Skocz do zawartości

Plany powstania funduszu odszkodowawczego dla kobiet za krzywdy patriarchatu?


Rnext

Rekomendowane odpowiedzi

Doszły mnie takie słuchy, nie wiem czy to plotka czy nie. Ponoć firmować ma to nasza ulubiona ex-rzeczniczka na forum EuroLamentu. Oczywiście zrzucać mieliby się wyłącznie faceci (pewnie jakieś a'la "bykowe").

Wcale się nie zdziwię jeśli to ani nie fake ani bujda, ale może ktoś coś wie na ten temat?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwilbym się, jako że jest ku temu atmosfera, zatem środowiska profeministyczne kują żelazo póki gorące. Pewnie mają świadomość, że z czasem wyjdzie kontra od wkurwionej męskiej części społeczeństwa, dlatego warto mieć już solidnie okopane pozycje. 

 

Jeszcze parę podobnych akcji i śmiało będzie można obwieścić, że wielu kobietom Seksmisja weszła za mocno.

Edytowane przez Kim Un Jest?
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy powstanie fundusz dla kobiet za krzywdy wyrządzone przez feminizm.

Jakiś procent tych zindoktrynowanych umysłów kobiet z czasem dostanie przebłyski olśnienia, jakie negatywne skutki dla życia wywarł na nich ten ruch i ideologia. 

Trzeba by się zastanowić czy to by nie było dobre lekarstwo na ten nowotwór feministyczny.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja powołam fundusz odszkodowawczy dla mężczyzn za mściwość byłych żon i używanie dzieci po rozwodzie jak broni na wojnie. 

 

Naturalnie składki będę brał od samych kobiet. Nazwę to "jałówkowe" poprzez analogię do "bykowego" albo "maciczne" żeby od razu było wiadomo o kogo chodzi. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.