Skocz do zawartości

Wywiad z pewną młodą polską feministką...


zuckerfrei

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, deomi napisał:

aczkolwiek bardzo kulturalnie, nie robiąc żadnych osobistych wycieczek.

Nie kłam, było chamstwo, było osobiste wycieczki, były epitety z jej strony wielokrotnie.

 

17 minut temu, deomi napisał:

Poza tym dlaczego tak bardzo bierzecie sobie jej poglądy/opinie do siebie.

Nie bierzemy sobie jej poglądów do siebie, jak można brać do siebie poglądy kogoś kto nie ma pojęcia o czym pisze?

 

Bierzemy do siebie jej zachowanie wobec nas, chamstwo i niezdolność zachowania podstawowych norm społecznych. I to że wraca tutaj wbrew woli właściciela, mimo iż została wielokrotnie wyproszona.

 

17 minut temu, deomi napisał:

Czy nie możecie być ponad to?

Dalej robisz to samo. Zachowujecie się jak gówniarzeria, a my mamy być ponad to, nie bądź śmieszna. Czyli jej wolno wszystko, a my mamy znosić jej karygodne zachowanie, bo do tego prowadzi twoje "być ponad to", jest to zwykła manipulacja z twojej strony i nic więcej. 

 

Jak ktoś rażąco nie przestrzega norm społecznych, to spotyka go ostracyzm, bardzo proste i bardzo społecznie zdrowe. 

 

17 minut temu, deomi napisał:

I nie zgodzę się z Tobą iż jest to domena kobiet.

Oczywiście że jest to domena kobiet, ponieważ jak pokazują badania i statystyki zarówno manipulacja jak i przemoc psychiczna są domenami kobiet.

 

Nie twierdzę, że u mężczyzn to nie występuje, ale twierdzę, ze występuje rzadziej i w mniejszym natężeniu. 

 

 

Teraz dam ci przykład podwójnych standardów, gdzieś na forum były wstawione wczoraj lub przedwczoraj dwa filmiki. Jeden jak więźniowie witali gościa, który zabił 10 letnie dziecko, wyzwiska, pogarda, kompletny ostracyzm, a mówimy tutaj o nizinach społecznych, które mimo że są nizinami w tak rażących sprawach potrafią dokonać rozróżnienia. Trzeba go będzie izolować od innych więźniów.

 

Ktoś wstawił film z tzw. matką Madzi, która opowiada jak fajnie jest w więzieniu i jakie miłe są dla niej współwięźniarki. Czyli akceptacja dla dzieciobójczyni wśród osób tej samej płci. Ona z innymi więźniarkami gra w gry planszowe, ogląda tv i trzyma sztamę. 

 

To są takie rażące przykłady, ale wystarczy popatrzeć na różnych forach w sieci jak się zachowujecie. Była sprawa gdzie ojciec nagrał jak matka znęca się nad dzieckiem fizycznie, to był zły ojciec bo nagrał, a ona może miała kiepski dzień, kobieta ma prawo się zdenerwować bla bla bla .....

 

 

  • Like 8
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PIGUŁKA No właśnie: broniła.

Powiem tak, kilka razy zdarzyło się, że przeczytałam te ściany tekstu argumentów Dari z chłopakami w jakimś temacie. I z całym moim obiektywizmem ( bo nie mam jakiś większych sympatii ani do Dari ani do tamtych chłopaków) uważam że Panowie byli w stosunku do niej dużo bardziej agresywni.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, deomi napisał:

Z grubsza

Beka z typiary.  

 

 

Te deomi czy ja narzucam się innym, chcę sławy i mam ciśnienie na szkło?  

 

Przecież gdybyś czytała uważnie wątek - to napisałem łysy chuj. 

 

 

To tak ja napiszę daj tam komuś dupy, a dałaś nawet był o tym temat... z czym do ludzi? 

11 godzin temu, Taboo napisał:

Dlatego dziwią mnie komentarze "ona nas obraża, nie chcemy jej tutaj a cały czas wraca" gdzie sami się do tego przyczyniacie dając jej atencję.

Ale my to wiemy i teraz to my się dobrze bawimy... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mosze Red Daria zakładała temat. I zaraz po tym kilka/ naście wpisów jaka to ona nie jest głupia, gruba, beznadziejna...

 

Ciężko mi teraz poprzeć się jakimiś dowodami, skoro cała jej twórczość została usunięta ? 

A Wy pałacie do niej wybitną antypatią, a w emocjach ciężko o obiektywizm.

Uważam że Daria ma swoje za uszami, aczkolwiek niektóre obelgi z tego tematu są wg. mnie sporym przegięciem.

Chętnie też zobaczyłabym screen jej wypowiedzi, kiedy ona kogoś personalnie obrażała. Bo nigdy nie widziałam?

 

50 minut temu, Mosze Red napisał:

Teraz dam ci przykład podwójnych standardów, gdzieś na forum były wstawione wczoraj lub przedwczoraj dwa filmiki. Jeden jak więźniowie witali gościa, który zabił 10 letnie dziecko, wyzwiska, pogarda, kompletny ostracyzm, a mówimy tutaj o nizinach społecznych, które mimo że są nizinami w tak rażących sprawach potrafią dokonać rozróżnienia.

 

Ktoś wstawił film z tzw. matką Madzi, która opowiada jak fajnie jest w więzieniu i jakie miłe są dla niej współwięźniarki. Czyli akceptacja dla dzieciobójczyni wśród osób tej samej płci.

Z tego można wyciągnąć różne wnioski.

 

50 minut temu, Mosze Red napisał:

To są takie rażące przykłady, ale wystarczy popatrzeć na różnych forach w sieci jak się zachowujecie. Była sprawa gdzie ojciec nagrał jak matka znęca się nad dzieckiem fizycznie, to był zły ojciec bo nagrał, a ona może miała kiepski dzień, kobieta ma prawo się zdenerwować bla bla bla .....

Zgadzam się i odwrotnie. Często też facetów w różnych sytuacjach się usprawiedliwia, bo np. to facet i takie ma popędy. 

Niesprawiedliwości dotykają obu płci.

 

@PIGUŁKA Ale to nie jest łapanie za słówka, wg MOICH obserwacji właśnie tak było.

 

@zuckerfrei Ale jest różnica kiedy 40-50 paroletni facet sam o sobie napisze "łysy chuj" w ramach pokazania dystansu do siebie,

a kiedy grupa anonimowych facetów, pisze do młodej kobiety w wieku produkcyjnym, że jest kaszalotem.

Wyobrażasz sobie taką sytuacje in real?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PIGUŁKA Wg. mnie ona oceniała zjawiska występujące na polach damsko-męskich, Panowie stąd, zaś, jej prywatną osobę. 

 

Ale przyznaje, że nie czytałam wszystkiego, i nie wiem kto tak naprawdę zaczął. (Ale zaczął bitwę na wyzwiska, a nie na argumenty w temacie sporu)

Piszę tylko jakie są moje odczucia po przeczytaniu kilku tematów z jej udziałem oraz dzisiejszego wyglądowego linczu ? 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi Gdybyś przeczytała cały wątek... dokładnie. 

 

Zgodzę się z Tobą, że uwagi odnośnie jej wyglądu są niepotrzebne i niskich lotów, pisałam o tym wcześniej. Natomiast te o jej zaślepieniu, braku logiki i przekonaniu o nieomylności już jak najbardziej wskazane.

 

Nie wiem, nie czytałam, ale się wypowiem? Po co? Dla zasady? Jak traktować poważnie to co piszesz?

 

Odpuszczam dalszą dyskusję.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, deomi napisał:

 

@Mosze Red Daria zakładała temat. I zaraz po tym kilka/ naście wpisów jaka to ona nie jest głupia, gruba, beznadziejna.

 

No więc właśnie. 

 

Czym się kieruje ktoś przychodzący nieproszony we wrogie sobie miejsce, by poruszać tematy o których z góry wiadomo, że wywołają sprzeciw? 

To nie jest klub przedszkolanek, nie wszyscy ważą słowa, wiadomo od dawna jaką formę przybierają tutaj niektóre dyskusje. 

 

Dla mnie to czysty psychiczny masochizm połączony z ogromnymi problemami emocjonalnymi. 

Ona się tym żywi, czerpie jakąś dziwną przyjemność. Ciągle wraca.

 

Nie ma żadnej misji, jest zaspokajanie własnych, wypaczonych potrzeb.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PIGUŁKA Czytałam, ale nie wszystkie jej archiwalne wypowiedzi, bo nie sposób było to zrobić, przy tempie jej wypowiedzi.

 

Natomiast w tych tematach które przeczytałam, Panowie wykazywali się dużo większą agresywnością z stosunku do niej niż ona do nich.

Podejmowała ciekawe tematy można się było wymieniać argumentami, bez osobistych wycieczek.

13 minut temu, PIGUŁKA napisał:

o jej zaślepieniu, braku logiki i przekonaniu o nieomylności już jak najbardziej wskazane.

 

 

Właściwie to pasuje to każdego z Was po trochu ( do mnie zapewne też;) 

 

@Yolo Oczekuje tego co każdy, akceptacji i zrozumienia jej sytuacji. 

Za każdym razem liczy, że kolejnym razem się uda i jej argumenty Was przekonają.

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, PIGUŁKA napisał:

Natomiast te o jej zaślepieniu, braku logiki i przekonaniu o nieomylności już jak najbardziej wskazane.

Przypomniało mi to co mój dziadek zwykł mawiać o takich kobietach, ale pozwolę sobie tego nie zacytować, bo bym może dostał przez to warna.

 

2 minuty temu, Yolo napisał:

Dla mnie to czysty psychiczny masochizm połączony z ogromnymi problemami emocjonalnymi.

To niech @Fit Daria pójdzie sobie do Sekuły, bo on zdaję się że lubi takie zabawy ?

 

4 minuty temu, deomi napisał:

Panowie wykazywali się dużo większą agresywnością z stosunku do niej niż ona do nich.

@deomi

Czasem bywa tak że najlepszą obroną przed chamstwem jest atak.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, deomi napisał:

@Yolo Oczekuje tego co każdy, akceptacji i zrozumienia jej sytuacji. 

Za każdym razem liczy, że kolejnym razem się uda i jej argumenty Was przekonają.

Tutaj? Z taką debilną ideologią, która niejednemu wywróciła życie do góry nogami?

 

Powodzenia. Don Kichot w spódnicy.

O, pardonne moi. W spodniach.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi To załóż sobie forum I tam siedź z Daria, widzę że się dogadacie.

Poza tym sorry memory ale od kiedy to kobieta na męskim forum będzie próbować się rządzić?

 

Samcy jej nie chcą, chcesz to możesz nawet ja do domu przyjąć i dokarmiac czy wyposażać ale od forum z daleka.

Edytowane przez Quo Vadis?
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, deomi napisał:

nie wiem czy zauważyliście, że ona często pisała o tym samym o czym Wy, i to niejednokrotnie.

Nie. 

Nie da się zauważyć treści, nie czytając czyichś postów. A do czytania zniechęca skutecznie sama autorka.

 

Nie wchodzę z tym człowiekiem w polemikę, nie czytam.

Niczego nowego tam nie znajdę poza górnolotnymi wizjami w sytuacji, gdy jej życie osobiste leży i kwiczy.

Podziękuję.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę się jakby ktoś A ZWŁASZCZA Daria nie zrozumiała, ten wątek i te wypowiedzi oznaczają jedno.

NIKT nie chce Cię tutaj widzieć, z różnych powodów, choć RAZ w swoim życiu uszanuj czyjeś zdanie.

NIE LOGUJ SIĘ tutaj, nie wchodź, nie spamuj, nie wkurwiaj. Mamy Cię wszyscy dosyć.

 

A jak któraś jest taka mądra i wielka obrończyni, to droga wolna twórzcie sobie forum i elo.

Nie wiem jak można przytaczać tak z dupy argumenty jak "bądźcie ponad tym".

A może Ty jeden z drugą bądźcie ponad tym i się zajmijcie Darią jak taka biedna.

 

Opłaćcie psychologa, psychiatrę, zawoźcie na spotkania, utrzymujcie.

Zobaczymy jak szybko Wasza miłość oraz dobroć się skończy.

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi tłumaczę ostatni raz, jak dziecku.

 

Gdybyś przebywała w restauracji, barze i cały czas przychodziłby ktoś namolny do twojego stolika i gadał coś czego nie masz chęci słuchać, to na początku prosisz taką osobę o zmianę stolika.

 

Jak nie skutkuje to wołasz ochronę i ochrona wyprowadza natręta z lokalu.

 

Jak natręt powraca to kończy się tak, że właściciel lokalu daje mu zakaz wstępu za dręczenie innych gości.

 

Jak to nie pomaga i natręt wpycha się do lokalu na siłę to właściciel dzwoni po policję i później wyciąga konsekwencje prawne wobec natręta, bo ten niszczy jego biznes. Ewentualnie jak jest bardziej krewki, to mówi ochroniarzom żeby załatwili sprawę i biorą delikwenta za bar i robią zdrowy wpierdol. 

 

To sobie wyobraź, że po każdym wpisie Darii o wyproszenie jej prosi 30 - 40 osób tyle raportów przychodzi do panelu moderacyjnego.

 

Ona jest takim niechcianym natrętem, który wkurwia gości, ochronę i psuje biznes właścicielowi. 

 

 

  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już bardziej łopatologicznie jak wyżej wytłumaczyć to się nie da.

@deomi To nie rób tego, bo gdyby ona umiała się zachować a miała tylko odmienne poglądy to nikt by jej nie wyrzucał.

Niestety jak ktoś się zachowuje jak świnia, to nic dziwnego, że się tak kogoś traktuje jak ktoś się zachowuje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, deomi napisał:

tylko uważam, że udostępnianie jej prawdziwych danych i wizerunku oraz komentarze z tym związane są wysoce nie na miejscu.

A to że nielegalnie udostępniła książki Marka, to twoim zdaniem jest na miejscu?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.