Skocz do zawartości

Wywiad z pewną młodą polską feministką...


zuckerfrei

Rekomendowane odpowiedzi

Wygrałeś @Słowianin poloneza a tak po za tym kurwa buraku, przez Ciebie musiałem usunąć tego faceoobka, gratuluję intelektu. Jezus Maria jakim trzeba być przymułem by udostępniać kogoś dane publicznie. MASAKRA!

 

28 minut temu, Słowianin napisał:

SzatanKrieger jest w orbicie

A no już nie! Po obronie człowieka, który był obrażany wkupiłem się w łaski Pani W i za miesiąc bierzemy ślub!

29 minut temu, Słowianin napisał:

Zbroja aż wali po oczach z kosmosu.

 

Ktoś musi być tym białym rycerzem :D 

30 minut temu, Słowianin napisał:

Jako jedyny przeciwstawia się krucjacie Braci Samców przeciwko swej wybrance.

 

I to jest najsmutniejsze, że tylko ja oficjalnie zaprotestowałem przeciwko jechaniu po kimś, używając tzw białych rękawiczek, na szczęście znaczna część przestała dokuczać jakimś cudem po tym :) 

 

Jeszcze raz gratuluję intelektu i bystrości w udostępnianiu czyiś danych.

Chciałeś zabłysnąć to zabłysnąłeś, brawo.

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, bez awantur.

@SzatanKrieger Dobrze wiesz, że za takie bluzgi są warny, już kiedyś za coś podobnego dostałeś i też była tam Daria bodajże, która jeśli mnie pamięć nie myli akurat domagała się ww. dla Ciebie.

@Słowianin Myślcie trochę i nie udostępniajcie czyichś danych, ludzie. Poza tym to jest o naszej feministce wątek a nie o Szatanie.

 

Oboje dostaliście po upomnieniu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger Lubię cię, ale przestań się zachowywać jak faja. Mam wrażenie, że Daria szykuje jakąś siarczystą ripostę a ty płaczesz w kącie. Kiedy uprzykrzasz celowo ludziom życie, wchodzisz w miejsca gdzie cię nie chcą z drwinami, piszesz do ludzi lekcewarząco od "chlopaczku, Mareczku, samczyki" to musisz się liczyć z tym, że ktoś się nie będzie z tobą pierdolił. W tamtym roku przeciekło to i pewnie ma fejsbuki innych użytkowników właśnie przez takie osoby, które się nad nią użalały i też "myślały, że ona tylko zagubiona i zakompleksiona". Jest to jest i chuj. Każdy ma własne problemy. Właśnie przez takie kurwa osoby (nie będę wskazywać wał palcem) dotarła do innych osób, do których dotrzeć nie powinna. Dodajecie ją na fb, macie z nią kontakt i nie zdajecie sobie sprawy z tego, jakie to zagrożenie dla innych.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Tomko napisał:

 Dodajecie ją na fb, macie z nią kontakt i nie zdajecie sobie sprawy z tego, jakie to zagrożenie dla innych.

Dlatego trzeba się kitrać. Nawet jak znajdą mój profil na fb to i tak nic z niego nie wyczytają. Gdyż ja nawet tam swojego imienia nie udostępniłem. ;)

 

A jak dojdą jakimś cudem do moich personaliów i polecą na mnie jakieś donosy to luzik bo mam mocnych kolegów.

Edytowane przez dobryziomek
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, manygguh napisał:

Śmieszy mnie fakt, że ten czas, który poświęca na spamowanie internetu mogłaby poświęcić na trening, jakieś warsztaty na temat odżywiania i zdobycie kwalifikacji pozwalające podwyższyć swój status społeczno-materialny.

Ale jej na tym nie zależy bo PATRIARCHAT. Może pod mostem mieszkać ale nie weźmie się za siebie póki nie będzie całkowitej równości praw(poza intercyzą)

8 godzin temu, manygguh napisał:

 

To zamknęło by ogromną ilość kompleksów i wypaczeń w jej głowie. Dość szybko zauważyłaby, że zaczyna się jej żyć lepiej i przyjemniej, ale lepiej pójść na Marsz Szmat, posłuchać Kazi Szczuki albo Środy, one na pewno pomogą ogarnąć życie.

Pół biedy jakby chodziła. Ale ona woli wejść tutaj i walczyć z mizoginami.

A tu niektóre tematy są wodą na jej młyn

8 godzin temu, manygguh napisał:

Same takie szczęśliwe i spełnione. Ciekawe co będzie jak Soros cofnie granty, albo w końcu wykituje.

Będą jak Ojciec Doktor Dyrektor zbierać datki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger Ja zwyczajnie nie wierzę w to co czytam. Czy Ty zdajesz sobie sprawę z tego co się dzieje? Czy Ty kumasz co się własnie tu odstawia? Ja mam wrażenie, że kompletnie nie. Jestem zdania, że powinieneś odpocząć od forum, serio, nie żartuję.

@zuckerfreiJeżeli uważasz, że to Rezerwat rozwali forum, to ja pójdę nieco dalej, forum mogą rozwalić idealistyczne nosiciele pełnej blasku zbroi.

Fachowo to się chyba nazywa piąta kolumna.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pani feministki pseudointelektulany bełkot świetnie tłumaczy pan Karoń w wykładach na temat marksizmu na kanale https://www.youtube.com/user/HISTORIASZTUKI2011/videos i innych wykładach, serdecznie polecam.

W istocie oczywiście chodzi o władzę o władzę totalną, zawsze tak było tylko metody się zmieniają.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Krugerrand napisał:

Jeżeli uważasz, że to Rezerwat rozwali forum,

To taka moja obserwacja tylko, dział Seba szuka Karyny też bym skasował... 

 

 

 

 

Tak naprawdę to @SzatanKrieger to moje multi konto. 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, zuckerfrei napisał:

@Taboo ciągniemy bekę z typiary

Jasne, rozumiem, ale przy okazji dostarczacie jej emocje które zachęcają ją do powrotu.

 

Dlatego dziwią mnie komentarze "ona nas obraża, nie chcemy jej tutaj a cały czas wraca" gdzie sami się do tego przyczyniacie dając jej atencję.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chamówa, tylko potwierdziliście to o czym Daria pisała....

Możecie mi wyjaśnić dlaczego ludzie są tak małostkowi, chamscy, wredni, bezkrytyczni wobec samych siebie, pełni jadu i hipokryzji? 

Nie brzydzicie się samymi sobą?

@mirek_handlarz_ludzmi @zuckerfrei Poka face. 

 

Daria jak chcesz, odezwij się do mnie na priv. Prawdopodobnie masz zaburzenia hormonalne, powinnaś zrobić szereg badań....

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, deomi napisał:

Poka face.

Twoja suplika przypomina mi to:

 

- Bardzo proszę o wydanie mi zaświadczenia - tocząc dzikim wzrokiem powiedział z wielkim naciskiem Mikołaj Iwanowicz - zaświadczenia, gdzie spędziłem dzisiejszą noc.
- W celu okazania komu? - surowo zapytał kocur.
- W celu okazania żonie - stanowczo powiedział Mikołaj Iwanowicz.
- Zazwyczaj nie wydajemy zaświadczeń - powiedział kot i nadął się - ale dla pana zrobimy chyba wyjątek.
I Mikołaj Iwanowicz ani się obejrzał, a już goła Helia siedziała przy maszynie, a kot dyktował jej:
- Zaświadcza się niniejszym, że okaziciel niniejszego zaświadczenia, Mikołaj Iwanowicz, spędził wyżej wymienioną noc na balu u Szatana, gdzie został zaangażowany jako środek lokomocji... otwórz, Helia, nawias, a w nawiasie napisz "wieprz". Podpisano - Behemot.
- A data? - pisnął były wieprz.
- Dat nie wpisujemy, z datą dokument byłby nieważny - powiedział kot składając niedbały podpis. Potem wyjął skądś pieczątkę, chuchnął na nią urzędowo, odbił na papierze słowo "zapłacono" i wręczył ów papier lokatorowi z parteru.

 

Niechaj więc zatem ów krótki cytat z "Mistrza i Małgorzaty" zastąpi moje zdjęcie.

 

Kontentaś? 

 

? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi ja ci to wyjaśnię.

 

Pewna osoba wchodzi tam gdzie nie jest mile widziana, ubliża wielu ludziom, trwoni ich czas, jest bezczelna, małostkowa, nierozumna i chamska, na dodatek przy zerowej znajomości realiów dorosłego życia stawia się w roli autorytetu.

 

Między innymi pozwala sobie na pewne rzeczy bo jest anonimowa. 

 

Efektem tego jest wkurwienie tych ludzi, a raczej tzw. słuszny gniew, a teraz korzystają z okazji żeby odpłacić pięknym za nadobne, tak po chrześcijańsku, staro testamentowo .... oko za oko ....

 

A teraz pojawiasz się ty i stosujesz logikę 5 letniej dziewczynki, nie bądźcie tacy, zostawcie ją to małostkowe i podłe.  

 

I to jest to co wielu ludzi wkurwia tu na maksa w zachowaniu kobiet. Pozwalacie sobie na wiele, często zbyt wiele, a jak przychodzi ostra riposta to albo same jesteście pokrzywdzoną dziewczynką, albo stajecie w obronie agresora sugerując, że to agresor właśnie (którym w tym wypadku od wielu miesięcy jest Daria) jest pokrzywdzony.

 

Jest to tak typowe kobiece zachowanie, że szczypie w oczy jak to czytam. Paniusia się wyżywa na całym forum za swoje nieudane, z własnej winy życie, obraziła przynajmniej kilkadziesiąt osób podczas swojej tu bytności (niechcianej), a teraz druga paniusia staje w jej obronie jak zbiera to co zasiała. 

 

I to jest zachowanie małych dziewczynek, które przenosicie nagminnie w dorosłe życie, wy wyrządzacie krzywdę, później często się wybielacie, albo usprawiedliwiacie i na dodatek stosując zasadę siostrzeństwa macic, znaczy wspieracie siebie nawzajem w wybielaniu, umniejszaniu win i stajecie w obronie jednostek, które w najmniejszym stopniu na tą obronę nie zasługują (jeśli są tej samej płci). 

 

To jest jedna z przyczyn, że wielu mężczyzn przechodzi przez etap nienawiści lub obrzydzenia do was, niektórym zostaje to na zawsze, , bo macie podwójne, a często potrójne standardy, bo aprobujecie obrzydliwe zachowania jeśli występują u innych kobiet a skierowane są przeciw mężczyznom.

 

 

  • Like 8
  • Dzięki 5
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, deomi napisał:

Ale chamówa, tylko potwierdziliście to o czym Daria pisała....

Możecie mi wyjaśnić dlaczego ludzie są tak małostkowi, chamscy, wredni, bezkrytyczni wobec samych siebie, pełni jadu i hipokryzji? 

Nie brzydzicie się samymi sobą?

Wyjaśnić to możemy komuś kto bierze pod uwagę zdanie innych osób, akurat Ty masz z tym problem.

Jak w ogóle można coś takiego pisać? zarzucać komuś hipokryzje, nienawiść, jednocześnie przyznawać rację osobie która nienawiść, jad i hipokryzję publikuje z każdym kontem i każdym postem, wobec użytkowników tego forum, słonce za bardzo przygrzało w główkę?

Zastanów się co piszesz, bo to co napisałaś jest kurwa żenujące jak diabli, przedstawiłaś typową babską ''logikę'' .

 

3 godziny temu, deomi napisał:

Daria jak chcesz, odezwij się do mnie na priv. Prawdopodobnie masz zaburzenia hormonalne, powinnaś zrobić szereg badań....

Świetnie, stworzycie świetny team, idealnie się nadajesz, może wreszcie przestaniesz zawracać dupę i spamować swoimi wypocinami na tym forum.

Edytowane przez The Motha
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mosze Red Z grubsza masz rację, również nie lubię takiego zachowania.

Tylko z tego co kojarzę, Daria wypowiadała się tutaj kontrowersyjnie, i nie po Waszej myśli, aczkolwiek bardzo kulturalnie, nie robiąc żadnych osobistych wycieczek. (Chociaż być, może nie wiem o wszystkim)

 

Poza tym dlaczego tak bardzo bierzecie sobie jej poglądy/opinie do siebie.

Czy nie możecie być ponad to?

 

I nie zgodzę się z Tobą iż jest to domena kobiet.

Jakaś część obecnych tutaj Panów posiada w sobię skrytą agresją, pogardę i bardzo dużą stronniczność w stosunku co do kobiet.

Naprawdę. Czasami bardzo mocno rzuca się to w oczy. I nie tylko ja to zauważam.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, deomi napisał:

Daria wypowiadała się tutaj kontrowersyjnie, i nie po Waszej myśli, aczkolwiek bardzo kulturalnie, nie robiąc żadnych osobistych wycieczek.

Bardzo często broniła się robiąc właśnie takie zabiegi z osobistymi wycieczkami, więc już nie popadajmy w skrajności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.