Skocz do zawartości

Wywiad z pewną młodą polską feministką...


zuckerfrei

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tylko chciałbym przypomnieć, że:

W dniu 16.07.2018 o 21:07, Fit Daria napisał:

Sprawa jest prosta jak się mi nie uda w ciągu 10 miesięcy nie uda schudnąć 40 kg to się z Wami ewidentnie pożegnam. 

W dniu 16.07.2018 o 21:07, Fit Daria napisał:

Więc to końca maja 2019 chce ważyć 80 kg. 

Kobieta zmienną jest ;)

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, alicja95 napisał:

A dla mnie szacunek, najważniejsze to wyrażać swoje zdanie, nawet jak reszta myśli inaczej

Dziękuję i pozwól, że odpowiem Tobie zwrotką z pewnej fajnej piosenki:

 

For what is a man, what has he got? 
If not himself, then he has naught 
To say the things he truly feels 
And not the words of one who kneels 
The record shows I took the blows 
And did it my way 
 

Kim jest człowiek, co on ma?

Jeśli nie siebie, wtedy nie ma nic

Mówić słowa, które prawdziwie czuje

A nie słowa kogoś kto klęka

Zapis pokazuje, że przyjąłem ciosy

I zrobiłem to po swojemu.

 

luźne tłumaczenie aka @SzatanKrieger ??

 

Dobra wracam do pracy.

 

Zdrówka wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger wszystko bardzo fajnie na poziomie teoretycznym i humanistycznym, ale w praktyce, buddyjska postawa gdy wróg u bram, nie działa. Albo giniesz albo organizujesz ruch oporu i niszczysz najeźdzcę. Jasne że fajniej byłoby się odnieść merytorycznie. Ale pewnie nie tylko ja już przestałem liczyć ile to razy miało w dyskusji z Weronką miejsce. Nigdy, przenigdy żadne argumenty czy liczby do niej nie trafiały. Poziom dyskusji z nią jest jak w modelu:

- w czasie wojny zginęło najwięcej Żydów, Polaków i Rosjan

- co się czepiasz żydów? Antysemita! Mizogin!

 

Raczej jest tak, że niektórzy, wypowiadając bardzo osobiste treści, po prostu poprawnie identyfikują z czym mają do czynienia i starają się odpowiedzieć siłą maksymalnego ognia. Bo masz do czynienia z neobolszewickim wrogiem. Tak, z wrogiem. I z neobolszewią płciową, wspierającą segregację, mizoandrię, seksizm, pod płaszczykiem likwidowania różnic i równości. Powie Ci taka głodny kawałek i już się będziesz cieszył z jej aprobaty a to jest tylko emanacja relacji: niewolnik (cukierek w nagrodę) - pan. Masz być istotą drugiej kategorii, bronisz moralnością i humanizmem czegoś, co u samych fundamentów jest bezpardonowo antyhumanistyczne. Według niej jesteś przemocowym opresjonistą, wrogiem klasowym i płciowym i takm pozostaniesz. Dla niej, Twoje miejsce jest w obozie pracy, w kamieniołomach albo w więzieniach dla mężczyzn z racji posiadania penisa. Może dostaniesz kennkartę, ale wara od miejsc siedzących w tramwaju, bo te są "nur fur Frauen". A potem będziesz żyć w podstawionej, obłudnej i zakłamanej, wykreowanej fałszywej rzeczywistości, żeby w pocie czoła, codziennie zmywać poczucie winy z faktu bycia mężczyzną. Powiesz wówczas - "mnie to nie dotyczy"?

 

I skoro posiłkujemy się cudzesami, to masz tu kawałek Niemollera:

 

Kiedy naziści przyszli po komunistów, milczałem,
nie byłem komunistą.
Kiedy zamknęli socjaldemokratów, milczałem,
nie byłem socjaldemokratą.
Kiedy przyszli po związkowców, nie protestowałem,
nie byłem związkowcem.
Kiedy przyszli po Żydów, milczałem,
nie byłem Żydem.
Kiedy przyszli po mnie, nie było już nikogo, kto mógłby zaprotestować.

  • Like 10
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Daria sama jesteś antykobieca. W końcu 99% kobiet to dla Ciebie mizoginki. Normalne feministki to mizoginki.  Ty zaś jesteś transfobką.

System jest lepszy niż ten z twojej głowy. Bo w Twojej głowie liczysz sie ty. Reszta to prostytutki ktorym wmawiasz pokrzywdzenie, kobiety lubiące sie podobać mężczyznom aka mizoginki, którym wmawiasz pokrzywdzenie. I samcy którym wmawiasz en masse sprowadzanie kobiet do dmuchanych lal.

 

Całe szczęście że jesteś słaba. Bo jeszcze byś została dyktatorem

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z feministkami trzeba jechać równo i nie ważne czy ciśnie się po logicę czy po wyglądzie. Daria dostała masę logicznych argumentów i badań naukowych pokazujących absurd feminizmu. Nie pomogło. To trzeba wejść na to, co działa bardziej, czyli wygląd i emocje. 

 

Takie osoby same nie potrafią stworzyć normalnych relacji i innym nie dają. Tylko ryją mózgi normalnym dziewczynom, które będą przez to spaczone i nieszczęśliwe. Tak to się kończy. Moja rodzina rozpadła się przez feminizm i przez takie kurwy jak ta szanowna madame wychowywałem się bez ojca ze wszystkimi tego konsekwencjami. I odkręcać to będę jeszcze przez lata. Dlatego nie obchodzi mnie, że ktoś się burzy, że nieładnie tak mówić. 

 

Jak masz karaluchy albo szczury w domu to z nimi rozmawiasz, cytujesz Budde i proroków itd? Czy może napierdalasz kapciem i chemią aż znikną na zawsze? Te karaluchy i szczury mogą zarazić ci członków rodziny ale co tam, najważniejsze, że jest tolerancyjnie i druga strona może się realizować. Teoria teorią, a życie życiem.

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Marek Kotoński napisał:

Weronika ignoruje nasze prośby o nie przychodzenie tutaj.

 

Rozumiem że ktoś miesiącami wyśmiewany, wyszydzany, może być wkurzony na kogoś, kto ma gdzieś cudze uczucia. Weronika była proszona wielokrotnie, by nas zostawić w spokoju, miała to gdzieś. Ile można wytrzymywać czyjąś agresję?

9 godzin temu, zuckerfrei napisał:

My tu jej nie chcemy. Powtarzam: była proszona, upominana, i tak to trwało... Basta. Wynocha

W jej szaleństwie jest metoda. Wie, że jak się pojawi, i napisze kilka mniej lub bardziej uszczypliwych tekstów, to zaraz poleje się hejt. Więc będzie można pokazać "na zewnątrz", jakie to forum zjebane, jakie to mizoginy tu siedzą. Syf, ciemnota i indolencja umysłowa. I o to właśnie chodzi. A tego, że jest to spowodowane tonami wcześniejszych prowokacji, nikt już nie będzie pamiętał, ani tym bardziej szukał.

Czysta robota.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważcie, że ona sama ma obsesję na punkcie cudzego wyglądu - niemal każda jej tyrada sprowadza się do narzekania na temat tego, jakie to straszne, gdy kobieta jest atrakcyjna, bo nagle staje się mitycznym obiektem seksualnym i jej jedyną wartością jest wygląd. 

 

Droga Dario vel Weroniko. Popracuj nad sobą, dołącz do grona atrakcyjnych ludzi i sama zobaczysz, jakie to zajebiste uczucie, gdy podobasz się innym. Serio. To nie jest opresja. Każdy z nas ma w sobie odrobinę próżności, każdy lubi komplementy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już jej nie będę dokuczał, zobaczyłem wszystko co musiałem. Rozmowa z nią to strata czasu a ja swój cenię więc od tej pory nie mam zamiaru odpowiadać na jej emocjonalno-ideologiczne wyrzygi.

@Libertyn Nie przejmuj się, w innym temacie już mówiłem jak się to skończy, pieniądze, cierpliwość rodziny a nawet pomoc dziadka kiedyś się skończą.
Wtedy szambo wybije, a gdy szambo wybija kończą się ideologie a zaczyna się prawdziwe życie.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

20 minut temu, Fikaa napisał:

Ale dla mnie kobiecość to niezależność, siła, charyzma, empatia. 

Aha. Ty nie masz żadnej z tych cech.

7 minut temu, iry napisał:

Droga Dario vel Weroniko. Popracuj nad sobą, dołącz do grona atrakcyjnych ludzi i sama zobaczysz, jakie to zajebiste uczucie, gdy podobasz się innym. Serio. To nie jest opresja. Każdy z nas ma w sobie odrobinę próżności, każdy lubi komplementy.

Ona nienawidzi myśli że komuś sie może podobać. To jej charakter ma się podobać. A ten nie jest możliwy do polubienia

3 minuty temu, Reflux napisał:


Wtedy szambo wybije, a gdy szambo wybija kończą się ideologie a zaczyna się prawdziwe życie.

Na koszt podatnika obawiam się

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak dla was ale dokuczanie komuś jest nie godne według mnie i prostackie a to, że ona sobie nic nie robi z obietnic, które dała czy też notorycznie łamie regulamin to już w mojej ocenie osobna kwestia. 

 

@Rnext

Ja sie z Tobą w pełni zgadzam i mam identyczny pogląd co Ty, obydwoje wiemy iż to się skończy tak jak opisałeś łącznie z fizyczną likwidacją czy sterylizacją co nie zmienia faktu, że pociskanie komuś jest słabe i jak podkreślam - w mojej ocenie.

 

3 godziny temu, Rnext napisał:

Nigdy, przenigdy żadne argumenty czy liczby do niej nie trafiały

Nie byłbym taki pewny tego :)

 

Godzinę temu, Quo Vadis? napisał:

widzisz @SzatanKrieger Ty ją bronisz, ja muszę banować któryś raz dziś z kolei. I tak to można se merytorycznie porozmawiać jak ze ścianą.

Bronię jej jako obiektu drwin i jako człowieka a nie bronię jej pod względem, tego iż się wprasza tu na chama mimo iż właściciel sobie nie życzy jej obecności na tej platformie.

Zrozumcie, że ja sie nie kieruje emocjami czy lubię/nie lubię. 

Wyraziłem jasno swoje zdanie, że dokuczanie masowe na danej jednostce jest upokarzające dla obydwóch stron.

 

Tylko tyle i aż tyle.

 

@zuckerfrei

 

W banie chodziło mi o to, że jeśli takowego dostała to nie powinna tu wchodzić i robić ambaras. Podałem dla jasności przykład, że jeśli ja bym dostał to przecież bym nie wchodził oknem tam gdzie mnie nie chcą i zasugerowałem jej to samo.

Aż dziwnę, że muszę to tłumaczyć.

 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Libertyn napisał:

Na koszt podatnika obawiam się

Też tak myślę po zakończeniu sponsoringu przez rodzinę nastąpi najprawdopodobniej szybka wpadka z jakimś białorycerskim lewakiem i alimenty, 500+ i inne socjale i będzie życie na koszt nas wszystkich.

 

Ewentualnie powrót do dawnej profesji, bo przecież 5 lat studiów, każdy rok na innym kierunku to nie kwalifikacje zawodowe. 

 

Godzinę temu, Libertyn napisał:

Ona nienawidzi myśli że komuś sie może podobać. To jej charakter ma się podobać. A ten nie jest możliwy do polubienia

I tu się mylisz ona nienawidzi tego, że nie jest w stanie doprowadzić się do stanu, w którym będzie się komuś podobać, za swoją nieudolność obwinia system/ patriarchat/ mizoginów najczęściej wyimaginowanych i odreagowuje bezradność wobec samej siebie toksycznym spamem w internecie.

 

Godzinę temu, Libertyn napisał:

Aha. Ty nie masz żadnej z tych cech.

Najgorsze jest to, że nic nie robi aby, aby te cechy wypracować i nigdy nie zrobi w mojej ocenie. 

 

Najzabawniejsze jest to, że przychodzi wyżywać się w miejscu gdzie 99% osób, które piszą:

 

- jest niezależna ponieważ posiada jakieś umiejętności, za które bierze pieniądze 

 

- ma siłę, lub stara się ją zbudować (w zasadzie różne jej formy psychiczna/ fizyczna itd.)

 

- ma empatię dla innych, dla tego ludzie przychodzą tu po radę, a inni pomagają dzieląc się radą i doświadczeniem

 

- niektórzy tu mają charyzmę, to nie jest cecha powszechnie występująca i można ją wypracować w bardzo ograniczonym zakresie

 

I przychodzi w miejsce gdzie ludzie mają te cechy, którymi według niej powinna charakteryzować się nowoczesna kobieta, którymi ona sam się nie charakteryzuje w najmniejszym stopniu i ma ból dupy, że ludzie, którzy te cechy posiadają to nie są nowoczesne kobiety, tylko samoświadomi mężczyźni o dość klasycznych poglądach.

 

Jak oni śmieli ci mizogini, to kobiety powinny takie być ;)  

 

 

 

 

  • Like 8
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest Wiktoria, nie Weronika. I tak, mogę potwierdzić, że to Fit Daria/Sara tak na 99,999%. Jako, że wiem, że Daria/Sara to Wiktoria P. (sama się do tego nawet przyznała), zgadza się także pochodzenie z Warszawy, mniej więcej aparycja (do której nic nie mam, ale Daria sama pisała, że mam nadwagę, więc wygląd pasuje) i przede wszystkim styl wypowiedzi, charakterystyczny dla Wiktorii.

 

Wiecie dlaczego ona ostatnio wróciła na forum? Bo na Facebooku dostała bana ze 4 razy w ostatnim czasie. Ona cały czas gdzieś pisze. Waliła masę komentarzy na Świadomość Związków, jak strona miała jakąś przerwę, czy tam znudziło jej się, to przyszła pisać pod różnymi nickami na Braciach Samcach, jak dostała parę banów, poleciała na SamiecWeb, jak stamtąd wyleciała, poszła na FB, jak tam była banowana, to wróciła tu na forum. I tak w kółko.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger ja wiem, że Ty jesteś dobry, szczery chłopak, jedynie o przewrotnym nicku. Rozumiem Twoje intencje i też bym wolał, żebyśmy tutaj tulili gąski, karmili bezdomne kotki i nawracali zagubione feministki. Tylko, że żarty się skończyły i wyczerpały się sposoby pokojowych pertraktacji, bo one są odbierane wyłącznie jako słabość i uległość i sięganie po rękę mając już w dłoni palec, by za chwilę obudzić się bez głowy i jajec. Dlatego czasem komuś puszczą nerwy i taktycznie zrzuci napalm. Jeśli ktoś wypowiada wojnę, musi się liczyć z maksymalną siłą odpowiedzi a nie z kurtuazją jego ofiary. Bo najpierw jest "korytarz" a potem palenie w piecach. Tu już nie ma miejsca na szlachetne i honorowe reguły walki. Czy ktoś z chamem wygrał po rycersku? Bo zwycięstwa moralne są obsiane pomnikami upamiętniającymi honor i heroizm po całej Europie. W ramach jakichś rocznic, nawet ktoś odda salwę albo kwiatki przyniesie. A wdowy i tak zapłodnią zwycięzcy. 

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszy mnie fakt, że ten czas, który poświęca na spamowanie internetu mogłaby poświęcić na trening, jakieś warsztaty na temat odżywiania i zdobycie kwalifikacji pozwalające podwyższyć swój status społeczno-materialny. To zamknęło by ogromną ilość kompleksów i wypaczeń w jej głowie. Dość szybko zauważyłaby, że zaczyna się jej żyć lepiej i przyjemniej, ale lepiej pójść na Marsz Szmat, posłuchać Kazi Szczuki albo Środy, one na pewno pomogą ogarnąć życie. Same takie szczęśliwe i spełnione. Ciekawe co będzie jak Soros cofnie granty, albo w końcu wykituje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Marek Kotoński napisał:

Przypominam że Jezus wygnał kupców ze świątyni, a Budda wyrzucił za burtę mordercę na statku jak głoszą legendy... gdyby byli na forum, z braku możliwości fizycznej ekspresji prawdopodobnie także by jechali po Wiktorii ?

Czyli kto mówi Wiktorii prawdę prosto w twarz, a raczej pisze prosto w monitor, spełnia miły ludziom i Bogu uczynek? ?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Mosze Red napisał:

Wzywam brata @XYZ ponieważ jest świetny w profilowaniu. 

 

Czekam ze zniecierpliwieniem na profil psychologiczny tej młodej "damy". 

Nie wiem co gadała, bo mnie to nie obchodzi. 

 

Jako kobieta z nadwagą popełnia kardynalny błąd! Poziome paski na bluzce wcale jej nie wyszczuplają.

Wlosy rozgarniete na boki odsłaniające czoło uzurpują wrażenie inteligentki i sami zdecydujecie czy to manipulacja czy może prawda? 

 

Nadwaga pochodzi zapewne z nadmiaru łakoci, które podsuwala nieszczęśliwa matka wojujaca z gatunkiem męskim - czy to w pracy, czy w życiu prywatnym... nieistotne. Córka kopiuje te zachowania i uzewnetrznia w formie ideologii. 

 

Czymś się trzeba zająć, gdy nikt nie zajmuje się Tobą... ?

  • Like 5
  • Dzięki 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.