Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Sign in to follow this  
Yolo

Chuj w dupę!

Recommended Posts

Posted (edited)

Biegłem sprężystym krokiem, mięśnie twarde jak stal pracowały rytmicznie.

Uwielbiałem to. Techniczną perfekcję doskonałego ciała, o które dbałem z najwyższą precyzją, które było sensem mojej egzystencji.

Wspaniałe uczucie.

Jeszcze kilka kilometrów wzdłuż torów i mogę zawracać. Czas był dobry, a start w zawodach dopiero za dwa tygodnie. W takiej formie, nie ma szans żebym przegrał. Byłem jak młody bóg, tak się czułem i tak funkcjonowałem. Niezniszczalna maszyna, pomyślałem uśmiechając się pod nosem, dumny.

Pociąg nowej generacji, przystosowany do ogromnych prędkości, wyprzedził mnie ze świstem. W oddali zobaczyłem drugi, zaraz będą się mijać.

Ogromny łoskot, wizg i jazgot. 

Rozpędzone pociągi zderzyły się z hukiem, od którego pękały uszy.

Sunęła wprost na mnie masa żelastwa, wagon oderwany od składu. 

Koziołkował, podskakiwał, zbliżał nieubłaganie, a dla mnie czas jakby stanął w miejscu. 

Rzuciłem się płasko i wtuliłem z całej siły w ziemię, modląc głośno, wzywając Boga, wszystkich aniołów i świętych by mnie ocalili.

Wagon przeleciał nad nim, nie czyniąc mu żadnej szkody.

Wstał w mgnieniu oka, oszołomiony, rozejrzał się. Sterta złomu leżała obok, a jemu nic.

Uśmiechnął się triumfalnie, pokazał wyprostowany środkowy palec w stronę nieba i krzyknął z całej siły;

- I tak wiem, że Cię nie ma!  To była chwila słabości. Za dużo kościoła i tego pierdolonego programowania!

Chuj w dupę!!

Uśmiechnięty i szczęśliwy pobiegł dalej, zostawiając za sobą nieudaną modernistyczną rzeźbę, w jaką zmienił się pociąg. Nie miał czasu, był na treningu. Forma przede wszystkim.

Oderwane od wagonu koła, razem z piastą i belką poprzeczną, wyglądające jak ogromny fallus i wybite uderzeniem wysoko do góry, zaczęły opadać nabierając prędkości. 

Uderzyły z mokrym pacnięciem w biegnącą postać. 

(Głos starca, jednak pełnego wigoru, podszyty ironią, ale i sympatią, dobywający się z nieba)

- Hehe, oczy niemłode, ale jeszcze całkiem sprawne. No chodź tu do mnie, duszyczko płocha. Robaczku Ty mój. Pogadamy sobie chwilkę, wyjaśnisz mi to i owo. Urwisie Ty. No chodź do tatusia, chodź.

Edited by Yolo
  • Like 2
  • Thanks 1

Zajebiste.

• Like 1

8 godzin temu, Damian napisał:

Zajebiste.

Dzięki 😁