Skocz do zawartości

Sfrustrowana część forum, obrażona na rzeczywistość.


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Obliteraror napisał:

@Zły_Człowiek, czemu pejoratywnie kojarzy Ci się nazwą braciasamcy? Akurat IMO brzmi bardzo pozytywnie, nawiązując do dobrej tradycji kumpelstwa, braterstwa, podania ręki w potrzebie. Taki dobry, konserwatywny wzorzec z czasów, gdy dane męskie słowo coś znaczyło. Mam też wrażenie, że niektórzy mylą termin Rezerwat z terminem panopticum. Jak sama nazwa wskazuje, rezerwat obejmuje jednostki cenne, które podlegają ochronie :) I tego IMO się trzymajmy.

<Znowu offtop, przepraszam>

Bracia, zrozumcie mój tok myślenia.

Wcielcie się w osobę postronną.

 

Tak jak pisałem wcześniej, nazwa braciasamcy nie kojarzy się zbyt dobrze.

,,bracia" brzmi dobrze, kojarzy się z pomocą, kumplami, ale ma wadę kojarzy się także z sektą, ale w sumie można ten człon zostawić.

ale jak dodać ,,samcy" to tworzy dziwną mieszankę.

Samiec kojarzy się z jakimś bykiem rozpłodowym - co w mainstreamie wcale nie brzmi dobrze.

Powiedzcie sami, czy jeśli obcy ludzie usłyszą nazwę ,,bracia samcy" to z czym im się to będzie kojarzyć?

Mi na dzień dobry (czyli z 3 lata temu) myślałem że to forum ,,bekowe" abo "zbereźne forum" dla zboczeńców inceli.

 

No sorry, tak mi się nazwa kojarzy. I podobnie będzie z innymi.

Jeśli załóżmy, z jakiegoś powodu nasz Szef pojawi się w telewizji, i powie, że prowadzi radio samiec, i stronę bracia samcy to media nie będą go poważnie traktować.

 

Jeśli mamy się liczyć w społeczeństwie, i chcemy więcej tu ludzi (nie tylko kobiet) to po prostu trzeba zmienić nazwę forum, która nie będzie się kojarzyć z incelami, zboczeniami.

Nazwa ta może nawet prowokować do ataku białych rycerzy, czy innych hejterów.

Nie jest nawet poważna, co zmniejsza ,,wartość" treści forum w oczach postronnych.

 

Niestety, nazwa powinna być chwytliwa, i dobrze brzmiąca dla społeczeństwa, inaczej marka nie przetrwa.

Marketingowcy mogą się tu ze mną zgodzić.

Nazwa jest samo reklamą.

 

Samiec i samica - sprowadza do sprowadzenia ludzi jako bezmyślne zwierzęta, które tylko mają się rozmnażać.

My jednak jesteśmy troszkę ponad to, prawda? :)

 

Moje propozycje:

,,MęskieBractwo", "BraciaMyślący", BraciaŚwiadomi" - te nazwy mają inny, ale jednak pozytywny wydźwięk, dzięki czemu osoba postronna pomyśli, że to forum jest jakieś ciekawe, a nie obleśnie.

A znaczy to samo co ,,braciasamcy".

 

Można też dać nazwę nie związaną z konkretną płcią:

,,Świadometowarzystwo", "wyjsciezmatrixa", "świadomespołeczeństwo", ,,ludziemyślący" ,,outofmatrix" - te nazwy także mają pozytywny wydźwięk i nie powoduje zażenowania u osób postronnych.

 

Pomyślcie nad tym.

 

Zaś rezerwat kojarzy się z miejscem dla psów, czy innych zwierząt - nie lepiej dać ,,strefa kobiet"? także brzmi dużo lepiej.

 

Obecne nazwy są kiepskie i tworzą broń dla hejterów.

Odstraszają nowych userów.

Chcecie się rozwijać, to musicie zrobić zmiany, kto się nie rozwija, to się cofa.

Edytowane przez Zły_Człowiek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Zły_Człowiek napisał:

No sorry, tak mi się nazwa kojarzy. I podobnie będzie z innymi.

A wg mnie nazwa jest zajebista i nie widzę pejoratywnych skojarzeń.  Nie oceniaj wszystkich przez swój pryzmat. Autor wybrał taką nazwę i taka nazwa zostanie, chyba, że twórca stwierdzi inaczej.

 

14 minut temu, Zły_Człowiek napisał:

Samiec i samica - sprowadza do sprowadzenia ludzi jako bezmyślne zwierzęta, które tylko mają się rozmnażać.

My jednak jesteśmy troszkę ponad to, prawda? :)

Nie. Ludzie to też zwierzęta, które są rządzone instynktami. Te często opisywane schematy (dot. kobiet i mężczyzn) właśnie tego dotyczą.

 

16 minut temu, Zły_Człowiek napisał:

Zaś rezerwat kojarzy się z miejscem dla psów

A mi się kojarzy z rezerwatem przyrody, który jest objęty ochroną na określonych zasadach.

 

11 minut temu, Zły_Człowiek napisał:

Chcecie się rozwijać, to musicie zrobić zmiany, kto się nie rozwija, to się cofa.

To nie ma być masowe forum. Kto chce ten wchodzi, kto nie chce ten nie wchodzi. Nic na siłę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Sceptyczny? napisał:

A wg mnie nazwa jest zajebista i nie widzę pejoratywnych skojarzeń.  Nie oceniaj wszystkich przez swój pryzmat. Autor wybrał taką nazwę i taka nazwa zostanie, chyba, że twórca stwierdzi inaczej.

Oczywiście, to forum jest własnością pana Marka, i to on ma pełne prawo do zarządzania nim.

Jeśli chodzi o uwagi o nazwę... Piszę to z perspektywy osoby młodej, i widząc taki twór, wcale się nie dziwię że mało ludzi jest na tym zacnym forum, jak nazwa jest zła.

Cytat

Nie. Ludzie to też zwierzęta, które są rządzone instynktami. Te często opisywane schematy (dot. kobiet i mężczyzn) właśnie tego dotyczą.

To się zgadza, ale jeśli mamy ludzi uświadamiać, to nie możemy na dzień dobry im walnąć w między oczy ,,jesteś zwierzakiem" bo ta osoba poczuje się urażona i nawet nie zajrzy co to forum ma do zaoferowania.

Cytat

A mi się kojarzy z rezerwatem przyrody, który jest objęty ochroną na określonych zasadach.

Ale innym się nie kojarzy, po co dawać broń wrogom?

Panie widząc ,,rezerwat" od razu się obrażają i wychodzą.

Dlaczego tak robią? Bo one są przyzwyczajone do miłego traktowania, i jak widzą, że się ich tu nie szanuje, to uciekają.

Cytat

To nie ma być masowe forum. Kto chce ten wchodzi, kto nie chce ten nie wchodzi. Nic na siłę.

Ale ten temat pyta się dlaczego kobiety tu się nie utrzymują i dlaczego w ogóle jest mało userów.

 

Moim zdaniem to między innymi nazwa forum odstrasza nowych ludzi. Takie są fakty.

Róbcie, tak jak chcecie, to forum może być takie jakie jest, ale się nie dziwcie, że jest mało ludzi.

 

Odstraszacie kobiety, przez co one nie zainteresują się tutejszą wiedzą, przez co dalej pójdą do cafterii i dalej będą bezmyślnie traktować facetów.

A ludzie zamiast tu przychodzić, pójdą na black pill, red pill albo ,,przemyślenia mężczyzny" czy jakoś tak, albo dalej pójdą oglądać youtube pl i inne media z TV i nadal będzie źle.

Społeczeństwo nadal będzie zasilać białorycerstwo i głupota kobiet. Chcecie tego?

 

Chcecie lepszego świata? To nie odstraszajcie kobiet, dajcie im szansę na poznanie tutejszej wiedzy - 1 nawrócona siostra to już wielki sukces.

Zamykając forum dla nowych ludzi tworzycie strefę ,,wiedzy tajemnej" przez co nie dajecie szans na poprawę społeczeństwa.

Edytowane przez Zły_Człowiek
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Zły_Człowiek napisał:

Moje propozycje:

,,MęskieBractwo", "BraciaMyślący", BraciaŚwiadomi" - te nazwy mają inny, ale jednak pozytywny wydźwięk, dzięki czemu osoba postronna pomyśli, że to forum jest jakieś ciekawe, a nie obleśnie.

A znaczy to samo co ,,braciasamcy".

 

Można też dać nazwę nie związaną z konkretną płcią:

,,Świadometowarzystwo", "wyjsciezmatrixa", "świadomespołeczeństwo", ,,ludziemyślący" ,,outofmatrix" - te nazwy także mają pozytywny wydźwięk i nie powoduje zażenowania u osób postronnych.

Nie no, w ogóle te nazwy nie brzmią dziwnie :D Zawsze chciałem należeć do ekipy o nazwie "Świadometowarzystwo".

 

33 minuty temu, Zły_Człowiek napisał:

 

Obecne nazwy są kiepskie i tworzą broń dla hejterów.

 

5 minut temu, Zły_Człowiek napisał:

wcale się nie dziwię że mało ludzi jest na tym zacnym forum, jak nazwa jest zła.

Są złe i kiepskie bo Wy tak twierdzicie?

 

11 minut temu, Zły_Człowiek napisał:

Panie widząc ,,rezerwat" od razu się obrażają i wychodzą.

Dlaczego tak robią? Bo one są przyzwyczajone do miłego traktowania, i jak widzą, że się ich tu nie szanuje, to uciekają.

Ojojoj tylko nie to, obrażone Panie które nie dostają tego co chcą? Jak z tym żyć?

Trzeba sypać im kwiatki do stóp i błagać by zostały.

 

Widzisz, może to taki test dla tych bardziej kumatych, wartościowych kobiet z dystansem, które nie oczekują wielbienia za samo to, że się urodziły.

Jedne się obrażą i pójdą a inne zostaną, poczytają i coś może z tego wyniosą.

 

To samo tyczy się płci męskiej po wejściu na forum ;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana nazwy była tylko propozycją.

Tamte nazwy także były tylko propozycjami.

Jeśli nie chcecie nowych ludzi, to po co ten temat powstał?

To po co to ubolewanie?

Nie chcecie nawracać kobiet, a potem szok i zdziwienie, że panie robią co robią.

Ok, chcecie tak, to rozumiem.

Dla właściciela mniej ludzi to mniejszy zarobek - bo mniej potencjalnych klientów na książki.

Szkoda, że tutejsza wiedza trafi do tak małej liczby osób, wręcz się marnuje, ale jeśli taka jest wola tutejszego ludu, to cóż :)

Koniec tematu o zmianie nazwy forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Quo Vadis? - Akurat nazwa rzeczywiście ma znaczenie, natomiast mi tam braciasamcy się podobają :D Natomiast rzeczywiście strategicznym zabiegiem w kontekście hejterów byłoby zmienić nazwę rezerwatu. Faktycznie pierwsza myśl to zwierzyniec :D Można byłoby dać np. "Strefa Samiczek", żeby było zgodnie z forum. No i nikt z atakujących nas nie mógłby się chociażby do tego dopierdolić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Zły_Człowiek napisał:

Nie chcecie nawracać kobiet, a potem szok i zdziwienie, że panie robią co robią.

Niech robią co chcą. Tylko ja staram się pisać innym, że mężczyzna nie musi im w tym pomagać. Właśnie to widać, już pojawiają się filmiki, że są samotne przez MGTOW. Tylko dzięki właśnie przez nie tak się dzieje. Same na siebie ściągają cierpnie.

Same sobie szkodzą, przy okazji niszcząc mężczyzn. Więc jak wcześniej pisałem, kobiety można olać, jak nie chcą pomocy, nie chcą zaakceptować rzeczywistości. To dlaczego to ma się przenosić na nas mężczyzn, przez kobiecą głupotę? Bo brakuje im refleksji dlaczego tak się dzieje.

 

 

 

Edytowane przez Vstorm
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Słowianin napisał:

Tupnięcie nóżką i foch słychać aż u mnie :D 

Mam nadzieję, że nie masz mnie na myśli, bo byś mnie obraził :)

Po prostu odpuszczam ten temat zmiany, skoro się użytkownikom nie podoba.

Czy to takie trudne? :)

Proszę mnie nie podejrzewać o zachowania pani. XD

Jestem facetem :) i to brzydkim XD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samce, samiczki, rezerwaty, dzielenie włosa na czworo, wszystko złe, takie pierdolenie. Źle Wam było do tej pory? Czemu tu jesteście, i czemu forum Wam pomogło? Bo takie założenia wprowadził Marek, i dzięki temu to powstało i dzięki temu to funkcjonuje... i ma obecną formę która się sprawdza... no i dzięki temu przyciągnęło Was. Kto będzie szukał odpowiedzi, to je tu znajdzie. Bez względu na to, czy forum będzie nazywało się świadome_ziomeczki, czy nieokrzesane_coś_tam_z_dupy.

 

Kto będzie chciał, i tak znajdzie argumenty przeciw, czy dążymy do mainstreamu? Nie sądzę, bo większość ludzi randomowo 'przyciągnietych' przez fajną nazwę i tak nie zrozumie o co tu chodzi.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Co zmienić na forum - dział techniczny".

 

Nic nie zmieniać! Nie podoba się wam to wypieprzać gnoje!

 

Póki co, to tak wygląda - niestety.

 

 

Godzinę temu, Normalny napisał:

Ech młodzieży .....

Brakuje mi starych użytkowników.

Kiedyś to było...

Zawsze można im priv napisać by wrócili i dzielili się swoją wiedzą czyż nie? ?

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Quo Vadis? napisał:

Kto by chciał się myć gołębiem ? kuuurła, toż to z gównem i ptakami się kojarzy ?

Właśnie. Gołębie mają do siebie to, że strasznie srają, a tego na forum chyba nie chcemy:P Według biało rycerstwa kobiety się nie wypróżniają oraz nie bekają. Chyba, że tęczą i fiołkami. W przypadki nasze forumowej maskotki te procesy następują po stokroć.

Edytowane przez Krugerrand
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, SzatanKrieger napisał:

"Co zmienić na forum - dział techniczny".

 

Nic nie zmieniać! Nie podoba się wam to wypieprzać gnoje! 

 

Póki co, to tak wygląda - niestety.

Nie, bo niektóre pomysły były wcielane. Wypada się zorientować, nieraz sam Marek zakładał wątek i wręcz pytał, co chcecie, ect.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.06.2019 o 17:54, SzatanKrieger napisał:

Skoro te forum jest przyjazne dziewczynom to dlaczego jedne przychodzą a drugie odchodzą?

Bo to zwykła kolej rzeczy w zdrowej spolecznosci, do której pełnoletni ludzie dołączają dobrowolnie akceptując ustalone i jasno wypisane zasady.

Tak samo jak Bracia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest akcja to jest i reakcja. 

 

Frustracja nie bierze się z powietrza a powstaje w wyniku negatywnych doświadczeń. Jak było nieraz wspominane brzydki lub nawet średniej urody facet może być gnojony przez samice jak i otoczenie. Po prostu za to, że jest i żyje albo, że stara się wyróżniać na tle grupy (jest moralniejszy, asertywniejszy od innych itp.). Ktoś kto nie zaznał tego stanu (dlatego bo miał ładną buźkę, szczęście, znajomości itp.) traktuje ludzi sfrustrowanych jak kosmitów lub co gorsza wariatów. Powstało nawet pejoratywne słowo incel, którym się niesprawiedliwie nazywa ludzi poszkodowanych. Jakim prawem kurła zamiast pomóc to ponownie się piętnuje zgnojonego człowieka? Czy to nie selekcja naturalna aby uszkodzić/zabić słabszego?

 

W takim wariancie emocja frustracji, złości czy lęku jest naturalną reakcją wobec zeszłych zdarzeń z przeszłości. Teraz ci inni znów próbują gasić już zgnojonego człowieka. Jak widać to jest świat drapieżników, którzy manipulują i wręcz nie pozwolą na ujście emocji, które im podobni ludzie sami wcześniej wywołali. Ktoś wcześniej nie doświadczył tylu upokorzeń, wyzwisk czy innych negatywów (przeważnie kobiety) i teraz kierując się "nie obiektywną wizją rzeczywistości" próbuje piętnować pokrzywdzonego. W wizji takiego człowieka "incel" jest to ktoś kto był źle traktowany bo jest złym człowiekiem albo psychopatą i na pewno sobie na to zasłużył. Problem też w tym, że z czasem taka osoba atakuje każdego kto stara się pokazać, że rzeczywistość jest inna, brutalna, że kobiety oszukują, manipulują itd. Podczas gdy wszędzie pokazywali zakłamaną wizję rzeczywistości, że kobiety są święte i nie wolno na nie złego słowa powiedzieć mimo, że to prawda. Feminizm dalej kłamie, manipuluje i pasożytuje na niewiedzy ludziej. 

 

Doszło do takiego momentu, że ta strona która wyraża się tylko dobrze o kobietach ma legitymizacje dla szerzenia kłamstw i piętnowania mężczyzn. Natomiast w drugą stronę jest to zabronione pod kotwicą w postaci łatki incela, mizogina, frustrata, nieudacznika, przegrywa itd. W skrócie mówiąc nie wolno Ci nic powiedzieć bo inaczej zostaniesz zaatakowany.

 

Brzmi znajomo? No tak, przecież jest tak z forum czy red pillem. Problem nie tkwi w incelach, narzekaczach czy frustratach ale ogólnie całe społeczeństwa są spatologizowane chociaż tego nie widzą. To społeczeństwo kreuje frustratów, których karze podwójnie za to co z tymi ludźmi zrobiło.

 

Oczywiście nie pochwalam przenoszenie złych emocji i złego traktowania na ludzi, którzy są w porządku i nic nie zrobili negatywnego. Jednak jeśli ktoś jest uprzedzony do kobiet, czy zły na nie to nie jest żadna mizoginia a po prostu oddawanie tego co się dostało. Nie jest to tożsame z nienawiścią do kobiet. W tym przypadku słowo mizogin to po prostu taki knebel na usta (manipulacja) aby zamknąć ryja i nie mówić jak jest. Prawdziwych mizoginów (których nie ma za wielu w kraju gdzie kobiety otoczone są kultem) tworzą złe kobiety. Natomiast mizoandrie przeważnie nakręca ideologia feminizmu, która wpaja nienawiść do mężczyzn za to, że żyją i za rzekome grzechy patriarchatu sprzed setek lat.

 

Współczesna fala feminizmu = mizoandria. Jesteś mężczyzną to powinieneś płacić podwójnie za grzechy patriarchatu, w którym kobiety miały dobrze... 

 

Szanuję i dobrze traktuje kobiety, które szanują i dobrze traktują mnie. To sprawiedliwe.

 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Baelish @Normalny @Marek Kotoński @Quo Vadis?

 

Ja swoim postem chciałem zwrócić uwagę na problem, nie dając gotowego rozwiązania, starałem się też nie dawać oczywistej puenty ale nie jestem jeszcze dobry w pisaniu.

 

Traktuje to forum jako coś bardzo ważnego, coś co otwiera oczy i bardzo szanuję pracę Pana Marka, on tu jest szefem i on decyduje. Sam budował to cegiełka po cegiełce więc należy mu się za to szacunek, nie ważne co wam się w nim nie podoba. 

 

Dużo osób spytało co z tym zrobić? Sam nie znałem odpowiedzi na to pytanie, może wystarczyłby przyczepiony artykuł pod tytułem "Zanim powiesz ze wszystkie kobiety to kurwy, przeczytaj."

Może zaszczepienie w Braciach takiej alergii na takie pierdolenie ze wszystkie kobity są chvja warte i najlepiej to nie wchodzić z nimi w nic.

 

Brudna prawda jest taka, że to kobieta nie musi być zła, tylko ty możesz być zbyt cipa i dajesz sobie wejść na głowę. No przecież jakbym nie dawał sobie tak w kasze dmuchać jak na początku to do żadnych z tych sytuacji by nie doszło. Ale pamiętajmy o tym ze kobiety naprawdę potrafią zniszczyć psychicznie swojego faceta, nawet największego bad boya. 

 

Po prostu nie wszystko jest czarno-białe, czasem kobiety rzeczywiście odpierdalają, ale czasem to facet jest miękka faja i nie ma co na sile szukać winnych.

 

 

Streszając, co zmienic na forum?

-założyć temat o balansie pomiędzy szacunkiem do kobiet a swoim własnym interesem.

-przestać jebać kobiety za to ze są. 

 

Inne zmiany niezbyt mnie interesują, bo to forum dla mężczyzn i my tu jesteśmy priorytetem.

Dziękuję i życzę miłej nocy.

 

 

A tak wracając do tematu nazwy forum to mi się bardzo podoba, mi sojaezylo się za pierwszym razem z jakimś zakonem bardzo mądrych ludzi.

 

 

Nazwa forum bardzo mi się podoba***

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Vstorm napisał:

Pytanie.

Tylko po co to robić? Po co bawić się w relację z kobietami.

Dla samej relacji. Serio. Dla jej odmienności od mężczyzny. Z drugiej strony po co bawić sie w relacje z Vstormem?

10 godzin temu, Vstorm napisał:

Oczekuję, porządnych argumentów, a nie w stylu, bo to frajda itp itd.

Czego ty oczekujesz? Równań matematycznych? Wyprowadzenia wzoru na wydzielanie serotoniny?

10 godzin temu, Vstorm napisał:

Ja tam bym się skupił, na tym, aby pisać na tym jak one działają. Tak jak jest teraz. Więc sam widzisz, wiedząc jak kobiety działają, ja nie widzę sensu wchodzić w jakieś relacje z kobietami.

Polecę mocno ale, pójdź na wazektomie, po co się męczyć

10 godzin temu, Vstorm napisał:

Jeszcze jakby one miały jakieś wartości, a tak jak to się teraz widzi, wszystkie takie same, różnią się tylko szczegółami.

Kiedy ostatni raz gadałeś z kobietą? Tak by ją poznać? Bo kobiety się różnią od siebie diametralnie.

10 godzin temu, Vstorm napisał:

Nie kobiety też zaczną pracować nad sobą, a ile jest takich, co właśnie to robią? 

Obserwując po znajomych to głównie kobiety zaiwaniają na jakieś squashe, crossfity czy fitness. Kumple wolą CS GO. Z koleżankami chodze na wystawy, wykłady. Rozwijam się. Z kumplami mogę pogadać właściwie o niczym. 

10 godzin temu, Vstorm napisał:

Więc dziwicie się, że mężczyźni się sfrustrowani, po poznaniu prawdy?

Prawdy czyli? Że nie można mieć wszystkiego? Że kobieta naturalnie woli lepszego? To czemu ta frustracja jest w wielu wypadkach jojczeniem a nie wzięciem się w garść?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

-założyć temat o balansie pomiędzy szacunkiem do kobiet a swoim własnym interesem.

Kiedy wy wreszcie zrozumiecie, że szacunku nie daje się na kredyt. 

 

Szanujcie kobiety - to jest bzdurne hasło tak samo bzdurne jak szanujcie mężczyzn.

 

Można szanować konkretną kobietę za konkretne rzeczy, obdarzanie całej zbioru szacunkiem to jest zwyczajnie nielogiczne. 

 

Można mieć co najwyżej stosunek neutralny lub życzliwy, a na SZACUNEK każda jednostka musi sobie zasłużyć.

 

Owszem jest coś takiego jak szacunek zbiorowy, ale będzie się on dotyczył np. osób wykonujących szlachetny zawód np. pielęgniarki, strażacy itp. Czyli ludzi, którzy wykonują szlachetny/ ryzykowny zawód dla dobra innych członków społeczeństwa. 

 

Szanujcie kobiety jest to propagandowe hasełko, które ma za zadanie danie szacunku zbiorowego ze względu na płeć, czyli w rzeczywistości rodzaj posiadanych organów płciowych, stosuje się je i rozpowszechnia żeby można później robić gówno zarzut - ty nie szanujesz kobiet.

 

Do każdego czy mężczyzny czy kobiety należy mieć stosunek neutralny, można być względem danej osoby życzliwym, ale nie darzy się szacunkiem kogoś kogo się nie zna, tylko tego kto na to zasłużył.

 

 

  • Like 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.