Skocz do zawartości

Były premier Kazimierz Marcinkiewicz ścigany przez komornika na zawodach triathlonowych.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Temat z ostatnich kilku dni, który ukazuje, że "ucisk patriarchatu" nie działa tak jak powinien.

 

Mianowicie nasz były premier został obciążony przez wspaniały (tfu!) sąd alimentami na byłą żonę Isabel w wysokości około 4 tys. PLN miesięcznie z racji jej niepełnosprawności i niezdolności do pracy.

Jako że pan Marcinkiewicz nie dysponuje stałymi dochodami więc dług wobec "biednej i pokrzywdzonej kobiety" zaczął rosnąć bardzo szybko i w rezultacie były premier został obciążony egzekucją komorniczą a sam dług przekroczył już wysokość 100 tys. PLN

 

A teraz najlepsze.

 

Pan Kazimierz na swoim koncie na Instagramie pochwalił się startem w zawodach triathlonowych Ironman.

Była żona nazywana przez pana Marcinkiewicza "stalkerką" powiadomiła o tym fakcie komornika, który niezwłocznie udał się na te zawody celem konfiskaty roweru, którego jak się szczęśliwie później okazało pan Kazimierz nie był właścicielem przez co komornik musiał odstąpić od czynności.

 

Po całym zdarzeniu pani Isabel była bardzo niezadowolona i w komentarzu na swoim profilu FB zasugerowała, że komornik mógł zająć strój sportowy, w którym startował pan Marcinkiewicz (!!!!!!!!)

 

Fragment komentarza byłej żony premiera:

"...Taka sytuacja: komornik nie zastał dłużnika pod adresem, bo ten chwilę wcześniej wyprowadził się, czyli można uznać, że ' uciekł 'przed nieuniknionym?
komornik mając informacje, którą dłużnik opublikował publicznie, że uczestniczy w maratonie udał się tam, aby móc w końcu porozmawiać z dłużnikiem, który nie odbierał telefonów oraz nie pojawił się u komornika mimo nakazu i upomnienia, za co grozi grzywna 2 tyś. PLN. Okazało się, że rower dłużnika, który komornik chciał zatrzymać, należy do członka rodziny. czy strój sportowy również? ..."

 

Ręce k@#$a opadają.

 

Temat o nieudanej egzekucji:

 

https://www.pomponik.pl/plotki/news-komornik-scigal-kazimierza-marcinkiewicza-na-zawodach-sporto,nId,3050765

 

Temat z komentarzem pani Isabel sugerującym zabranie stroju sportowego premierowi:

 

https://rozrywka.dziennik.pl/plotki/artykuly/600414,komornik-kazimierz-marcinkiewicz-izabela-marcinkiewicz-dlug-alimenty.html

 

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Ivar napisał:

@Jaśnie Wielmożny Jechała samochodem jak debilka i przywaliła w ekran energochłonny.

Ten wypadek to z 5 lat temu był chyba.

I było to w trakcie małżeństwa w związku z powyższym pan Marcin ma płacić dożywotnio, czy też czasowo 4 tys miesięcznie tak? A wcześniej Pani z czego "żyła"? Bo, że jest poetką z Brwinowa to tyle wiem, tylko Brwiowa szkoda.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona jest "trwale" niezdolna do pracy.

Zdjęcia na FB z tą ortezą na ręku mają udowadniać "sprawiedliwość wyroku sądu".

Bo to przecież Marcinkiewicza wina.

Gdyby nie był wówczas bogaty i nie kupił jej szybkiego samochodu to by się nic nie stało prawda ?  ?

Edytowane przez Ivar
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wojkr napisał:

Kogo jak kogo....MaxiKaza mi nie żal...

A powinno, przynajmniej na pewnym poziomie. Tego nam brakuje- męskiej solidarności. 

Zresztą temat byłego premiera nie jest niczym nowym i jest na ten temat audycja Pana Kotońskiego. Niewiele jet do dodania. 

 

Tutaj po prostu kolejny przykład bezwzglednosci kobiety po rozstaniu i w kwestiach materialnych. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jaśnie Wielmożny napisał:

I było to w trakcie małżeństwa w związku z powyższym pan Marcin ma płacić dożywotnio, czy też czasowo 4 tys miesięcznie tak? A wcześniej Pani z czego "żyła"? Bo, że jest poetką z Brwinowa to tyle wiem, tylko Brwiowa szkoda.

Kiedyś oglądałem jej wypowiedź, z jadem wycedziła przez zęby: że do wypadku doszło bo była zdenerwowana kiedy jechała na spotkanie z nieczułym i zimnym mężem, dlatego to jego wina :).

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinkiewicza mi nie żal, bo skoro sam zostawił żonę dla młodszej to powinien być ukarany.

Według mnie pieniądze powinny się należeć 1 żonie którą olał i poszedł do Izabel.

Ta Izabel też powinna być ukarana za kombinatorstwo, ale w Polsce oszuści i kombinatorzy mają się bardzo dobrze bo prawo ich chroni.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Trevor napisał:

Ja tam gościowi współczuje. Fakt Marcinkiewicz zrobił głupio, i pewnie jest głupi (jego premierowanie przypominało Forresta Gumpa - ale za to był lubiany), ale trafić na taką mściwą rurę co cie będzie całe życie gnębić to współczuje. 

Zgadzam się zwłaszcza, że Pani jest ostro pier... i nie reprezentuje sobą nic więcej poza chęcią zemsty. Sprawdziłem ją pobieżnie w internecie i wszystko kręci się dookoła jej "krzywdy". Myślę, że lekarz znalazłby tu odpowiednie zaburzenia. Pan Kazimierz zachował się jak kompletny głupek pakując się w śluby ale ostatecznie, nie jest potworem dziwkarzem, taka historyjka jakich wiele. Ale dobrze brat napisał czy inteligetny człowiek, który miał piastować taki urząd nie potrafiłby zobaczyć wcześniej jakim Izabela jest człowiekiem?

 

Na jego instagramie zobaczyłem, że żyję z dożywotniej pensji 25 000 tys zł jaką przyznaje się premeriom.  Chyba teraz rozumiem, te częste zmiany na tym stanowisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były premier to największa pizda jaką ostatnio widziałem. Dziewczyna jest przebiegła i nie odpuści ale to prosta kobieta. Sąd zasądził i wg powinien wyskakiwać z kasy. Sorry, ale on sprawował przez pewien czas prawie najwyższy urząd w państwie. Teraz sobie bimba z niej i lata do Dubaju i wszędzie, ale w końcu komornik go dojedzie. A pipa udaje chorobę tak, że aż w oczy boli. Powinien się za to on wziąć i odwoływać, przeciągać, powoływać biegłych itp... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, No Gods No Masters napisał:

Ciężko mi żałować człowieka, który dał się żonie nagrać i sfotografować, jak goły łamie się na porcelanie ?

Ona go napastowała z tą kamerką, chyba wiedziała do czego się szykuje...

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.06.2019 o 15:21, Ivar napisał:

Po całym zdarzeniu pani Isabel była bardzo niezadowolona i w komentarzu na swoim profilu FB zasugerowała, że komornik mógł zająć strój sportowy, w którym startował pan Marcinkiewicz

10 lat wcześniej:

 

Czułe uściski i zakochane spojrzenia - tak wyglądało wczorajsze spotkanie Isabel (28 l.) i Kazimierza Marcinkiewicza (50 l.) po krótkiej rozłące. Jakby chcieli pokazać całemu światu: "Patrzcie, niedowiarki, my się naprawdę kochamy".

 

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/marcinkiewicz-i-isabel-to-jest-prawdziwa-milosc/k5fk343#slajd-3

 

  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abstrahując od sympatii do Marcinkiewicza to sytuacja jest żenująca i świetnie pokazuje wady instytucji małżeństwa. 

 

Jak widzicie w tym przypadku rozwód stał się sposobem na życie Izabeli. 4 koła dostanie. Pracować nie musi.

 

Pasożyt. 

 

Ogólnie alimenty na osobę dorosłą są mocno wątpliwe jeśli chodzi o zasady współżycia społecznego i zwykłą sprawiedliwość. 

 

Mógłbym narzekać dalej ale sprawa jest prosta. Nikt nikogo do małżeństwa nie zmusza. Jest ono dobrowolne. Kto wstępuje w związek małżeński musi się liczyć także z konsekwencjami.

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Parę dni temu osobie byłego premiera postawiono zarzuty.

 

Dochodzenie jest w toku. Prokurator ogłosił podejrzanemu zarzut uchylania się od obowiązku alimentacyjnego i narażenia przez to pokrzywdzonej na niemożność zaspokojenia podstawowych potrzeb życiowych – powiedział prok. Łukasz Łapczyński, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie w rozmowie z „SE”.

https://www.wprost.pl/kraj/10230971/kazimierz-marcinkiewicz-uslyszal-zarzuty-chetnie-pojde-do-wiezienia-ziobry.html

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.