Skocz do zawartości

„Zostałam wychowana, by służyć mężowi”.


Rodanek

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, wrotycz napisał:

Proszę moderację o zmianę w tytule bo napisane jest: "zostałam wychowana do tego, by opiekować się moim mężem"

 

 

@wrotycz Czy zwróciłeś uwagę, ale tytuł jest w cudzysłowie. Nie ja go wymyśliłem, a że jest nośny to chyba oto chodzi . Tak czy inaczej ma to pobudzić do dyskusji i refleksji. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 6/20/2019 at 9:19 PM, pillsxp said:

Z taką kobietą to mógłbym myśleć o ślubie i stałym związku.

I tylko jedno pytanie:

Po -uja?

Żeby pieprzyć lalę związek nie jest potrzebny.

Ślub jest po to, żeby ona mogła cię dymać na kasę i używać sexu jako broni.

Nie dasz forsy - nie ma dupy.

Bez ślubu i bez związku waga przechyla się na drugą stronę:

Nie dasz dupy - nie masz pojęcia ile dup do wzięcia jest w zasięgu rzutu kamieniem.

Przemyśl to, tylko pośpiesz się bo nie będę czekał aż roztopią się lodowce.

 

Edytowane przez JoeBlue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 hours ago, Rodanek said:

@wrotycz Czy zwróciłeś uwagę, ale tytuł jest w cudzysłowie. Nie ja go wymyśliłem, a że jest nośny to chyba oto chodzi . Tak czy inaczej ma to pobudzić do dyskusji i refleksji.  

Tak, zwróciłem uwagę i to prawda.

Tak czy inaczej jest to clickbait.

 

Pani powiedziała, że chce się opiekować mężem, robić mu obiad żeby jadł w domu i tak dalej. To akurat bardzo sensowne i oskarżanie ją o interesowność, wyrachowanie ma i nie ma sensu. Bo to, że ona coś chce zrobić żeby sobie męża "zaskarbić" to od razu musi być coś złego? Na tym polega "kapitalizm" - coś za coś. Może byłoby lepiej gdyby tylko leżała i pachniała.

 

--

Cała ta gównoburza jest rozpętana przez szurnięte feministki, które mają taką właśnie wizję świata - facet ma na nią zasuwać bo ana tak chce a wszystko w imię odpłaty za wyimaginowane krzywdy doznane w poprzednich wcieleniach przez ich siostry.

 

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.