Skocz do zawartości

Dot. Czy starsze Panie mają wysokie libido?


Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, PUNK napisał:

to rządzi nami instynkt.

Raczej bym powiedział, że rządzi słabymi jednostkami. A osoby rozwinięte duchowo, psychicznie nie mają takich problemów.

Także jak nie potrafisz uwiązać penisa na supeł, to myślisz jak zwierze. Jak nie chcesz tego zrozumieć, a to jest podstawą to jesteś po prostu osobą myślącą główką, a nie głową.

Weźmy na przykład białych rycerzy, oni właśnie często myślą penisem, takich osób jest cała masa. A ludzie którzy coś trenują, doskonale wiedzą, że ten prymitywny instynkt, można wykorzystać do osiągania swoich celów. Nic dziwnego, że każdy sportowiec, który coś osiągnął i chce coś zdobyć, wstrzymuje się z współżyciem. Już nie wspomnę o PMO.

Edytowane przez Vstorm
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amerykański naukowcy twierdzą, że:

 

Jak wiadomo, płodność kobiety maleje z wiekiem, a po menopauzie wygasa. Zdaniem uczonych rosnące libido ma zwiększyć szansę za zapłodnienie w czasie, który sam organizm uznaje za "ostatni dzwonek".

https://twojezdrowie.rmf24.pl/czlowiek/seks/news-dlaczego-kobiece-libido-rosnie-wraz-z-wiekiem,nId,2813687

Edytowane przez Normalny
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy owak należy używać własnych gumek na wszelki wypadek, nie ma co wierzyć w zapewnienia o tym że "ja to już w ciążę zajść nie mogę...".

Na jakiejś wsi zwanej Warszawa kobieta zaszła w ciążę mając lat 50+ i raczej nie jest to jakiś zajebisty wyjątek.

P.S.

Czytając Netkobiety uważałbym co Panie robią z naszym nasieniem z gumki bądź niby połkniętym do buzi bo może być niespodzianka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Normalny napisał:

A czy panie potrafią odpowiedzieć nie pytanie z tematu Czy starsze Panie mają wysokie libido?

Prawda to czy nieprawda? I dlaczego?

Ja mam 27 lat i mam takie samo libido jak w wieku 15 lat :). Z tym że ja zawsze miałam wysokie mimo nie uprawiania seksu przed 20 :).

Z wiekiem libido wzrasta też dlatego że kobiety są pewniejsze siebie, mają już jakieś dowświadczenia. To też wpływa na wzrost libido. Zauważyliście że pewniejsze siebie kobiety są lepsze w łożku? Nie chodzi mi o aroganckie i chamskie pewne siebie tylko takie pewne swojego ciała. Które czują się dobrze w swoim ciele, nie wstydzą się. Ja uważam że z wiekiem ta pewność rośnie. Majac 18 lat miałam więcej kompleksów niż teraz. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

Ja tylko chce przypomnieć ze Jennifer Lopez ma 49 lat. 

 

 

Ale pamiętać trzeba że gdyby nie była znaną celebrytką to by w wyglądzie nie różniła by się zbytnio od przeciętnej jej rówieśniczki która nie ma popularności i co za czym idzie zasobów tyle ile ma Lopez czy Halle Berry. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Shambler Chvja prawda. :)

 

Jak kobieta ma trochę samozaparcia, trzyma dietę, odżywia się zdrowo, porządnie ćwiczy to może zachować seksowne ciało nawet do 50tki. 

Po prostu większość kobiet w Polsce zapuszcza się już po 20stce, a mieć płaski brzuch i okrągły tylek w wieku 30 lat to już jest dla nich wielki wyczyn i niemożliwe. Po 25 roku życia duża część już jest po ślubie wiec mogą zacząć proces powolnego przechodzenia w stan wegetacji.

 

Ostatnio przeżyłem szok jak zobaczyłem świetna łaskę do której się slinilem jak była w 3 gimnazjum, obecnie kończy liceum i jak wchodzi to najpierw wchodzi ona później jej dupa. Masakra i jeszcze kurwa przyszła na siłownię żeby tylko się w sukienkę na bal zmieścić. XD no ale chłopaka znalazła to narazie może odpoczywać.

 

Panowie tez nie ma się co śmiać, bo z nami jest tak samo albo jeszcze gorzej, gorzej ponieważ dużo mężczyzn w Polsce ubiera się jak na targowanie ziemniaków na rynku, albo w koszulkę z napisem POLSKAWALCZONCA. A zapuszcza swoje ciało podobnie jak kobiety. 

 

Ja rozumiem ze nie każdy ma czas zapiedalac 4 razy w tygodniu na silkę plus 3 razy kardio, ale jakbym nie traktował kulturystyki na poważnie. To pobiegalbym kilkanaście minut tygodniowo, pojechał na basen raz na jakiś czas, czasem jakiś trening kalisteniki, jadłbym wszystko ale z umiarem. Dla mnie to jest podstawa dobrego życia, nie dbając o ciało i jego wygląd, nie dbasz o swój najdroższy ci pojazd który masz raz na całe życie. 

 

Jennifer Lopez ma bandę ludzi którzy dbają o każdy skrawek jej ciała, ale myślę że 80 procent tego jak wygląda można osiągnąć treningiem, dieta, ewentualnie średniej jakości kosmetykami, przy posiadaniu średniej jakości genów.

Ale łatwiej pierdolic ze ona jest bogata, to trzeba było zostać kurwa bogatą. ;)

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

Jak kobieta ma trochę samozaparcia, trzyma dietę, odżywia się zdrowo, porządnie ćwiczy to może zachować seksowne ciało nawet do 50tki. 

To fakt, chociaż twarz, dłonie, szyja bezsprzecznie zaświadczą o metryce urodzin. Nogi, tyłek, brzuch jeszcze grubo po 40stce mogą przy zadbaniu stawać w szranki z wyposażeniem 20-parolatki, ale już wyżej trzeba pompować, nakłuwać, naciągać. Ostatnio promowano jakieś hot foty Joanny Przetakiewicz, jaka to ona zadbana, jaką drugą młodość przeżywa. No i fakt - nóżka nastolatki, tyłeczek zdrów, ale twarz niestety nawet spod najdroższego skalpela tylko dla koneserów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze jako starsza pani 41 skończone powiem że to chyba różnie bywa czy libido rośnie czy nie. Ważne jest chyba w jakiej fazie jest się w związku czy początek czy stabilizacja czy może końcówka. Wydaje mi się że gdy byłam młodsza miałam większa ochotę na sex. Teraz jestem raczej spokojną samicą tylko czasami mnie nosi ? Zresztą z chorym na alkoholizm partnerem nie zawsze wszystko idzie tak jakbym akurat chciała...ale to off top

49 minut temu, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

@Shambler Chvja prawda. :)

 

Jak kobieta ma trochę samozaparcia, trzyma dietę, odżywia się zdrowo, porządnie ćwiczy to może zachować seksowne ciało nawet do 50tki. 

Jest w tym dużo racji tylko trzeba chcieć mieć dobre chęci i motywacje.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

@Shambler Chvja prawda. :)

 

Jak kobieta ma trochę samozaparcia, trzyma dietę, odżywia się zdrowo, porządnie ćwiczy to może zachować seksowne ciało nawet do 50tki. 

Po prostu większość kobiet w Polsce zapuszcza się już po 20stce, a mieć płaski brzuch i okrągły tylek w wieku 30 lat to już jest dla nich wielki wyczyn i niemożliwe. Po 25 roku życia duża część już jest po ślubie wiec mogą zacząć proces powolnego przechodzenia w stan wegetacji.

 

Ostatnio przeżyłem szok jak zobaczyłem świetna łaskę do której się slinilem jak była w 3 gimnazjum, obecnie kończy liceum i jak wchodzi to najpierw wchodzi ona później jej dupa. Masakra i jeszcze kurwa przyszła na siłownię żeby tylko się w sukienkę na bal zmieścić. XD no ale chłopaka znalazła to narazie może odpoczywać.

 

Panowie tez nie ma się co śmiać, bo z nami jest tak samo albo jeszcze gorzej, gorzej ponieważ dużo mężczyzn w Polsce ubiera się jak na targowanie ziemniaków na rynku, albo w koszulkę z napisem POLSKAWALCZONCA. A zapuszcza swoje ciało podobnie jak kobiety. 

 

Ja rozumiem ze nie każdy ma czas zapiedalac 4 razy w tygodniu na silkę plus 3 razy kardio, ale jakbym nie traktował kulturystyki na poważnie. To pobiegalbym kilkanaście minut tygodniowo, pojechał na basen raz na jakiś czas, czasem jakiś trening kalisteniki, jadłbym wszystko ale z umiarem. Dla mnie to jest podstawa dobrego życia, nie dbając o ciało i jego wygląd, nie dbasz o swój najdroższy ci pojazd który masz raz na całe życie. 

 

Jennifer Lopez ma bandę ludzi którzy dbają o każdy skrawek jej ciała, ale myślę że 80 procent tego jak wygląda można osiągnąć treningiem, dieta, ewentualnie średniej jakości kosmetykami, przy posiadaniu średniej jakości genów.

Ale łatwiej pierdolic ze ona jest bogata, to trzeba było zostać kurwa bogatą. ;)

 

 

Te samozaparcie, trzymanie diety i zdrowe odżywianie jest niewiele warte jeśli skóra nie jest gładka ani nie wygląda młodo a na to żeby tak zadbać o skórę to trzeba mieć dużo pieniądze bo co po wysportowanym ciele jak skóra ujawnia prawdziwy wiek. Co do zapuszczania się Polek po 20 to myślę że to nie jest domena tylko i wyłącznie Polek sądzę że kobiety z innych krajów Europy czy USA też podobnie działają. 

Żeby nie to że Lopez jest celebrytką i gwiazdą POP to by miała taki sam zapał jak ta dziewczyna o której wspomniałeś powyżej. 

Co do zapuszczających się mężczyzn to jest ich problem i jak chcą mieć bęben jak Kononowicz to będą mieli właśnie taki bęben zamiast sześciopaku. 

Naprawdę jesteś pewny że większość jej urody wynika tylko z samych ćwiczeń a nie z drogich operacji plastycznych na które nie byłoby jej stać gdyby nie była tak sławna jak jest obecnie? Sam sobie odpowiedz na te pytanie i ten przykład z nią to jest jedynie wyjątek od reguły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Normalny napisał:

Amerykański naukowcy twierdzą, że:

 

Jak wiadomo, płodność kobiety maleje z wiekiem, a po menopauzie wygasa. Zdaniem uczonych rosnące libido ma zwiększyć szansę za zapłodnienie w czasie, który sam organizm uznaje za "ostatni dzwonek".

https://twojezdrowie.rmf24.pl/czlowiek/seks/news-dlaczego-kobiece-libido-rosnie-wraz-z-wiekiem,nId,2813687

Shit to ja mam jeszcze ostatni dzwonek???? 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PIGUŁKA Pracuję z mężczyznami i młodszymi ode mnie i z starszymi, uwielbiają „mamuśki”. 

Pytałam ostatnio jednego młodszego ode mnie jaki wiek kobiety dla niego jest odpowiedni powiedział, że albo 18/19lat albo tak 10 lat więcej od niego. 

 

Ja osobiście widzę sama po sobie, że im więcej mam lat tym lepiej wyglądam. Nie wiem skąd ta zależność, tak samo mam z libido jestem bardziej świadoma, wiem czego chce i jak to osiągnąć. Teraz trochę świruję na tym punkcie, trafiłam na swojego samca alfa, a do tego zmieniłam dietę i dorzuciłam trochę sportu. Czuję się bosko, mam zakwasy, nie mam już zbędnych kilogramów, piersi nie zmalały, kocham ze wzajemnością to i libido szaleje. 

 

@Androgeniczna 27 to piękny wiek ? ??

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.