Skocz do zawartości

Wywiad z pewną młodą polską feministką...


zuckerfrei

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, deomi napisał:

tylko uważam, że udostępnianie jej prawdziwych danych i wizerunku oraz komentarze z tym związane są wysoce nie na miejscu

Swoje prawdziwe dane sama ujawniła.

 

Wywiadu udzieliła, jest w domenie publicznej więc ktoś go wstawił, normalne. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PattonOczywiście, że nie.

Pisałam, że powinna oddać pieniądze i to z zadośćuczynieniem.

 

@Mosze Red

 Ale ktoś potwierdził, że to ona, powiązał jej nick z forum z jej prawdziwym wizerunkiem.

Chyba, że zrobił to celowo za aprobatą Darii. Nie wiem.

Nie mniej nawet jeśli, to obowiązuje jakaś tam kultura wypowiedzi.

"A wszystko to przez jedną brzydką, grubą byłą prostytutkę. Smutne... :("

Wyobraź sobie np analogiczną wypowiedź skierowaną do Marka po publikacji jakiegoś tam wideo. 

 

 
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deomi jestem jeszcze grubo przed 40.

 

*********************************************************************

 

 

O co mi chodzi? 

 

Na każdy atak odpowiadam bardziej, naplujesz na mnie, oddam z liścia, uderzysz mnie z liscia, dostaniesz w monetę na ryj itd...

Ja nie nadstawiam policzka, Daria ma tam jakiś orzeszek w głowie, dostawała szanse (sam byłem za tym aby została legalnie na forum) i co ona zrobiła? Kogo wy bronicie? Bo kobieta, bo nadwaga, bo coś tam. A co mnie to kurwa obchodzi. Chyba wszyscy się zgodzą ze każdy z nas jest kowalem własnego losu. No tak czy nie..... Bez żadnego ALE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, deomi napisał:

tylko uważam, że udostępnianie jej prawdziwych danych

Nie tylko jej, moje też poszły w świat, straciłem konto na fejsbooku za wstawienie się za człowiekiem, bana tutaj i dostałem multum nerwów w gratisie, bo już nie chodzi o mnie ale o bliskich mi ludzi z forum i nie tylko (Niespodzianka, nie tylko z nią mam kontakt)

 

Koleś wstawił mój komentarz chyba z przed roku jak napisałem do fit darii dla jaj, że bym ją brał - Ci co znają mnie bliżej wiedzą, że mam specyficzne poczucie humoru, na tym pan @Słowianin stworzył nową mitologię jako to chcę spółkować z fit darią, i dorwać się do jej grot rozkoszy, ehh.... ?

Świetnie, że gdybym podał prawdzie dane to przez wybitnego geniusza o nicku @Słowianin całe forum by znałe moje dane :)  - jeszcze raz gratuluję, bo to nie lada osiągnięcie.

 

Co do tematu.

 

To moja definitywnie ostatnia wypowiedź, także ja obstaję przy swoim i choćbym dostał milion razy bana, to zdania nie zmienię w sprawie tego, że nie godnie jest naśmiewać, wyszydzać innego człowieka. @Fit Daria Nie powinna mieć wstępu, co było powiedziane już milion razy, ponieważ była wywalana stąd tysiące razy, co tylko sami moderatorzy o tym wiedzą. 

 

Jeszcze kilka mam myśli odnośnie całości:

 

@Tomko Wybacz, że zmiękła mi faja skoro udostępniono moje dane, dzień wcześniej osoby z rodziny mnie chciały dodać na tym koncie, było by iście świetnie :) 

@deomi Nie ma sensu tutaj jej bronić, Daria ma w dużej części winę. Pisałem jej tysiąc razy, że po co tutaj wchodzi i robi gnój, że wyszłaby lepiej po tysiąckroć gdyby się ogarnęła i przestała tracić czas na walkę z wiatrakami. Co nie zmienia faktu, że doznała bardzo chamskich i prostackich obelg za co ją broniłem w tym względzie i co przypłaciłem jak wyżej opisałem stratą konta i banem oraz nerwami.

1 minutę temu, deomi napisał:

"A wszystko to przez jedną brzydką, grubą byłą prostytutkę. Smutne... :("

Wyobraź sobie np analogiczną wypowiedź skierowaną do Marka po publikacji jakiegoś tam wideo. 

Nie muszę mówić o hipokryzji, co po nie których, bo zgadzam się z Tobą w 100%. 

 

 

I najważniejsza sprawa jeśli chodzi o temat.

 

Idę o zakład, że @Fit Daria szykuję jakąś zemstę, sami na siebie sprowadzacie ten syf. Wy ją uderzylyście młotkiem to ona weźmie większy młotek w ramach odwetu i uderzy was jeszcze mocniej. Gdyby ode mnie to zależało bym natychmiast ten temat usunął by nie prowkować wilka a w tym wypadku wilczycy. Chcieliście wojny z nią to będziecie mieć - przynajmniej ja tak to widzę.

Ja się z tego wypisuję

 

@zuckerfrei pisał by nie karmić trolla, a sam zrobił temat typowo o trollerze ( @Fit Daria ) co trąci o jakąś dipolaryzację myślową. 

 

I tyle.

 

Życzę spokojnej nocy wszystkim.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, deomi napisał:

Wyobraź sobie np analogiczną wypowiedź skierowaną do Marka po publikacji jakiegoś tam wideo.

Nie musimy sobie wyobrażać, wiesz jaka jest różnica w przypadku Marka jest to pomówienie.

 

W przypadku Darii to są same fakty z jej życia, które sama przytaczała nie raz i nie dwa na forum. 

8 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Nie tylko jej, moje też poszły w świat, straciłem konto na fejsbooku za wstawienie się za człowiekiem, bana tutaj i dostałem multum nerwów w gratisie, bo już nie chodzi o mnie ale o bliskich mi ludzi z forum i nie tylko (Niespodzianka, nie tylko z nią mam kontakt)

Link do twoich danych został usunięty po zgłoszeniu do panelu moderacyjnego.

 

Dostałeś warna za wulgarne zachowanie, druga strona dostała warna za udostępnienie twoich danych. Rozumiem, że cię poniosło jak wstawił twojego fb, dla tego zmniejszyłem czas bana z 7 dni na 24h. 

 

8 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Idę o zakład, że @Fit Daria szykuję jakąś zemstę, sami na siebie sprowadzacie ten syf.

Oczywiście że tak. Ona cały czas się mści na świecie, a przynajmniej na męskiej części populacji. 

 

Między innymi dla tego jej tu nikt nie chce. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, deomi napisał:

tylko uważam, że udostępnianie jej prawdziwych danych i wizerunku oraz komentarze z tym związane są wysoce nie na mie

Deomi Ty naprawdę to napisałaś czy do własnej głowy masz za daleko? 

@SzatanKrieger uuuuuuu ale mi dopiekłeś! Mi chodziło o to aby jej właśnie JEJ nie odpowiadać!

Słabe te argumenty. 

Bronicie coś czego obronić się nie da. 

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, deomi napisał:

powinna oddać pieniądze i to z zadośćuczynieniem.

Jeśli ona to zrobi to ja jestem Ronald Reagan.

 

7 minut temu, deomi napisał:

Chyba, że zrobił to celowo za aprobatą Darii.

A może to była jej celowa zagrywka żeby zdobyć atencję, bo realnie nikt się nią nie interesuje?

 

7 minut temu, deomi napisał:

Nie mniej nawet jeśli, to obowiązuje jakaś tam kultura wypowiedzi.

Racja, i dlatego nie komentuję jej wyglądu, tylko co najwyżej to co mówi.

 

7 minut temu, deomi napisał:

"A wszystko to przez jedną brzydką, grubą byłą prostytutkę. Smutne... :("

Patrz wyżej, a tak zasadniczo to jej wygląd i tym bardziej przeszłość mnie nie interesują, bo to nie moja sprawa, i nic mi do tego.

 

7 minut temu, deomi napisał:

Wyobraź sobie np analogiczną wypowiedź skierowaną do Marka po publikacji jakiegoś tam wideo.

No to już akurat było, i to wiele razy.

 

3 minuty temu, zuckerfrei napisał:

Na każdy atak odpowiadam bardziej, naplujesz na mnie, oddam z liścia, uderzysz mnie z liscia, dostaniesz w monetę na ryj itd...

Oko za ok, a ząb za ząb. Zasada stara jak świat i ciągle aktualna.

 

5 minut temu, zuckerfrei napisał:

Kogo wy bronicie? Bo kobieta, bo nadwaga, bo coś tam.

Ja jej nie bronię, no bo w sumie to jak ja mogę bronić kogoś kto pluje na forum, czyli też i na mnie.

 

5 minut temu, Mosze Red napisał:

W przypadku Darii to są same fakty z jej życia, które sama przytaczała nie raz i nie dwa na forum. 

Ona uważa forum za swojego wroga, ale zapomniała że wrogowi nie wolno mówić nic o sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie ten ktoś to zrobiłby to ktoś inny. Ty masz @deomi pretensje o to, że garbaci mają proste dzieci. To i tak by wyszło. Internetem wojowała, od internetu bedzie miała czkawkę... Celebrytka.

 

Wystarczy, że przestanie się tu logować... Temat ten odejdzie w zapomnienie i tyle... Niech ona się zajmie wszytkim byle nie tym forum. 

 

A jeszcze jedno wyglądam jak Marek K. Wszyscy wyglądamy jak Marek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi nie, dwóch userów wyraziło przypuszczenie, że to jest ona.

 

Główna zainteresowała wbiła swoim kolejnym multikontem i potwierdziła. 

 

Nie widzisz tego bo multi jest oznaczone jako spam i ukrywa wszystkie posty takiej osoby automatycznie, ale odkryłem teraz masz na 1 stronie tego wątku, Daria jako @Goplana.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger Pisz więcej do niej, dodaj ją na wszystkich mediach społecznościowych. Na pewno kurwa będziesz wtedy bardziej anonimowy. Ja wiem jak fejsbuk działa i myślę, że przy następnym zlocie organizator 50x sie zastanowi czy cię zaprosić i kilku innych użytkowników, ja na pewno na niego nie przyjadę wtedy (a szkoda) bo fejsbuk jest zbyt sprytny i bezczelny łącząc ludzi z miejscami. 

Twoje dane wyciekły na twoje własne życzenie. Wybacz mi, ale trzeba być idiotą, żeby pisać/łączyć się/dyskutować poza forum z kimś, kto żyje nienawiścią do tego forum i ludzi na nim, które jest względnie anonimowe. Facebook działa jak opryszczka - zaraża wszystkich dookoła, którzy znajdą się w pobliżu. Znalazłeś FitDarię poza forum to życzę dobrej i pełnej emocji jazdy. 

Zrozum, że nie można kogoś zbanować z dynamicznym IP. Wystarczy zwykły VPN i tu można wracać dziesiątki razy. Nie bój się o nas - weźmiemy wtedy jeszcze większy młotek. Po twoich wypowiedziach to faktycznie chyba pijecie sobie herbatkę poza forum. 

Edytowane przez Tomko
  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, Patton said:

Ona uważa forum za swojego wroga, ale zapomniała że wrogowi nie wolno mówić nic o sobie.

To może działać tak dostaje bana i ostry sprzeciw i odbierane to jest jako pokazanie siły więc wraca. Gdyby odwrotnie dać możliwość spamowania wtedy uznane zostałoby to za słabość i by sobie poszła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, rycerz76 napisał:

to jest jako pokazanie siły więc wraca.

Ja już od dawna to pisałem w jej tematatach, kiedy to śmieszne jeszcze było. 

 

@SzatanKrieger nie wiem co tam było z tymi Twoimi danymi, (jak wyskoczyły to naprawdę współczuję) ale to jest pokłosie tego, że jesteś taki nice guy. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam. Nie doczytałem regulaminu. Jak warn nie wystarcza możecie banować - biorę to na klatę :)

 

Z punktu widzenia osoby która tworzy systemy przez które przelatują setki tysiący danych userów w czasie kwartału, powiem Ci tyle - sam sobie jesteś winny.

Bardzo mądrze karmić atencję panienki która nienawidzi forum i ludzi na nich, a przede wszystkim zostawiać ślady w postaci tych samych awatarów tutaj i tam. 

Ze względu że znam RODO i zasady ochrony danych, raczej bym nie udostępnił tego screena z prawdziwymi danymi bo mógłbym być pociągnięty do odpowiedzialności karnej więc bez obaw. Fejkowe konta nie podchodzą pod ochronę danych. 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger zamiast coś sprzedać, to Tobie sprzedali... Coś tam,odgryziesz się i pyk, pyk. Życzę spokojnej nocy. Nite, nite słodki królewiczu. 

2 minuty temu, Słowianin napisał:

Bardzo mądrze karmić atencję panienki która nienawidzi forum i ludzi na nich, a przede wszystkim zostawiać ślady w postaci tych samych awatarów tutaj

I to jest clue @SzatanKrieger z tego wychodzi, że on dla każdego chce być nice guy. Po co Ci to Szatanie... Niewiem czego szukasz, ale tam tego nie znajdziesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi nie masz poczucia, że się pogrążasz? Tyle stron i w końcu napisałaś OK.

 

Proszę zapamiętaj jedno nie ma tolerancji dla nietolerancji. A takie teksy, że coś świadczy o czymś pokazuje, że dalej nie kumasz. Może też sobie odpuść to forum. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuckerfrei Nie mam poczucia, że się pogrążam czy, że przyznałam okejkę w świetle nowych faktów. 

Wszystko kumam bardzo dobrze :P aż za dobrze.

Niefajne było nazywanie dziewczyny kaszalotem jakkolwiek by ona nie wyglądała i tyle :P 

Uważam, że w niektóre punkty się nie uderza ? 

 

Po prostu badźmy dla siebie sympatyczni :D Można się poprzekomarzać, w żartach trochę pocisnąć - jak ktoś ma dystans.... no ale bez no chamówki. 

Tak ogólnie też mówię : p 

Jak już mamy wątpliwą przyjemność korzystania z tego świata ...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To też mam teraz się popłakać i wypominać kto jak mnie nazwał? No proszę Cię. 

 

To jest kaszalot, poczytaj:

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Kaszalot_spermacetowy

Z Twojego ostatniego wpisu, Ty nie ogarniasz o co nam chodzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, deomi napisał:

Niefajne było nazywanie dziewczyny kaszalotem jakkolwiek by ona nie wyglądała i tyle :P 

Masz rację. Wystarczyło nazywać ją po prostu feministką, reszty pasujących przymiotników można się domyślić.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@zuckerfrei Nie, że płakać, zreflektować.

Załóżmy masz konto na jakimś portalu, a ktoś Ci publicznie ciśnie po wyglądzie,(lub po cesze charakteru, lub wstydliwym występku) uderzając w czuły punkt. 

 

Rozumiem, o co chodzi, ale jest różnica w krytyce jej twórczości,

można: 

2 godziny temu, Grajek napisał:

Dziewczyna sprawia wrażenie mało pewnej siebie w tym wszystkim.

 

Posłuchałem chwile, ale mało konkretów... Podziękuje.

 

zamiast obrażania i oceniania jej wyglądu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.