Skocz do zawartości

Nasz Brat ma SM, pomóżcie dobra radą i ciepłym słowem.


Rekomendowane odpowiedzi

Jak diagnozowali bratu i Waszym znajomym to SM? Płyn mózgowo rdzeniowy + rezonans z kontrastem?

 

Należę do społeczności boreliozowców, więc temat SM jest mi bliski.

To co mogę doradzić to dieta absolutnie bez cukru. Cukier nie tylko zaburza florę i osłabia immunologię, ale też zwiększa autoagresję, a SM jest wlasnie autoagresją.

Cytat

 dieta tłuszczowa, mówiąc krótko - Kwaśniewskiego.

popieram, choć tu też trzeba uważać, bo w tej diecie spożywa się produktu z cukrem. Moim zdaniem lepiej już zjeść kaszę gryczaną pełną złożony węglowodanów niż 2 łyżeczki cukru jakie mamy w 300 ml śmietany.

 

A teraz pofilozofuje po chłopsku: ja tam w cudowne leki za 100 tys. to bym nie wierzył. Pamiętam kumpla jak zamawiał z USA jakieś specyfiki na łysienie za kilka tys. mies. a i tak wylysiał. Terapia LDN jest eksperymentalna, ale tania i nikłe skutki uboczne, więc to bym robił. Poza tym znaleźć jakiegoś dobrego lekarza od tego i niech on ustali standardowe leczenie.

Ponadto ziołolecznictwo też może dawać dobre efekty.

W dniu 21.06.2019 o 14:23, Perun napisał:

7. Rozważałbym też, próby łapownictwa na rzecz personelu, czekoladki i kawki, dla pań pielęgniarek to podstawa.

Natomiast "twarde" łapówki dla lekarzy to nie orientuję się, choć wiem, że gdyby nie łapówka to bardzo możliwe, że urodziłbym się z niedotlenieniem mózgu

LOL, co to za pomysły komunistyczne. W żadnym wypadku. Czekoladki można dać po wyjściu ze szpitala, bezinteresownie.

Edytowane przez pytamowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.