Skocz do zawartości

Dot. Czy starsze Panie mają wysokie libido?


Rekomendowane odpowiedzi

@PIGUŁKA, uznaj "pruchno" za synonim 35 letniej kobiety. Moje środki stylistyczne - moja sprawa. W moim przekazie, to ja dobieram metafory.

 

I nie łudź się, że cię czaruję. Mimo wszystko, dobrej nocy i przyjemnych snów, ale rano po przebudzeniu, wpuść do swojego umysłu brutalną rzeczywistość i nie zapominaj też, że prawda cię wyzwoli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PUNKWeź nie gadaj głupot, kobieta jak o siebie zadba, naprawdę jest atrakcyjna przez bardzo długi czas. Tutaj macie przykład:

 Co prawda, już dawałem ten link w innym temacie, ale tutaj najbardziej pasuje. Sam chciałbym mieć taką dziewczynę, która dba o siebie i nie przestaje tego robić. Bo sam też ćwiczę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@self-awareMnie bardziej chodziło, że kobiet jak o siebie będzie dbała, to nawet 50 latka będzie atrakcyjna. a teraz wyobraź sobie, że jakaś pani w takim wieku ćwiczy pod wygląd, a nie pod kulturystkę. Bo nie oszukujmy się, ta pani z filmiku mimo wszystko i tak jest atrakcyjniejsza od niejednej kobiety w jej wieku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo zależy od genów i dbania o siebie. W pracy często mam klientów w różnym wieku. Mam dostęp do ich peselów i nie raz przyjdzie kobieta kolo 30 która wyglada jak stara baba a nie raz kobieta 45 lat za która się na ulicy oglądaja jak za nastolatką. Ostatnio mieliśmy w pracy taka sytuację.Kobieta 45 lat, przyjechała mercedesem, szpilki, piękna sukienka, szczupła, ładny delikatny makijaż i moi współpracownicy jeszcze pół dnia o niej gadali w pracy :). 

To samo w sumie tyczy się mężczyzn. Niewielu w wieku 40 lat wygląda młodo i dobrze. Duża część ma już brzuszki piwne, łysieje, są zaniedbani. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Brat JanJakoś tak nie pije alkoholu, zbrzydł mi. Jak przypomnę sobie zapach wódki, to mam autentycznie odruch wymiotny. Więc nie sądzę, aby mnie musiała nosić.

Zresztą mimo 24 lat, uważam, że alkohol tylko przeszkadza na imprezie. Nie powiem jak byłem młodszy święty nie byłem, ale to było życie nastolatka.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PIGUŁKA

 

Ja jestem przed 30-stką, ale trumny sobie jeszcze nie szukam :D

 

Każdy ma inne podejście do tematu. Osobiście znam kilka kobiet, które przekroczyły 40 lat, i wyglądają tak, że faceci na ich widok salutują :D Kwestia gustu i ogólnego podejścia do życia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, PUNK napisał:

Samiec patrzy na kobietę przez pryzmat jej płodności. Kobieta młoda to kobieta płodna, dająca gwarancję wydania na świat zdrowego dziecka.

Dlaczego ex-ante zakładasz, że każdy chce się rozmnożyć, zarówno Pan jak i Pani? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, PIGUŁKA napisał:

Odnosząc się  do pewnych wypowiedzi, że kobieta koło 40 powinna już trumny szukać. Określenia pruchno itp. Sama słodycz zwłaszcza jak pisze to gość który przyznaje, że te 40 już ma. Pierwsze co przychodzi mi do głowy to zakompleksiony. Coś tam sobie chce udowodnić, innym umniejsza. Życie.

Taaa, jak by do takiej obecnej 40-tki podejść kiedy lat miała ze 20latek to by był spław i tyle(jesteśmy równolatkami). A jak ma 40 to jak wypina dupsko za darmo i nikt jej nie chce - to pewnie zakompleksiony koleś bo jej nie chce XD

Weź się ogarnij i nie racjonalizuj rzeczywistości.

P.S.

Kurwa, ten wykres co rzeście podali w kształcie cycków wyjaśnia jak jest ale nie dlaczego tak jest :(

Edytowane przez Bohun
  • Like 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PUNK ok, ale dla wielu nie jest to podstawowe zadanie życiowe. To tak, jakbym postanowił się rozwieść z powodu braku potomstwa. @Conrad, człowiek operuje na trochę wyższym poziomie emocjonalno - intelektualnym niż zwierzę. Nie demonizowałbym biologii, mimo jej dużego wpływu na życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pink Sara, ta zabawna agresja nie dodaje Ci uroku :) I jeszcze jedna uwaga co do kilku wypowiedzi Pań z tego wątku, że facet 40+ to już łysy pierdziel z brzuszkiem. Jak ten facet miał +-20, to najczęściej tylko deszcz na niego leciał :) Więc teraz od życia odbiera dywidendę, jak miał odrobinę samozaparcia i zadbał o swój rozwój. Złośliwość i przewrotność natury.. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.