Skocz do zawartości

On traci zainteresowanie... Czy w jakiś sposób zachowałam się desperacko?


Rekomendowane odpowiedzi

@The Motha

Statystyke sobie zrob wsrod swoich kolegów. Zapytaj ilu  z nich bedzie szanowac laske która szybko poszła z nimi do łóżka a ilu taka która kazała troche poczekac :). Sam sie zdziwisz :D 

Tak tak, skoro jestem kobieta to tylko manipuluje... wszędzie tylko te manipulacje wrzucacie.  Skoro nie rozumiesz mojego przekazu i tego co chciałam napisac to nie odpowiadaj i tyle. 

@Domi

Tylko że to raczej jest przyczyna 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, alicja95 napisał:

Tak, tak szczególnie jeśli kobieta nie miała nikogo w łożku...

Masz tendencje do brania wszystkich wypowiedzi do siebie i swojej sytuacji, zastanów się dlaczego tak cię to meczy? Może czas znaleźć kogos kto pozbedzie się "problemu"? Po twoich wypowiedziach wnioskuje, że masz z tym jakiś problem.  

1 minutę temu, alicja95 napisał:

Nie wiem jak Ty, ale ja się brzydzę tym ze ludzie nie znają się ale do łóżka lecą

A ja mam to gdzieś co inni robią.

1 minutę temu, alicja95 napisał:

Hahaha, bo te bety własnie lecą na "samice alfa" tak, tak... najgorsze pindy mają największe branie, a jak kilka takich, ma do wyboru każdego to wybiera. 

Lecą tez na takie, ale często latają za każda w poszukiwaniu atencji ot takie życie. 

1 minutę temu, alicja95 napisał:

Do zwykłej szarej dziewczyny, wiele pójdzie z pogardą, bo to nie jest doświadczona super w łóżku, bo to, bo tamto

Wybacz ale pi...lisz głupoty beciaki i biali rycerze dziewice podnoszą do wartości skarbu. Nie sprowadzaj wszystkich facetów do ruchaczy, takich jest mało w społeczeństwie ale oni zaliczają hurtowo bo mogą po prostu, większość to miłe beta chłopaki, co są do rany przyłóż ale tacy nie są nawilżający dla kobiet.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SSydney napisał:

Wybacz ale pi...lisz głupoty beciaki i biali rycerze dziewice podnoszą do wartości skarbu. Nie sprowadzaj wszystkich facetów do ruchaczy, takich jest mało w społeczeństwie ale oni zaliczają hurtowo bo mogą po prostu, większość to miłe beta chłopaki, co są do rany przyłóż ale tacy nie są nawilżający dla kobiet.

To poczytaj sobie forum... jakoś każdy uważa że 3 spotkania to maks, a też taka prawda że nie każda ,nie dziewica, musiała sypać się z kimś z klubu, czy z internetu... mogła mieć 1 czy 2 i z każdym sporo czekać. Bo również myślę, że jak ktoś jest zbyt otwarty seksualnie, to zdrada mu przyjdzie o wiele łatwiej, niż komuś co potrzebuje najpierw uczucia, to oczywiste nawet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, alicja95 napisał:

To poczytaj sobie forum...

 

@alicja95 kochana ty tego forum nie porównuj do całego społeczeństwa. Ile tu masz osób? 7 tysięcy? Ile to jest w stosunku do wszystkich mężczyzn? Jakaś cześć promila może. Radzę trochę odpocząć od forum i wyjść do ludzi słoneczko, chyba weszło ci za mocno i masz wypaczony obraz ludzi. 

 

Z reszta nawet tu na forum chłopaki ci pisali, że dziewica to inna sprawa i wielu mogłoby poczekać dłużej ale ty z uporem maniaka ciągle wałkujesz te max 3 spotkania. Jeden poczeka a drugi nie, ludzie są różni znajdzie się taki, który poczeka ale może nie być dla ciebie dość pociągający. Takie jest życie coś za coś.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SSydney napisał:

Z reszta nawet tu na forum chłopaki ci pisali, że dziewica to inna sprawa i wielu mogłoby poczekać dłużej ale ty z uporem maniaka ciągle wałkujesz te max 3 spotkania. Jeden poczeka a drugi nie, ludzie są różni znajdzie się taki, który poczeka ale może nie być dla ciebie dość pociągający. Takie jest życie coś za coś.

Poczekaliby, jakby wiedzieli, ale że się nie dowiedzą od razu, to uznają że "kobieta manipuluje" bo na pewno, z każdym innym robiła to od razu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, alicja95 napisał:

Hahaha, bo te bety własnie lecą na "samice alfa" tak, tak... najgorsze pindy mają największe branie, a jak jest kilka takich, ma do wyboru każdego to wybiera. 

Do zwykłej szarej dziewczyny, wiele podejdzie z pogardą, bo to nie jest doświadczona super w łóżku, bo nie idzie szybko z kimś spać, bo to, bo tamto. Bo nie jest taką "suczą" ze kolegom z zazdrości  leci ślina.

W moim otoczeniu nigdy przenigdy się nie spotkałem z czymś takim. Były pewne przypadki ale tylko przypadki.
Bety nie leciały na żadne samice alfa, czy sucze... właśnie ułożone skromne dziewczyny były obiektami westchnień.
...może w dużych miastach jest inaczej nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, alicja95 napisał:

To poczytaj sobie forum... jakoś każdy uważa że 3 spotkania to maks, a też taka prawda że nie każda ,nie dziewica, musiała sypać się z kimś z klubu, czy z internetu... mogła mieć 1 czy 2 i z każdym sporo czekać. Bo również myślę, że jak ktoś jest zbyt otwarty seksualnie, to zdrada mu przyjdzie o wiele łatwiej, niż komuś co potrzebuje najpierw uczucia, to oczywiste nawet.

Zaczekaj więc na tego swojego wymarzonego kawalera nawet do setnej randki lub do ślubu, a wkrótce pierwszą zasadę dynamiki pojmiesz :"Ciało puszczone raz puszcza się cały czas" :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo konwenansów. Bzykacie się i równocześnie uprawiacie jakieś rytuały w kwestii spotkań - idzie się zmęczyć. Jak się absztyfikant, którego ruchnęłaś, pyta kiedy się zobaczycie, to odpowiadaj, że nawet zaraz możecie i daj mu namiar na miejsce, a nie jakieś wybrzydzanie i przekładanie.

@Domi, btw czekaj do piątku cierpliwie i nie wymyślaj.

Edytowane przez PUNK
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Androgeniczna napisał:

Statystyke sobie zrob wsrod swoich kolegów. Zapytaj ilu  z nich bedzie szanowac laske która szybko poszła z nimi do łóżka a ilu taka która kazała troche poczekac :). Sam sie zdziwisz :D 

Czyli mówisz że statystyki, ale żadnych nie potrafisz podać, dobrze, rozumiem :D

Co do znajomych, dobieram sobie ich na swoim poziomie, rynsztok w postaci butelki piwa i kiełbasy zostawmy do weryfikacji innym :) .

 

22 minuty temu, Androgeniczna napisał:

Tak tak, skoro jestem kobieta to tylko manipuluje... wszędzie tylko te manipulacje wrzucacie

A Ty wszędzie generalizujesz :D:D

Ciężko rozmawiać z kimś, kto cały świat poddaje generalizacji :) .

 

22 minuty temu, Androgeniczna napisał:

Skoro nie rozumiesz mojego przekazu i tego co chciałam napisac to nie odpowiadaj i tyle. 

Kwintesencja, wręcz esencja dyskusji z kobietami, sama rzuca hasłami bez jakiegokolwiek pokrycia, nie odpowiada na pytania, odwraca kota ogonem, ale to ja jestem beton i nic nie rozumiem ? .

Tak więc, na spokojnie, wyluzuj i nie spinaj się tak :D .

 

Edytowane przez The Motha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@alicja95 jeżeli 95 to twój rocznik to zastanów się czy z tobą wszystko ok pod względem psychiki.

4 minuty temu, alicja95 napisał:

Poczekaliby, jakby wiedzieli, ale że się nie dowiedzą od razu, to uznają że "kobieta manipuluje" bo na pewno, z każdym innym robiła to od razu

Nawet nie chce mi się tego komentować przeczytaj sama co napisałaś, może coś ci się przestawi w główce (w co wątpię) i wymyslisz co jest nie tak w tej wypowiedzi DOROSŁEJ (przynajmniej w teorii) osoby.

Dalsze moje tłumaczenie to strata czasu.

A teraz dobrej nocy, na mnie czas. 

 

PS

@Domi odpowiedziałem ci(nie tylko ja) ale widocznie nie takiej odpowiedzi się spodziewałaś, z resztą jak zwykle weszłaś tu nie zapytać a potwierdzic to co się w twojej główce uroiło. 

 

Edytowane przez SSydney
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SSydney napisał:

 

@Domi odpowiedziałem ci(nie tylko ja) ale widocznie nie takiej odpowiedzi się spodziewałaś, z resztą jak zwykle weszłaś tu nie zapytać a potwierdzic to co się w twojej główce uroiło. 

 

No może i coś odpowiedziałeś, ale Twoja pierwsza odpowiedź jest sprzeczna z drugą bo raz sugerowałeś, że faktycznie za bardzo  za nim biegałam - czego nie wykluczam- a  w drugim poście napisałeś, że przesadzam i przejmuje sie pierdołami, więc już sama nie wiem jak mam to rozumieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@alicja95 nic nie zrozumiałaś z tego co napisałem. Szkoda mojego czasu pozdrawiam. 

 

@Domi nie wykluczają się czytaj ze zrozumieniem. W skrócie za bardzo rozkminiasz i nie nie przesadziłaś, przynajmniej tak oceniam po tym co opowiedziałaś ale ty to wewnętrznie za bardzo przezywasz. Teraz rozumiesz czy mam schemat jak Gmoch narysować?

Edytowane przez SSydney
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Domi napisał:

No może i coś odpowiedziałeś, ale Twoja pierwsza odpowiedź jest sprzeczna z drugą bo raz sugerowałeś, że faktycznie za bardzo  za nim biegałam - czego nie wykluczam- a  w drugim poście napisałeś, że przesadzam i przejmuje sie pierdołami, więc już sama nie wiem jak mam to rozumieć

Wasze gadki to nie matma! Oczekujesz jednej jedynej odpowiedzi w formie binarnej. Dla mnie bzdurna rzecz do wgłębiania się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Summit napisał:

Wasze gadki to nie matma! Oczekujesz jednej jedynej odpowiedzi w formie binarnej. Dla mnie bzdurna rzecz do wgłębiania się. 

A dla mnie nie do końca bo oddalanie się partnera zawsze ma jakąś przyczynę, a lepiej zauwazyć ją na początku i jej zapobiec niż kiedy dojdzie do rozstania.

Ok, problem może wydawać się błahy. I taki byłby w długim związku, choć tez mógłby stanowić początek jakiegoś dłuższego kryzysu.

Ale w krótszych znajomościach łatwiej jest coś zepsuć

Edytowane przez Domi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagmatwałaś się w tej kokieterii. Mierz ambicje do ambicji partnera. Wiem, ciężko jak się nakręcimy, ale dobrze jest się chociaż spróbować.

SMS to tylko SMS, nie oznacza w tej sytuacji nic szczególnego. Bywa, że ma się pracowity okres i może facet akurat taki miał. Za bardzo bierzemy do siebie smsy. Nie bój się, jeśli mu zależy to się odezwie :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Androgeniczna ma trochę racji.

* Uwaga będzie zimny prysznic w wykonaniu Ragnara ; ) 

@Domi Ty już tę relację popchnęłaś wystawiając mu nagi tyłek przed nosem.
Problem w tym, że chyba nie za bardzo wiesz, w którą stronę pchasz ten wózek ;)
Jakby mi koleżanka wskoczyła do łóżka i umawiała się na sex, podczas gdy nie jesteśmy w związku, to uznałbym, że chce być moją sex-przyjaciółką.

Z drugiej strony zgodzę się z chłopakami, że laska zwleka sexem jest moim zdaniem manipulantką, która szybciutko wypina tyłek bad boyowi albo jakiemuś alfie.
Tak nie może być i to jest brak szacunku dla mężczyzny, któremu zależy.
Chciałem natomiast podkreślić, że gardzę "przekładaniem sexu"  W ZWIĄZKU, A NIE W ZWYKŁEJ RELACJI!
Wtedy sprawa jest inna.
Skoro oboje są w związku to sex jest spoiwem związku, jednym z głównych elementów.
Posucha na tym polu oznacza rozpad związku a i oczywiście brak szacunku dla mężczyzny, który się stara.

 

2 godziny temu, Domi napisał:

Nie, nie mam 18 lat ;) Po prostu właśnie dlatego - z Twojej wypowiedzi wynika, że to słuszne obawy- zastanawiam się czy nie przesadziłam z tym proponowaniem mu spotkań w dni, kiedy jest zajęty.

Tak jak pisałam, jednym razem było to świadome, a innym zapomniałam, ze w czwartek jest to Boże Ciało.


* Uwaga! Ostrzegałem ; ) 

I Primo.
Czy Ty naprawdę specjalnie proponowałaś spotkania w dni, w których facet jest zajęty?
(Czy Ty kobieto jesteś poważna?
I czy ty naprawdę jesteś above 18 czy raczej under 18? )


To Ty chciałaś się z nim umówić czy robić sobie z niego jaja i dowartościować się kosztem, zabiegającego o księżniczkę mężczyzny?
Bo w tym zdaniu ja to tak odbieram i on może też.
Dlatego zlał Cię chłodnym prysznicem i się zdystansował?
Maybe?
Weź mi to wyjaśnij, bo mam kompletnego mindfucka...

II Secundo
Co Ty takiego robisz, że nie masz czasu się spotkać z mężczyzną?
Z wami babami zawsze są jakieś problemy, wymówki, które są zasłoną lenistwa, braku równomiernego zaangażowania i atencji.
Bo Ja ci powiem, że każdy człowiek(no prawie każdy) pracuje na tej Ziemi.
I ja nie mam problemu spotkać się z moim przyjacielem umawiając się dwa dni, dzień wcześniej.
Czasami nawet potrafi znienacka zadzwonić i za godzinkę się widzimy tego samego dnia : )

My mężczyźni mamy pasje i hobby, a więc w wolnym czasie:
* Siłownia
* Basen
* Sztuki Walki
* Nauka nowych rzeczy, nowych branż
* Planowanie biznesu
* Uczęszczanie na eventy hobbystyczne
Oczywiście nie wszystko każdy ma na swojej liście, ale sporo rzeczy z tej listy się znajdzie.

I  zawsze mamy czas dla swoich bliskich.
Dlatego jeszcze raz powtórzę, co Wy robicie, albo raczej Co Ty robisz, oprócz pracy, że nie macie czasu?
* Siedzicie na insta? 
* Robicie paznokcie(trwa górę godzina - nie pytaj skąd wiem)?
* Czytacie gówna w internecie oraz oglądacie jeszcze gorszy szajs w TV?
* Och i bym zapomniał ----> SHOPPING!
Really tak wielce zmęczona księżna po całym dniu "aktywności"? :) 

Teraz celowo generalizuję, bo wiem, że są piękne, mądre i kochane panie(oznaczyłbym nawet, ale chcę, aby się domyślały:*), które naprawdę mają co robić.
Jednak nie oszukujmy się większość gówniar w moim wieku, ale także i stare karyny, czy grażyny nic nie robią poza szkołą/pracą/plotkami przy winku z innymi grażynami.
A ten "brak czasu" jest spowodowany tym, że pańcia chce pokazać swojemu adoratorowi, że ona ma tak ciekawe życie, że nie ma czasu i ledwo wciska faceta w "wymyślony na gębę harmonogram" xD 
(Naprawdę sytuacja wzięta z życia;) 

Kocham was drogie panie, ale degrengolada z wami, deegrengolada, aż ręce opadają...



 

Edytowane przez Ragnar1777
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Domi napisał:

a wybrałam taki termin, w którym ma pewne ważne dla niego zawody

Kulturystyczne? Albo inne z gatunku "FIT"? ? 

 

2 godziny temu, Androgeniczna napisał:

Większość mężczyzn tak nie działa bo uznają że jak z nimi kobieta szybko poszła do łóżka to przed nim też miała szybkich partnerów oraz że w przyszłości może zdradzac, kłamac itp

Eee tam, pierdolenie. Chyba, że piszesz o prawiczkach, którzy pierwszy raz widzą cipkę na oczy.

 

Godzinę temu, alicja95 napisał:

Poczekaliby, jakby wiedzieli, ale że się nie dowiedzą od razu, to uznają że "kobieta manipuluje" bo na pewno, z każdym innym robiła to od razu

Jak wyżej.

Edytowane przez mirek_handlarz_ludzmi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, alicja95 napisał:

Bo również myślę, że jak ktoś jest zbyt otwarty seksualnie, to zdrada mu przyjdzie o wiele łatwiej, niż komuś co potrzebuje najpierw uczucia, to oczywiste nawet.

@alicja95 możesz to "zbyt otwarty" zdefiniować?

 

Czy zbyt otwarty oznacza w Twoim pojęciu człowieka, który traktuje seks jako wartość samą w sobie? Dlatego, jeśli nadarza mu się okazja seksu z osobą, którą zwyczajnie lubi, nie ma oporów? (tutaj podkreślam, że chodzi o ludzi stanu wolnego, nie będących w związku z innymi osobami).

 

Jeśli tak, muszę Cię zaskoczyć.

 

Trochę już siebie sprawdziłem i nie jeden raz i nie dwa przeszła mi koło nosa okazja na łóżko dlatego, że akurat byłem wtedy w związku. A seks lubię.

 

Z moich obserwacji wynika dokładnie co innego, im większa "świętość", tym bardziej rozgląda się na boki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.