnymi atakami i co? Pozwól, że użyję Twojej wypowiedzi jako mojej.

1 minutę temu, zuckerfrei napisał:

Przemilczasz je, wchodzisz na inny tor, wtedy w moim małym zakompleksionym serduszku rodzi się głosik: czy on nie ma argumentów dlaczego nie komentuje? Przeciez czarno na białym napisane. WTF? 

Lecę spać, bez odbioru. Jak pisałem, róbcie co chcecie, macie własne umysły i ośrodki moralności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Weronika napisał:

Do pewnych ludzi stąc już coś niecoś doszło i to jest mój sukces.

A, że do większości nigdy nie dojdzie to nic nie zrobię ;) 

@Weronika , a czy Ty jesteś otwarta na argumenty innych, czy uznajesz swój pogląd jako nieomylny? Pytam całkiem poważnie. Zastanawia mnie na ile jesteś otwartym człowiekiem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.