Skocz do zawartości

Dot. Czy starsze Panie mają wysokie libido?


Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze, to pora na moją pierwszą "gòwnoburzę" zwał jak zwał.

Odnosząc się  do pewnych wypowiedzi, że kobieta koło 40 powinna już trumny szukać. Określenia pruchno itp. Sama słodycz zwłaszcza jak pisze to gość który przyznaje, że te 40 już ma. Pierwsze co przychodzi mi do głowy to zakompleksiony. Coś tam sobie chce udowodnić, innym umniejsza. Życie.

To ja pytam szukać tej trumny już po 30, czy jeszcze zaczekać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, PIGUŁKA napisał:

Dobrze, to pora na moją pierwszą "gòwnoburzę" zwał jak zwał.

Odnosząc się  do pewnych wypowiedzi, że kobieta koło 40 powinna już trumny szukać. Określenia pruchno itp. Sama słodycz zwłaszcza jak pisze to gość który przyznaje, że te 40 już ma. Pierwsze co przychodzi mi do głowy to zakompleksiony. Coś tam sobie chce udowodnić, innym umniejsza. Życie.

To ja pytam szukać tej trumny już po 30, czy jeszcze zaczekać?

 

Czytałam :D

 

Rozumiesz, kobieta po 40-tce może już tylko z różańcem w dłoni wnukami się zajmować.

Nie to co mężczyzna w tym samym wieku. On dopiero zaczyna życie, ma wysportowane ciało, zdrową skórę bez zmarszczek ... i podnieca młodsze jędrne kobiety :D

 

Musiałabym z domu nie wychodzić, żeby w takie coś uwierzyć. Owszem znam kilku mężczyzn po 30-tce, na których można oko zawiesić i są bardzo zadbani. 

Po 40-tce już takich nie znam. Nawet jeśli ćwiczy i bardzo dba o siebie, to jednak po ciele widać wiek. Przynajmniej dla mnie tacy mężczyźni nie są interesujący.

 

Chyba, że zakładamy, że mężczyzna z byle jakim wyglądem chce mieć piękną, jędrną i powabną ;) 

 

 

Cytat

Przy okazji, jeden szczyl już się zabujał w starej i suchej rurze, co dobrze fiuta polerowała i tragedia na całą Polskę jest.

Skąd wiesz? Byłeś tam? Widziałeś?  ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, PIGUŁKA said:

 komentarze podobne jak w bieżącym temacie. Dlatego pytam  metalowa czy drewniana?

Nie prawda. Skupiasz się na tych negatywnych niepotrzebnie a temat pokazał, że sprawa nie jest jednostronna i tyle.

 

Ze swojej strony powiem tyle tylko, że jak miałem 20 lat to mi się podobały powiedzmy 20tki. Teraz mam duzo więcej lat i wachlarz kobiet które mi się podobają jest dużo szerszy co mi też "ułatwia" życie.

 

PS

Osobiście brałbym drewnianą, taka "cieplejsza" mi się wydaje...

 

 

10 minutes ago, Ania:) said:

Przynajmniej dla mnie tacy mężczyźni nie są interesujący.

Dokładnie. Co kto lubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, PIGUŁKA napisał:

To ja pytam szukać tej trumny już po 30, czy jeszcze zaczekać?

Wrzuć kilka swoich zdjęć w negliżu, ocenimy. 

 

A tak serio ból dupy i urażoną kobiecą dumę widzę. 

Mamy takie samo prawo wybierać kobiety 20+ zamiast 30+, jak Wy młodszych mężczyzn i czadów, o ile się taki chętny znajdzie. Kwestia indywidualnych preferencji, gustów, atrakcyjności, zasobów, oczekiwań i wielu innych czynników. 

 

 

Edytowane przez Morfeusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ania:) Są zadbane kobiety i mężczyźni po 40. Mnie bardziej rozbawił motyw trumny w temacie☺️ 

 

10 minut temu, deomi napisał:

Taki to sprawiedliwy rozkład

Co masz na myśli?

8 minut temu, TheFlorator napisał:

Nie prawda. Skupiasz się na tych negatywnych niepotrzebnie a temat pokazał, że sprawa nie jest jednostronna i tyle.

Masz rację. Temat założyłam dla rozładowania tych dram w rezrwacie.

7 minut temu, Morfeusz napisał:

Wrzuć kilka swoich zdjęć w negliżu, ocenimy. 

 

A tak serio ból dupy i urażoną kobiecą dumę widzę

Mamy takie samo prawo wybierać kobiety 20+ zamiast 30+, j

A regulamin dopuszcza takie foty?  ?

Żadna urażona duma, bardziej ciekawość tak skrajnych wypowiedzi.

Jasne, że macie prawo, tego nie neguję. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PIGUŁKA Fotki w formie żartu co zaznaczyłem w poście. Jeżeli regulamin nie dopuszcza możesz wysłać komuś na priv jeżeli to podbuduje Twoje ego. Tylko proszę nie wysyłaj do mnie, nie interesują mnie kolejne kobiety 30+ i mam do tego prawo. Taki mój gust. 

 

Edytowane przez Morfeusz
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PIGUŁKA Uważam, że co do posiadania dzieci i atrakcyjności seksualnej kobiet, natura jest bardzo niesprawiedliwa.

Tak samo jak niesprawiedliwa jest w stosunku do nieatrakcyjnych samców.

 

Genrealnie wszystkie te czynności ludzkie psychologiczno, biologiczno, społeczne są zabawne, ale często jest to śmiech przez łzy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PIGUŁKA, zdecydowanie szukaj. Ja nie mam kompleksów, co do swojego wieku. Starzeje się z godnością, ale każdemu młodemu mężczyźnie zawsze będę powtarzał, że baba po 35 roku to już stara jest i trzeba chować przed nią golarki, żeby sobie nimi swoich wąsów nie goliła (tobie też się zaraz sypnie - dobrze obserwuj). Młodym napiszę więcej - stara baba jest nie do ułożenia!

Jeszcze raz, co do moich, nazwijmy to, "kompleksów", ja oddaję palmę pierwszeństwa młodszym od siebie, wy też to róbcie. Biologii nie oszukasz, żaden chirurg ci w tym nie pomoże. Tyle w temacie. Daremny twój ból 30letniej dupeczki (?).

Edytowane przez PUNK
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, PIGUŁKA napisał:

Sama słodycz zwłaszcza jak pisze to gość który przyznaje, że te 40 już ma.

Przypominam, że dla faceta wiek nie ma aż tak dużego znaczenia jak o siebie dba, dla kobiety niestety już 40+ to powoduje pewne zmiany przez które młodsi się nie obejrzą a i starsi będą kręcić nosem ;)

 

18 minut temu, PIGUŁKA napisał:

A regulamin dopuszcza takie foty?  ?

Oczywiście, jeśli idą wpierw na pw do moderacji ? ale naprawdę, my szukamy Himalajek, dziewczyny.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PIGUŁKA, to nie poczucie humoru, to dystans do życia.

Samiec patrzy na kobietę przez pryzmat jej płodności. Kobieta młoda to kobieta płodna, dająca gwarancję wydania na świat zdrowego dziecka. Przyrody nie oszukasz, młodego szczurka, co szuka mamusi może i tak, ale długo to też nie potrwa, chyba że jakiś zaburzony.

Zaakceptuj rzeczywistość (i wy kobiety i my mężczyźni mamy swój biologiczny termin przydatności), a i uwierz mi, wąsa to ty będziesz "golić"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, PIGUŁKA napisał:

To ja pytam szukać tej trumny już po 30, czy jeszcze zaczekać?

Zaczekaj ? 

 

Panie po 30 wiedzą znacznie znacznie więcej na temat seksu, niż ich młodsze koleżanki.

 

Mają bardziej wyjebane na konwenanse, przez co są znacznie bardziej seksualnie wyemnacypowane.

 

Znają lepiej swoje ciało. Wiedzą co lubią, jak lubią i w jaki sposób.

 

Nie mają tych dylematów, co młodsze kobiety / dziewczyny, np. czy partner będzie ich szanował, jak pójdą z nim do łóżka na n-tej randce (czy jakoś tak).

 

Mają wciąż zajebiste ciała a ponieważ dużo lepiej znają życie od swoich młodszych koleżanek - są o wiele bardziej atrakcyjnymi parnerkami. Ja np. jako 40-letni dziad, nie patrzę w ogóle na młode laski. To są dzieci (nie urażając nikogo tutaj - chodzi mi o pierwszy odbiór wizualny) - ładne, zadbane, wystrojone duże dzieci. Na lody bym zabrał a nie do łóżka. Nie mówiąc o banalnym pogadaniu.

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.