Skocz do zawartości

Fakty dotyczące szczepień


harcerz13

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem od niedawna fanem Marka i słucham go hurtowo teraz. Rzecz w tym , że zmarł dziś Szymon , który najprawdopodobniej miał nop. Chce zapytać szanowne grono , czy ktoś mi poda linka do statystyk o których mówił Marek , że personel medyczny szczepi się tylko w 6 procentach? Pomożecie? Dziękuję i pozdrawiam zacne grono.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze przywitaj się proszę i wstaw awatar. Taki jest regulamin.

 

Nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie, ale mogę zarzucić linkiem, który ukazuje dobrowolność szczepień w UE.

 

http://szczepienia.pzh.gov.pl/materialy-dla-lekarzy/organizacja-szczepien-europie/

 

  • Niemcy. Wszystkie szczepienia są dobrowolne. W 2017 r. zaostrzono jednak przepisy dotyczące realizacji szczepień. Rodzice, którzy przed posłaniem dziecka do przedszkola nie spotkają się z lekarzem, aby porozmawiać na temat szczepień, są karani wysoką grzywną do 2 500 Euro. Przedszkola mają obowiązek przekazywania władzom informacje o rodzicach unikających konsultacji lekarskiej w sprawie szczepień. Dyrektorzy przedszkoli mogą również odmówić przyjmowania dzieci, których rodzice nie przedstawią dokumentu poświadczającego wykonanie szczepienia.
  • Polska. Ustawa o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakłada obowiązek administracyjny poddania się szczepieniom obowiązkowym. Za brak zgody na szczepienie dziecka rodzicom grozi kara finansowa. Wcześniej podejmowane są wszystkie kroki związane z przekonaniem rodzica do szczepienia dziecka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Voqlsky zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.