Skocz do zawartości

Wywiad z pewną młodą polską feministką...


zuckerfrei

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, zuckerfrei napisał:

Ona się prostytuowała? 

Tak.

Na forum pewnego razu chwaliła się nawet jak po numerku z klientem "strzeliła mu wykład o feminizmie" "ale koleś był podjarany"

Oglądając jej filmiki można wywnioskować, że spowodowało to jakieś zaburzenia.

 

W mojej ocenie ona potrzebuje pilnej opieki psychiatrycznej. I wcale się nie naśmiewam.

Psycholog, psychiatra, leki, odwyk od internetu.

 

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Andy Anderson napisał:

"Coś o mnie i kim jest ta mityczna mizoginia :) " Powinno być raczej: "Coś o mnie i czym jest ta mityczna mizoginia :) " Mizoginia nie jest chyba osobą, ale ciul go wie w sumie. Ciężko nadążyć za tą nowoczesnością.

A mi się skojarzyło z mitologiczną bohaterką tudzież typową postacią z uniwersum DC/Marvela.

 

"Poznajcie wszechmocną Mizoginię, jak widać na załączonym obrazku jest silną i niezależną kobietą. Ciekawe czy oprócz pozowania do zdjęć i ratowania świata niestraszne jej stanie w kuchni przy garach :D"

liga-sprawiedliwych-wonder-woman-i56256.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie, że kontynuując to wszystko, wrzucając jej filmy tutaj, wchodząc tam itd. nabijacie jej wyświetlenia i powodujecie, że zyskuje popularność (choćby chujową popularność). W ten sposób może się stać coś o czym nawet filozofom się nie śniło, Bracia Samcy wywindują kanał fit Darii do poziomu zarabiania pieniędzy... Wiem, że jej filmiki są chujowe, ale sposób mówienia itd. poprawi z czasem, miejsce nagrywania też, z tej chujozy zrobi się mniejsza chujoza, każdy kiedyś zaczynał. Karmiąc trolla faktycznie dojdzie do tego, że kiedyś będzie robić kasę, dzięki choćby nam. Proponowałbym jednak do tego nie dopuścić ;)

 

Olać, olać, olać.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, self-aware napisał:

kontynuując to wszystko, wrzucając jej filmy tutaj, wchodząc tam itd. nabijacie jej wyświetlenia i powodujecie, że zyskuje popularność 

No tak mi sie wydaje że z tą nagłą i intensywną aktywnością na forum, właśnie o to jej chodziło.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasyczny przypadek.

Niezbyt atrakcyjna dziewczyna, pewnie dręczona w szkole przez kolegów, wyśmiewana, wyzywana, wyrasta na sfrustrowaną kobietę. Teraz ta kobieta toczy wojnę w internetach pod płaszczykiem idei feminizmu lecząc w ten sposób swoje rany z dzieciństwa. 

 

Nie tylko nieatrakcyjni chłopcy doznają bolesnego upokorzenia w młodych latach przez płeć przeciwną.

Ona tu wraca bo doświadcza tych samych emocji co za czasów szkolnych z tym, że teraz może odpysknąć swoim "prześladowcom", ma poczucie wykonywania ważnej misji i jest zauważana przez mężczyzn.

 

 

Dziewczyno, tutaj nikogo nie przekonasz do swoich poglądów, marnujesz swój czas, który możesz poświęcić na naukę i może jakąś terapię żeby odreagować swoją przeszłość. Wewnętrzny ból i frustracja nie zmniejszą się w sposób jaki sobie wybrałaś - 1,5 roku tu pisujesz i nadal jesteś w punkcie wyjścia. 

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feminizm to równouprawnienie? Co feministki zrobiły w sprawie tego, by np. kobiety dostawały takie same kary jak mężczyźni za przemoc domową? Co zrobiły z tym, by obie płcie były traktowane tak samo w sądach rodzinnych podczas np. przyznawania opieki. Co zrobiły z tym, by oskarżenia rzucane przez faceta były tak samo traktowane jak oskarżenia rzucane przez kobietę?

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Heniek napisał:

Klasyczny przypadek.

Niezbyt atrakcyjna dziewczyna, pewnie dręczona w szkole przez kolegów, wyśmiewana, wyzywana, wyrasta na sfrustrowaną kobietę. Teraz ta kobieta toczy wojnę w internetach pod płaszczykiem idei feminizmu lecząc w ten sposób swoje rany z dzieciństwa. 

Byłam strasznie dręczona w szkole, przez obie płcie i jakoś na feministke nie wyrosłam. A tutaj mam wrażenie, że kpisz z osób przesladowanych... powinno się kpić ale z ludzi którzy prześladowali w tym wypadku. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, alicja95 napisał:

Byłam strasznie dręczona w szkole, przez obie płcie i jakoś na feministke nie wyrosłam. A tutaj mam wrażenie, że kpisz z osób przesladowanych... powinno się kpić ale z ludzi którzy prześladowali w tym wypadku. 

A ja myślę że każda kobieta feministką jest. Tylko feminizm ma wiele odcieni. Są feministki co by strzelały do klientów prostytutek i są takie co uważają że nic nikomu do tego jak ktoś zarabia/wydatkuje pieniądze.

 Są feministki lgbt friendly i te przeciw. Proliferki i prochoicerki.

Dla mnie feministka to dziewczyna idąca wlasną drogą i siegająca po wlasne cele bez patrzenia na to czy to społecznie akceptowalne czy nie i propagująca możliwość tego samego dla innych

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Libertyn - Myślę podobnie. Dla mnie jeli kobieta po prostu pracuje, rozwija się itd. to jest to super sprawa. Każda ideologia ma odcienie. To tak jak z prawicowcami. Są tacy co walczą o to, aby nie nakładać na ludzi miliona podatków, są tacy co walczą o to aby łatwiej prowadziło się działalność. A są i tacy, często gęsto o imieniu Seba, co to walczą o Boga, honor i ojczyznę.

 

Problemem feminizmu jest to, że wiele lasek to właśnie takie fit Darie.

 

Ja np. nie wyobrażam sobie, że moja baba ma być zredukowana do siedzenia w domu przez całe życie. Nudna jak flaki z olejem taka kobieta. Aktywność musi być. Ale właśnie... Jak ma to być coś takiego jak nasza Wiktoria no to ja dziękuję, bycie singlem jest spoko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Heniek napisał:

Klasyczny przypadek.

Niezbyt atrakcyjna dziewczyna, pewnie dręczona w szkole przez kolegów, wyśmiewana, wyzywana, wyrasta na sfrustrowaną kobietę. Teraz ta kobieta toczy wojnę w internetach pod płaszczykiem idei feminizmu lecząc w ten sposób swoje rany z dzieciństwa. 

Jeżeli ona pracowała jako diva. To jej głowa nie dźwignęła tego zawodu i jest tak jak jest... Co jest przykre. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, moniqa said:

Ten krotki dokument bardzo dobrze pokazuję w jak tragicznym położeniu są tam kobiety.

W istocie chodzi z zmianę "strasznego losu" tych kobiet rękami zachodnich mężczyzn, zresztą jak zawsze. Tylko gdzie znajdzie się tylu białorycerzy? Może jak nie będą chcieli dawać ropy po dobroci to wprowadzi się im tam demokrację (Na razie dają)?

Osobiście podoba mi się walka z tamtejszym patriarchatem w postaci konsumpcji kału szejków przez dzielne białe Europejki.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Patton napisał:

No i jeśli jest feministką, to dlaczego kiedyś została prostytutką?

Jest nurt w feminizmie, który uważa to niezły sposób na spełnienie się kobiety i zadbanie o własne interesy.

 

Oczywiście pod warunkiem, że prostytucja będzie legalna, a karany będzie klient - w tym zgadzają się wszystkie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wytłumaczyć jak to jest - FitDaria mówi że nie czytała mojej książki, bo to straszny gniot. Skoro nie czytała, skąd może wiedzieć że jest gniotem?

 

Takich absurdów jest więcej, ale ten jest najzabawniejszy :)

  • Like 1
  • Dzięki 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.