Skocz do zawartości

Dot. Czy starsze Panie mają wysokie libido?


Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, Eleanor napisał:

Shit to ja mam jeszcze ostatni dzwonek?

Ty to masz u mnie dwa dzwonki, ale tylko do tymczasowego podzwonienia. ;)

20 minut temu, Lalka napisał:

Ja osobiście widzę sama po sobie, że im więcej mam lat tym lepiej wyglądam.

Nie za wczesna pora na drinki? 

20 minut temu, Lalka napisał:

@Androgeniczna 27 to piękny wiek ? ??

Masz dobre serce @Lalka, taka pocieszycielka w niedoli. ;)

Edytowane przez Morfeusz
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam.

 

Jak dla mnie wiek nie robi różnicy.

Są młode szpetne, są starsze tak atrakcyjne, że szczena opada.

i na odwrót.

 

Spotykałem się wielokrotnie z paniami po 40-tce i nie mogłem narzekać.

Natomiast te młodsze są trochę jak dzieci we mgle. Ani to ogarnięte, ani życiowo doświadczone, często zakompleksione do potęgi i bezczelne.

Nie mam jakoś ciśnienia na małolaty, chociaż oko lubię zawiesić. Natomiast rozmowa z takimi to często walenie głową w mur, że aż f... znaczy ten, głowa opada i się odechciewa wszystkiego.

Starsze Panie mają to coś pociągającego w sobie, jeśli dodatkowo jest bardzo zadbana to wolałbym zdecydowanie taką niż małolatę ze smartfonem w ręku i sztandarem równouprawnienia.

Edytowane przez Jan III Wspaniały
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt jeszcze nie wspomniał, że bardzo wiele kobiet przed/około 40 szuka potwierdzenia własnej atrakcyjności, no i fakt, że to ostatni dzwonek na dziecko...

Nawet pani psycho-loszka powiedziała bratu, który wtedy rozwodził się z ex 38letnią żoną, że często kobietom w tym wieku,po prostu odpie*dala. 

Nawiasem mówiąc ex brata znalazła sobie 10 lat młodszego typka-przypadek ? Nie sądzę.

 

Co do meritum, to dużo zależy od genów, znam 40 letnie kobiety, które są atrakcyjne fizycznie, a nie uprawiają żadnych sportów. Znam młodsze, które katują się dietami i siłowniami i.....szału nima ?

Edytowane przez Leniwiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich obserwacji i tak w jednym zdaniu to z wiekiem spada, ale wolniej niż mogłoby dlatego w pewnym momencie libido zwyczajnie przeszkadza. Wkurwia mnie jak chcę się czymś zająć, ale wgrany w mózgownicę podprogram każe ruszać dupą. Ja mam sporo innych różnych przyjemności, którymi chętniej się zajmuję. Zauważyłem, że u mojej jest tak samo.

Kiedyś to byłoby nie do pomyślenia. Przeleciałbym każdą. 

Co do wyglądu, śmieszą mnie opowieści typu Dżenifer ma 50 lat, a jak wygląda. A widział ją któryś na żywo jak wstaje 0 6:30 rano ? Ładna skóra na twarzy ? to popatrz na szyję, niestety tam jeszcze nie naciągają. Jasne, mogą się podobać 40+, na zasadzie bo gościa podnieca cellulit. Przyrody nie oszuka.

Edytowane przez urodzony_w_niedzielę
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od szczyla mam pociąg do mamusiek i strasznie mnie podniecają mimo jak by nie było juz 27lat ale nikt mi nie powie ze super zadbana 30+ jest lepsza od 20 nawet z jakimś dodatkowym kilogramem. Młode samice są poprostu jędrne i to w zasadzie rozwiązuje moje podejście co do wyboru.

 

 

Co do libido to się nie wypowiem bo nigdy nie miałem starszej od siebie... co nie znaczy ze tak zostanie xd

Edytowane przez Jasnim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.